Слънцезащита 2020 - V

  • 57 080
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 270
Uriage не предпазва. Ползвам го към октомври, когато няма вече много слънце. С него за минути почернявам много все едно нямам защита.

# 196
  • Мнения: 518
И аз тука намерих един малък флуид на Uriage, не знам на плажа как би се държал, верно е мазен, за филтрите наистина не знам , явно трябва още по - висок клас за добра защита



на  La roche anthelios  не спират тия реклами и тва е - той ли е наистина най-добрия  ако носите очила или лещи ?

не знам как две френски марки могат да имат наистина  различни като качество продукти

mustela дали са некомедогенни наистина ?

на NIvea за децата за лице джобен размер и този anti-age дали са достатъчно леки текстури ?

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 18:27 от Instyle

# 197
  • София
  • Мнения: 5 569
Екранът на Кларанс и на мен ми е любим продукт. Само че си го купувам от Англия обикновено на цена около 60 лева, а не над 80, както е в Дъглъс.

Само на плажа и високо в планината ползвам други по-защитаващи продукти.

Но моите мъже например за лице признават само Екрана (тъй като не им люти на очите) и за плаж полват от него.

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 13:59 от .♥.Петя.♥.

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Ecran-ът става ли за плаж? Не трябва ли да се класифицира като водоустойчив продукт за целта?

# 199
  • Мнения: 36 002
изгаряла съм с него в градски условия, не бих го ползвала като слънцезащита на плаж

# 200
  • Мнения: 4 595
Ecran-ът става ли за плаж? Не трябва ли да се класифицира като водоустойчив продукт за целта?
Предназначен е за градска среда, може да е недостатъчен на пряко излагане на слънце. Без шапка не съм го тествала, но имам слънчева алергия и се пазя.

# 201
  • Мнения: 761
Здравейте, случайно попаднах на реклама на тези продукти. Някой има ли опит с тях и по-специално действието им при слънчева алергия.
https://moeto-zdrave.com/allersol-cream-spray-spf30-promo-pack?s … _Y5UYmGQLe5Bgg_5E

# 202
  • София
  • Мнения: 485
Здравейте момичета. Днес в дрогерия Лили попаднах на нов за мен продукт и искам да питам имате ли мнения за него. Името му е Herbis води се ''букет от билки'' със специално разработена формула, обогатена с натурално масло от кокос, алое вера, вит. А и Д- Пантенол.

# 203
  • Мнения: 205
@sl, извинявам се ако коментарът ми се е възприел като хейт. Не ми е било това целта. Просто търся по-евтин аналог със същите качества. Всеки си преценява за кое колко да даде или на колко да продаде. Благодаря за информацията.

Последна редакция: сб, 04 юли 2020, 19:50 от kotence777

# 204
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
kotence77,  визирах една стара дискусия, не е свързано с теб HeartПуснах линковете защото много хора или пътуват или имат познати , които пътуват. Aз лично , ако мога да купя нещо значително по евтино, бих се възползвала.

# 205
  • Мнения: 205
Да, имам  близка приятелка, която постоянно пътува. Когато ходи някой път ще ми вземе. За една идея я изпуснах. Майка й се връща този понеделник от Испания, тя ще я кара с колата и ще се видим после. 2 дни по-рано да Ѝ бях казала щях да се обзаведа Grinning Но нищо, друг път. Така като гледам още доста години ще го купувам този крем така или иначе....

# 206
  • Мнения: 518
някой ползвал ли е това, Nivea за надеждни филтри ли го имат като клас дрогерия, но все пак с традиции

NIVEA SUN Слънцезащитен UV крем за лице с контрол върху омазняването SPF 50,50 мл.

# 207
  • Мнения: 4 248
Минавам да дам втори отзив /този път от басейн/ за флуида:
Два дни се мазах и не ми изгоря лицето, на 3 не се намазах и изгорях леко по челото, носа и бузите, таа извода е че флуидчето предпазваа. Heart Eyes
Да дам отзив за матиращия флуид на Eucerin - не е прозрачен, както си мислех, а е като рядко мляко за тяло, течно, но с цвят.
Скрит текст:
Като се нацели количеството и се размаже не оставя бели следи. Матира приятно, по някое време малко ми лъсва челото, но не толкова колкото без, все пак обаче не съм го изпробвала на 30+ градуса. Ароматът е приятен и лек.

# 208
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте:))!
Може ли някоя от вас, която е ползвала ISDIN за лице, но ето този точно https://www.isdin.com/en/product/foto-ultra-isdin/age-repair-fus … -water-spf-50-eng
да сподели малко повече за него - как го чувства, предпазва ли добре, лъсва ли с него, става ли за плаж...?
А ако може да съпостави с този техен, от другата им серия, най-добре:)
https://www.isdin.com/en/product/foto-ultra-isdin/spot-prevent-f … -fluid-spf-50-eng .
Ползвам втория, но ми привършва и се чудя дали да не го заменя с Age Repair, особено като прочетох в състава на Spot prevent-a алкохол😕. Изобщо всеки отзив от първа ръка за ISDIN Age Repair fusion water ще е от полза за четящите и мен:). Благодаря!❤

# 209
  • Мнения: 748
Nik's mom, точно този , за който питаш използвах миналото лято.Много лека текстура, не оставя бял филм , а го подновявах през деня.Носих го в градски условия и ме предпазваше, на плаж не знам как ще е . Аз съм на 45г, с много мазна кожа и в най-големите жеги лъсвах следобед някъде чак, което е постижение.Съжалявам, че тази година не го взех отново, а реших да експериментирам с други.
Вторият си бях взела оцветената версия, но не го харесах като цвят и бързо лъснах с него, въпреки че беше по - хладно времето.

Общи условия

Активация на акаунт