Медицински център за асистирана репродукция Варна

  • 39 055
  • 772
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 414
Оле,Орион какви малки пръстчета 😍
Бобчи,на госпожицата май й е даобре в мама ☺.Чакаме я с нетърпение вече.💖

# 31
  • Мнения: 15 356
Днес се роди😁,прекрасна е ,4200 кг и 52 см.Почна нормално,не слезе надолу и направиха спешно секцио.Важното е че сме добре с малката красавица.

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 22:15 от Bobchita

# 32
  • София
  • Мнения: 3 412
Божеее какво голямо бебе. Да сте здрави и много щастливи и да се слушкате една друга и нека господ ви закриля Gift Heart

# 33
  • Мнения: 15 356
Добре съм я хранила,но не е шишка както мислих,съвсем малка ми се стори.И най-интересното ,като я взех мръдна точно както мърдаше в корема ми.Много познато движение беше.
Грешка 52 см е,ще коригирам.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 412
Хихихи така вече по бива ама не бях чула за новородено 62 см Innocent
Не няма да е дебела просто е все едно бебе на 1 мес. Това може само да те радва има по голям имунитет от по дребните, повече сила и ще видиш след няколко дни ще со задържа и сама главичката.
Малеее колко се радвам ако знаеш, свърши ти вече тежкото носене.
Разбира се, всички движения са ти познати все едно нали си мама, а тя е частица от теб. Съвет отмен не я храни в 3 през ноща единпът да я нахраниш и после все ще иска и няма да можеш да спиш, дай и вода в 3ч., ще пие 3-4дни и после няма и да се събужда направо в 6 сутринта. Имам в предвид като се приберете в къщи, а не в родилния дом разбира се.

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 22:38 от pepita5

# 35
  • Мнения: 62
Бобчи, бравоооо 🥳 Честито бебче, да е жива и здрава и да ви носи много радост! Сега предстои голямото гушканеееее 😍😄 И аз вече нямам търпение, остава ми един месец и ще откача!

# 36
  • Мнения: 414
Бобчи,честито!
Да расте здрава,щура и любознателна малката госпожица!Нека ви носи много радост и щастие🍀На теб бързо възстановяване и скора да сте си у дома☺.
Флори,ти ли поемаш щафетата 😊?
Как сте момичета,как вървят процедурите?
2610,правихте ли свеж трансфер,извинявай може да си писала,но съм пропуснала.

# 37
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Честито, Бобчита! Heart

# 38
  • Мнения: 91
Днес се роди😁,прекрасна е ,4200 кг и 52 см.Почна нормално,не слезе надолу и направиха спешно секцио.Важното е че сме добре с малката красавица.
Поздравления! Да ви е здраво бебенцето и вие покрай него и много да ви радва Simple Smile Пожелавам ти бързо възстановяване след операцията и скорошно прибиране у дома, където ще започнат прекрасните ви приключения Simple Smile

# 39
  • Мнения: 696
Бобчи , честито !!! Да е здрава , щастлива и обичана . На теб - бързо възстановяване , търпение и упоритост . На таткото - сила , увереност и да е вечно рамо за теб и бебка . Бъдете щастливи заедно 💜💜💜💜
Много ме зарадва тази новина .
На всички останали ... Нямам търпение да прочета , че и Вие гушкате мечтаното бебе . Успех момичета 😍

# 40
  • Мнения: 3 123
Ей,Бобчи, многоооо се радваме (и таткото, и аз, и бебка) за вас,голямоооо гушшш от нас!Браво на теб!Аз първите дни имах усещане, че рита все още в корема ми, а не бе в стаята дори, хихи.
Желаем ви здраве!!!
Върна ме към емоциите преди месеци.❤❤❤
И нашата мома не слизаше надолу, но се радвам, че направо си направих секцио, без да е спешно и да се мъча.Бързо възстановяване ти желаем!!!Ако има нещо за инфо, питай на вайбъра,целувки!!!🥰💌

# 41
  • Мнения: 99
Бобчи,честито!
Да расте здрава,щура и любознателна малката госпожица!Нека ви носи много радост и щастие🍀На теб бързо възстановяване и скора да сте си у дома☺.
Флори,ти ли поемаш щафетата 😊?
Как сте момичета,как вървят процедурите?
2610,правихте ли свеж трансфер,извинявай може да си писала,но съм пропуснала.
Здравейте, че хубава новина, бравоооо Бобчи живи и здрави да сте Heart Kissing Heart
Да ,правихме свеж трансфер на един ембрион и се надявам това да е нашия герой или героиня Stuck Out Tongue Winking Eye

# 42
  • Мнения: 103
Някоя от вас правила ли е инвитро на естествен цикъл при д-р Кисьов/д-р Александров? Със силно намален яйчников резерв съм и сякаш не искам да започнем със стимулации. Не разбрах дали се практикува и на естествен цикъл, за да настоявам поне за един такъв опит.

# 43
  • Мнения: 311
Бобчита, да не остана назад и аз да ти честитя и тук Simple Smile Предстоят безброй щастливи мигове с принцесата, наслаждавай им се!

Флори, хайде ти след месец и аз след теб Simple Smile

Moonwind, аз съм правила на ЕЦ. Един опит изцяло на ЕЦ и един, мисля, лимитиран с лека стимулация с уринарен препарат. При първия извадихме 2Я, при втория 3. Май 2019 отново се интересувах от ЕЦ и казаха, че правят.

Успех, момичета Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • Мнения: 15 356
Благодаря ви!Успех на всички!
И ако можете си спестете секциото бременните,в смисъл ако нямате причина,гадост е.Имаше едно момиче ,раждаше близнаци нормално,над 20 часа й отне,жал ми стана.Но няма противопоказания и ражда жената,не се страхувайте от болката,поне до 6тия см не е страшна,от там не знам вече.Сигурно боли,но поне се възстановяваш бързо.Аз сравнително добре се раздвижих и тропах като кон,това облекчи болка
Нашата мома,освен че не слезе надолу,е била омотана два пъти с пъпната връв на вратлето,почнаха да падат тоновете и точно за две минути бях на масата.

Общи условия

Активация на акаунт