Медицински център за асистирана репродукция Варна

  • 39 210
  • 772
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 149
Момичета,имам притеснение.Снощи късно получих кървене много малко,но все пак кървене.Веднага потеглихме за Варна за преглед в АГ.Докторът,който ме прегледа не установи проблем,прегледа ме доста обстойно,даже ми пусна да чуя сърчицето ♥️ (не го бях чувала досега,защото прегледа ми е чак на 22) . Предположих,че е от хапчетата,заради настинката,но той каза,че няма как да е от това.В центъра се обадих днес и утре съм  на преглед и там.Обаче мн се притеснявам...днес нямам кървене,няколко капки кафениково зацапване.Имам само леки болки съвсем поносими ниско долу.Притеснявам се дали с тази настинка не съм направила нещо.Закалшям се от време на време дали от напъните нещо става.Много се притеснявам.Някой минавал ли е по този път....
Катенце успокои се, аз в 9 г.с имах еднократно розово зацапване, обадих се в центъра казаха да лежа и да пия но-шпа ,но ако имам пак и е обилно веднага да отивам. Слава богу нямах, това беше в петък. Събота и Неделя си полежах и в понеделник бях там . Всичко беше наред ❤️ вече съм в 21 г.с

Надежда,благодаря за отговора 😍 аз съм спокоен  човек по принцип и гледам да се държа и да не показвам,че се притеснявам за да не тревожа и ММ.В крайна сметка,се надявам да няма проблем,както ми казаха и да се размина само с това.Казаха ми да пия Но-шпа,ако почувствам болка.Иначе ще видя и доц.Кисьов какво ще ме посъветва утре 😍 Така ми се иска да минат 5  с. бързо за да вляза в 13 и да ми е една идея по-спокойно 😁

# 751
  • Мнения: 3 124
Надежда, напредваш, браво, радвам се много за теб!
Катенце, предполагам че ще отшуми, аз не съм имала никакво такова, но не мисля, че от настинката или кашляне леко, че ще навреди нещо, разбирам тревогата ти напълно, но стискам палци и вярвам, че ще отмине! Сега се пази и почивай, друго няма май какво да се направи за сега.

# 752
  • Мнения: 208
Момичета някоя от вас съхранявала ли е стволови клетки и ако да към  коя банка се насочихте ?

# 753
  • Мнения: 15 356
Ние го обмисляхме ,бяхме се насочили към Cells4life, но след много ,много разговори с близка лекарка се отказахме .Мои познати спечелиха от радио някое пък,не знам в коя банка и какво ,що,но ако искаш ще питам за подробности ,тя роди три дни след мен и е прясна работа .
Аз да се похваля с малки,бързи краченца 🤩.
Както седяхме на пода и тя стана и тръгна,направо ми паднаха комбалите .Утре прощъпулник ще правим.Да ви кажа,на който му предстои,много е вълнуващо .Тя от цяла вечност пълзи,върви по мебелите ,но сама вчера .
Вече е на годинка и малко и като цяло е една много ухилена красотичка.

# 754
  • Мнения: 208
Ние го обмисляхме ,бяхме се насочили към Cells4life, но след много ,много разговори с близка лекарка се отказахме .Мои познати спечелиха от радио някое пък,не знам в коя банка и какво ,що,но ако искаш ще питам за подробности ,тя роди три дни след мен и е прясна работа .
Аз да се похваля с малки,бързи краченца 🤩.
Както седяхме на пода и тя стана и тръгна,направо ми паднаха комбалите .Утре прощъпулник ще правим.Да ви кажа,на който му предстои,много е вълнуващо .Тя от цяла вечност пълзи,върви по мебелите ,но сама вчера .
Вече е на годинка и малко и като цяло е една много ухилена красотичка.
Бобче питай моля те, че много разногласия срещам 💕Да са ви честити крачетата 😘😘😘😘Божеее кога мина това време 🍀

# 755
  • Мнения: 3 124
Честити крачета, още много вълнуващи моменти ви чакат, мъниците са големи сладури и всеки ден радват и изненадват с нещо ново!
Аз не съм запазвала стволови, отказах се, защото наистина има много мнения, че не е сигурно и че е бизнес.
Не е ли време за нова слънчева юнска тема, с надявам се много хубави положителни тестчета за бебчета

# 756
  • Мнения: 21
Момичета, минавам набързо при вас с най- хубавата новина- на 10.06. се появи моето мило момиченце HeartHeartBlush Прекрасна е Innocent
Усмивка, време е да предам щафетата- колана за безопасно шофиране и пътуване Be safe. Пиши ми ако има мама, която има нужда от него, за да го изпратя. Върши чудесна работа, шофирах до 9 месец с него. Благодаря!
 И накрая, желая от сърце успех на всички вас, мили момичета, които все още чакате своето дете, бъдете силни и търпеливи, щастието е отредено на всеки от нас!

# 757
  • Мнения: 3 124
Мила Narine, много се радвам, честито, започва една прекрасна приказка, с много вълшебни мигове ❤🤗

# 758
  • Мнения: 15 356
Нарине,голямо честито и от мен!Най-хубавото тепърва ви предстои!
Много е вълнуващо всичко,става все по-осъзната и общуваме по нов начин ,абе да си родител е най-хубавото което може да си изобщо!Несравнимо е просто.
За стволовите клетки ,да ,но нека да предположа,че това е идея на таткото,нали Надежда ? 😁
Колана на Усмивка обиколи темата,носи късмет .Надежда е активен шофьор .

# 759
  • Мнения: 208
Нарине,голямо честито и от мен!Най-хубавото тепърва ви предстои!
Много е вълнуващо всичко,става все по-осъзната и общуваме по нов начин ,абе да си родител е най-хубавото което може да си изобщо!Несравнимо е просто.
За стволовите клетки ,да ,но нека да предположа,че това е идея на таткото,нали Надежда ? 😁
Колана на Усмивка обиколи темата,носи късмет .Надежда е активен шофьор .
Бобчиии моя е идеята 😁,а той винаги е съгласен. А за колана,ако някой друг не го иска ще го взема аз💕.Нерине честита радост и от мен 💕

# 760
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Имате ли информация дали доктор К. Александров работи събота? А случайно нещо за отпуски говорили се при тях, нали наближава отпускарското време 🤔☺☺☺
 ☺ имаме прекрасна дъщеря благодарение на д-р Александров и на всички от екипа!!! Родена е на 8.12.2020г., но в моят роден град! Имаме желание да му я представим и за пореден път да изкажем благдарност на доктора ☺ и разбира се да му подсем подарък... Ще съм благодарна ако знаете нещо по въпросите, (и без това ще ми се наложи да му се обадя предваритвлно) ! Благодаря ви! 🤗🤗💕

# 761
  • Мнения: 21
Ние го обмисляхме ,бяхме се насочили към Cells4life, но след много ,много разговори с близка лекарка се отказахме .Мои познати спечелиха от радио някое пък,не знам в коя банка и какво ,що,но ако искаш ще питам за подробности ,тя роди три дни след мен и е прясна работа .
Аз да се похваля с малки,бързи краченца 🤩.
Както седяхме на пода и тя стана и тръгна,направо ми паднаха комбалите .Утре прощъпулник ще правим.Да ви кажа,на който му предстои,много е вълнуващо .Тя от цяла вечност пълзи,върви по мебелите ,но сама вчера .
Вече е на годинка и малко и като цяло е една много ухилена красотичка.
Бобче питай моля те, че много разногласия срещам 💕Да са ви честити крачетата 😘😘😘😘Божеее кога мина това време 🍀

Разбира се, Надежда, твой е . Моля те, напиши ми на лични телефон и адрес и ще ти го пратя с Еконт.

# 762
  • Мнения: 697
Здравейте прекрасни . Радвам се за прекрасните новини . Безгрижно детство и безпроблемно бременеене от мен . Здраво стъпили крачета на земята на снахата , но никога да не спира да лети във облаците .
Ще се опитам тези дни да пусна нова тема .

# 763
  • Мнения: 208
Коланът е вече в мен 😊😊😊. Живот и здраве Октомври месец ще го предам на друга мама ♥️

# 764
  • Мнения: 856
Надежда, със здраве и късмет да си го ползваш Simple Smile днес ходих на преглед, както винаги са яко в джаза Simple Smile някоя от вас правила ли е cells4good да споделите отзиви, днес док ми го спомена. Имам още малко време да помисля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт