Турско име за момиче.

  • 19 462
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 228
Имам син, но ако беше момиче таткото искаше да е Елиф. Имаме приятелски семейства с дъщери- Еля и Едже. Аз харесвам Ирем. С буквата г може да е Гизем или Гюлчин.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Гюлбеяз

# 92
  • Мнения: 34
Имам син, но ако беше момиче таткото искаше да е Елиф. Имаме приятелски семейства с дъщери- Еля и Едже. Аз харесвам Ирем. С буквата г може да е Гизем или Гюлчин.

Еля и Гюлчин ми харесват

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 09:27 от borovinka5

# 93
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Гюлсюм, Гамзе, Гюляй, Гюлтен

# 94
  • Мнения: 18 300
Севгюл, Нихал, Зехра, Фериде (последната героинята от „Чучулигата” на Решат Нури). Simple Smile

# 95
  • Мнения: 10 818
От всички изброени с "Г" давам глас за Гизем. Хубаво име е според мен.

# 96
  • Мнения: 1 372
А как се казва майка Ви? Защо не наречете дъщеря си дословно на нея? Майка Ви е израснала с това име, сигурно и внучката няма да има проблем - стига името да Ви харесва. Или пък сложете двойно име с тире - едното от които да е на майка Ви. Двойните имена се срещат и сред турците.

# 97
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Между другото в последно време около мен, доста турски семейства дават името Алис на дъщерите си. И на мен ми харесва страшно много. Всъщност, християнско име ли е Алис?

Да,Алис е християнско име.

Някой спомена Лия.
Лия също е християнско  име.От Библията.

Имена на мои познати
Айсел
Асия
Севда
Нил
Мерал
Севилджан

Дилай и Берна ги споменах назад в темата.Те най-много ми харесват

# 98
  • Мнения: 34
А как се казва майка Ви? Защо не наречете дъщеря си дословно на нея? Майка Ви е израснала с това име, сигурно и внучката няма да има проблем - стига името да Ви харесва. Или пък сложете двойно име с тире - едното от които да е на майка Ви. Двойните имена се срещат и сред турците.

Гюлиз

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 15:27 от borovinka5

# 99
  • Мнения: 580
А само Гюл? До колкото знам означава роза. С красиво значение е. Може и двойно име, като едното да е Гюл. Имам съседка Сона Гюл или Сона-Гюл. Не знам дали е с тире или не, но са две имена. Наричат я най-често само Сона.

# 100
  • Мнения: 18 300
Гюлбие?

# 101
  • Германия
  • Мнения: 865
Между другото в последно време около мен, доста турски семейства дават името Алис на дъщерите си. И на мен ми харесва страшно много. Всъщност, християнско име ли е Алис?

Да,Алис е християнско име.

Някой спомена Лия.
Лия също е християнско  име.От Библията.

Имена на мои познати
Айсел
Асия
Севда
Нил
Мерал
Севилджан

Дилай и Берна ги споменах назад в темата.Те най-много ми харесват
Благодаря!
Гюнсели, Газел, Гюлпери, Гюлшах, Гайе, Гюледа, Гюлбен,  Гюзде, Гюленай, Гюкче

# 102
  • Мнения: 12 031
Имах съученичка Айгюл.
В детските си години съм чувала при възрастни жени Гюла, но не знам дали е било като цяло име.
С Г от турските имена най-много ми харесват Гизем и Гамзе

# 103
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Гюлшах
Имах съученичка Гюлджихан

Жулиде-въпреки,че не харесвам имена завършващи на ,,е,,,това име много ми харесва.

# 104
  • Мнения: 398
Гюлджан, Гюлбахар

Общи условия

Активация на акаунт