За снимка върху чаша в Варна

  • 3 225
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Блоагодаря на всички за отговорите!  Grinning
На учителките по правопис , моля да ме извинят, но с малко бебе и недоспала пуснах темата... Rolling Eyes
Като направя чашките, ще дам и мнение как са станали  Peace

# 16
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Да използвам темата , да питам за цената на чашките и снимките на диск ли да са качени или ....

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Ще отида утре да проверя, все не ми остава време, а вече "зарибих" доста мами  Wink
Ще пиша пак  Peace

# 18
  • Мнения: 458
Здравейте мами! Виждам, че отдавна не сте писали тук. отказахте ли се от чашите?  Thinking Май и аз се зарибих с тези чаши. Вчера обикалях по посочените от вас места, но безуспешно  Cry На няколко места ми казаха, че вече не правят. Имате ли някаква прясна инфо за това нещо?

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Моя позната е отишла до Мтел на ул.Мария Луиза и в пресечката правели такива чаши, утре и аз ще проверя.... До сега все не ми оставаше време  Embarassed

# 20
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Днес дадох поръчка за прословутата чаша  Wink
Точно до Мтел и за доста прилична цена - 12 лева ако снимката е от едната страна, 14 ако е от двете страни на чашата. Вдругиден ще си я взема Simple Smile
Дано на нашия тати му хареса подаръка ни  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 458
Като я вземеш пиши как е станала и дали си заслужава. Благодаря предварително newsm03

# 22
  • Мнения: 13 512
НАвсякъде ли е 12 лева цената на чашите? Може ли някой да ми каже най-ниската цена, която е видял на тези чаши?

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Незнам дали навсякъде цената е тази. Просто поръчах от най-близкото до мен място ( Мтела на ул. Мария Луиза )
Взех чашата, станала е много добре, все едно са залепили снимката която им дадох  Simple Smile
Сложиха ми и надпис.
После се сетих че за 14лв можеш да занесеш 2 снимки и да сложат по една от всяка страна.
Това ще го направя следващия път или ще поръчам тениска  Wink

# 24
  • Мнения: 13 512
Искам да поръчам 30 броя чаши за децата  в Овчарово,но тази цена   ми се струва много висока.Най-добре е да отида да говоря на място.Благодаря много за информацията  bouquet

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Дано ти направят отстъпка, все пак 30 чаши никак не е малко!
Ако пък ли не, има и други места, все някой ще ти даде и друга оферта  Hug

Общи условия

Активация на акаунт