Слънцезащита 2020 - V

  • 56 886
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 313
Добре дошли в новата тема!


Предишна тема

# 1
  • гр.Видин
  • Мнения: 291
Би ли казала нещо повече... Как попива, подходящ ли е като основа за грим, лъсва ли в топлото и за кой тип кожа е по-подходящ- мазна или суха /според теб/?

# 2
  • София
  • Мнения: 154
От две години използвам слънцезащитната козметика на Biotherm и вече не признавам нищо друго.

Поръчах си и за това лято отново, имаше доста промоции в Нотино.

За коса тази година смятам да пробвам серията на Kerastase. Пак от Нотино поръчах в компактни размери, ще споделя мнение като ги тествам.

# 3
  • Мнения: 4 611
https://ppc.sanita.bg/kozmetika/grizha-za-litseto-3349/%D0%A1%D0 … f50-50-ml/?page=2 Аз съм си набелязала този, някой има ли отзиви?

# 4
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Аз пък точно от прехвалената слънцезащита на Biotherm такива петна си докарах, че втора година не мога да си оправя пораженията. Да не говорим, че и от трите им продукта, които съм използвала, яко лъсвах, което ги прави неподходящи за лятото за мен. С две думи - пълно разочарование от въпросната марка.

# 5
  • София
  • Мнения: 154
Аз пък точно от прехвалената слънцезащита на Biotherm такива петна си докарах, че втора година не мога да си оправя пораженията. Да не говорим, че и от трите им продукта, които съм използвала, яко лъсвах, което ги прави неподходящи за лятото за мен. С две думи - пълно разочарование от въпросната марка.

хмм, странно, на мен много добре ми се отразяват на кожата, харесва ми колко бързо попива крема на лицето и не стои бяло, даже от миналата година и петното на бузата ми намаля, явно си е до кожа

# 6
  • Мнения: 3 023
Някой питаше за цвета на Svr
Аз си взех медиум, не съм бяла, не съм и много тъмна. Пасна ми чудесно цвета. Ориентирай се по цвета на ФДТ-на, който ползваш.

# 7
  • Мнения: 5 234
Не е оцветено, нали?

# 8
  • София
  • Мнения: 30 139
Изкушавам се да го поръчам. Замислям се само, дали би имало проблем, че досега съм ползвала само медицинска козметика и да не ми се отрази зле, но това няма как да го разбера преди да опитам.

# 9
# 10
  • Мнения: 12
Някой питаше за цвета на Svr
Аз си взех медиум, не съм бяла, не съм и много тъмна. Пасна ми чудесно цвета. Ориентирай се по цвета на ФДТ-на, който ползваш.
Аз бях, мерси. Ще пробвам със светлия тогава.

# 11
  • Мнения: 1 746
Момичета, като използвате Екрана на Кларанс слагате ли и друг крем за грижа?

# 12
  • Мнения: 4 579
За Кларанс - не съм обърнала внимание за бременни, трябва да проверя и ще пиша.
Слагам крем преди него, всъщност слагам крем задължително под всичко.
Попива чудесно, не лъщи, не мазнее. Всъщност екрана е създаден за градска среда за под грим. Моята кожа е нормална към смесена, но мисля че е подходящ за всеки тип кожа. Иначе Кларанс са сериозен бранд и биха разработили за всеки вид кожа.

# 13
  • София
  • Мнения: 431
Предходни години съм го купувала и бях много доволна. За Екрана иде реч. Но тази попрочетох разни статии за физичните и химични филтри и въздействието им върху организма и реших занапред да избягвам продукти с октокрилен. Ясно ми е за концентрацията, ясно ми е че уж се следи, изследва, проверява и т.н., но прецених да опитам други слънцезащити. Иначе и аз потвърждавам, че за под грим е супер. Аз винаги върху основен крем съм го ползвала. И по принцип така нанасям слънцезащитата, никога само нея. Най-малкото нейната функция е различна и не се очаква да задоволява всички нужди на кожата на лицето (хидратация, анти ейдж ефект и пр.)

# 14
  • Мнения: 4 579
Дописвам за екрана на Кларанс - няма противопоказност при бременност, допитах се до приятелки, които също го ползват - ползвали са го при бременностите си, не са имали проблеми.
Това е продукт, разработен за градска среда и за под грим. Ползвам го точно с тази цел и нямам проблеми със слънцето.

Общи условия

Активация на акаунт