ПЛОДчето хапни, ЧАЙче с мед пийни и мечтана фигура постигни! Тема 53

  • 58 929
  • 832
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 368
Аз съм далече от близките ми (в чужбина съм) и няма да има събирания и сериозно готвене. Но съм лакома, всичко може да ме изкуши, обичам да си похапвам и качих доста напоследък. От хората, които пълнеят от малко съм. Само плодолечението е моето спасение. Не съм решила дали 14 или 21 дни, може и 10 да са, все ще ми олекне. Ще се следя всеки ден и ще преценя. Днес съм на портокали и ябълки, мед и чай.

# 826
  • Мнения: 368
Здравейте! Ден 3 започна. Не бих казала, че се чувствам прекрасно, но за момента се справям. Студено ми е, втриса ме, благодарна съм, че до януари  първата седмица съм вкъщи и ще ми е по-леко. Поне мога да си лежа честичко и не се преуморявам много. Не съм се мерила, че забравих да купя батерии за кантара. Ще видим колко ще изкарам. Някой друг плодува ли или съм само аз? 😊🥰🪻

# 827
  • Мнения: 2 226
Май по това време на годината плодуващите повече постят:),успех с начинанието👍!

# 828
  • Мнения: 368
Здравейте! Hug
Ден 5 съм. Днес си купих батерии за кантара и съм 66.2 кг. Да съм била около 70 кг, последно толкова бях. Доволна съм. Чувствам се сравнително добре, но ми е непрекъснато студено на краката и ходя с 2 чифта чорапи и терлички 😃 Вчера бях на портокали, мандарини и ябълки. За днес имам и каки. Запасих се много с плодове, защото тук всичко ще бъде затворено до сряда.

# 829
  • Мнения: 699
Честита Коледа и весело посрещане на новата година!
Едно въпросче.
Къде мога да видя диетата, която спазвате ?
Благодаря!

# 830
  • Мнения: 14
Честита Коледа и весело посрещане на новата година!
Едно въпросче.
Къде мога да видя диетата, която спазвате ?
Благодаря!
Честита Коледа! Тази диета, всъщност не е точно диета. Някои го наричат плодуване, други гладолечение…потърси във форума “плодуване” или по името на създателката на този режим Лидия Ковачева, има доста теми Simple Smile след празниците имаме нужда от разтоварване на организма. Успех ти желая Simple Smile

# 831
  • Мнения: 3 137
Диетата я има в първия пост на предходните теми. В тази тема, незнайно защо, не беше копиран първия пост. И с това заглавие "плодче ..., чайче ..." вече съвсем се загуби идеята за кой режим става дума. Без друго е време за нова тема, предлагам да се нарича "Лечебно гладуване" за по-голяма яснота на незапознатите с режима.

# 832
  • Мнения: 62
Привет, създадох НОВА ТЕМА, като промених заглавието, все пак е по метода на Лидия Ковачева. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт