Кога си приготвихте сака за родилното?

  • 3 650
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 640
Оoooooooo      Whistling 
моя мъж все се притеснява6е да нв забравим нещо когато дойде време. Аз си приготвих сака в края на 8 месец, приготвих и багажа за изписването. Всеки ден ме питаше "Багажа ти за болницата готов ли е, а за изписването"#Crazy #Crazy #Crazy
много си е прав човекът, ше знаеш Wink
Ако той трябва да ти донесе от вкъщи дрехи, обувки и пр. за изписването, считай, че освен огромна сметка за гсм, все нещо ще забрави или обърка Laughing. Не е лошо и тия работи да подготвиш или поне да му ги покажеш.
Имаше тема за куриози при изписването, не знам дали не бяха ТУК

# 46
  • Мнения: 4 358
Първият път не помня точно, но със сигурност е било в девети месец.
Вторият път събирах багаж на пожар, защото щерката ни изненада две седмици преди термин  Laughing

# 47
  • Мнения: 5 140
Сакчето си ми стоеше приготвено, защото лежах за задържане и имах тренинг, така да се каже.
Върнах се да раждам 10 дена след като излезнах от болницата, след престоя си там.

# 48
  • Мнения: 2 577
Първият път си мислех да го стегна в началото на деветия, но така и не го направих, защото спонтанно си родих в осмия. Нещата ми ги носеха едно по едно в болницата.
Сега обаче, мисля да вляза в осмия с готов сак. Доки ми даде вече един списък и ще гледам  до края на другата седмица да съм готова, че има някои неща които не съм купила още.

Хайде леко и успех   bouquet

# 49
  • Мнения: 3 456
Eдин ден преди термина. И да забравиш нещо- споко! И без това ще ти звънят през половин час по телефона да те питат, имаш ли нужда от нещо.
Желая ти бързо и лесно раждане и едно страхотно и здраво детенце!

# 50
  • София
  • Мнения: 508
В средата на 9тия и няколко дена след това родих  Grinning За малко да го приготвям в двежение

# 51
  • Варна
  • Мнения: 224
В началото на 9-тия. След това постоянно ту изваждах нещо, ту прибавях. newsm78 Абе луда работа. Не се притеснявай ако имаш нужда от нещо после ще ти го донесат.

# 52
  • Мнения: 2 673
май около месец по-рано / нямах др. какво да правя  Grinning/ ,но до последно го пренареждах Grinning

# 53
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Така и не успях да го приготвя напълно. Влязох в болницата в края на 8-мия месец заради високо кръвно, но по това време почти беше готов. Peace

# 54
  • Мнения: 8 917
Сутринта преди да отида - бях секцио Peace

# 55
 Аз още не знам какво точно трябва да съдържа багажа за родилното,  Wink
но мисля да го приготвя като вляза в 9 месец
 Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 563
В началото на деветия месец. Wink
И аз.

# 57
# 58
  • Мнения: 4 965
Сак не съм приготвяла, защото бях секцио и трябваше да мога да го нося (въпреки че ми го носеше акушерката, но все пак).
Приготвих си малка пътна чанта (нещо средно между плажна и тези винените на Грация). Носех си чехли, 2 нощнички, няколко чифта бабешки гащи, лигнин, четка и паста за зъби, тоалетна хартия, кърпа, чорапки, жилетка, гребен и зарядно.
Останалите неща ми ги донесоха в болницата - винаги може някой близък да ти донесе нещо необходимо.

Аз се приготвих още в 7-мия месец, защото знаех, че няма да мога да "устискам" до края. Планираното ми секцио беше в първия ден на 9-тия месец, а шушулките се появиха в средата на 8-мия.

# 59
  • Мнения: 43
В последния момент, бебето ме изненада  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт