Васил Божков

  • 5 816
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Сериозно ли питаш какво цели  с действията си?!? Ами че да му върнат авоарите и колекцията, засега пуска някакви смешки, но съм сигурна че нещата с доказателствата ще загрубеят, защото вероятно пази много по-яки неща. Въпросът е доколко ще са му от полза, защото сегашните маскари с един скандал повече или по- малко, голяма работа, по- голямата част от народа ни е такъв безхарактерен, че и под носа му да ги заврат компроматите все тая, нищо няма да се помръдне за пореден път. А Божков ще пийне една студена вода.

# 16
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Аaa, хич и не им се напрягам на тия, тамън понаучих какво е "джиро" и сега ще трябва да усвоявам правните тънкости на "паметна записка", и да продължа с цитирането на   Драго Симеонов, ..... всичките ни спасители са хвани единия, да дари другия.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 13:43 от Арбанашка кокона

# 17
  • Мнения: 856
Васил Божков днес писа във Фейса, че ще съди всеки поотделно.

# 18
  • Мнения: 3 732
Той и Мустака от сръбско ги съди...успеха е видим.
Гарван, гарвано око не вади.

Ако някой чака Васето от Дубай, да събори властта е голям наивник.

# 19
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Всички са от един дол дренки, и Божков, и Влади и сие. Само можем да се надяваме да се самоизядат.

# 20
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 176
Мен ме учудва октровения култ към мафията, който много българи изповядват. Наскоро варненски таксиджия ме пренесе в 90-те години, рязказвайки с умиление лична история за среща с Жоро Илиев 😅

# 21
  • Мнения: 14 590
Те по тв редовно говорят с умиление за мутрите през 90те.Спомням си,когато гръмнаха В.Илиев,Милена Милотинова спираше граждани на бул.''Витоша'' да ги пита за мнението им?!Някои се тръшкаха,не са го познавали,но са чували много хубави неща за него.....Радо шишарката и др.чалгаджии само дето не ревнаха за ''добрите момчета'' по тв формати.Тоя дебелак лично при Гала се просълзи.
Цитат
Божков е мафиот, ама поне е честен мафиот.
Ако беше като Робин Худ да краде от богатите и да дава на бедните,щях да го призная за честен мафиот.Money

# 22
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
То ясно, че пиарките трябва да си заработях хонорарите и пускат де където видят по форумите умиленията си.

# 23
  • Мнения: 18 497
Преувеличено  е ,че пиарки го защитават. Големите пари си изкара с лотория, дето доброволно се пълнеше от бедняци с надежда.Какво друго е правил не ми е известно.Но  му е дадена лотарията като куфарче с пари на съхранение и сега собственикът си  го взема.Това е казано фигуративно.
Направо казано-дадена възможност  и се е отплащал за нея с милиони  по заповед.
Та ако ще симпатиизрам е на Божков за вкараните пари в исторически реликви.Той ги е купувал, иначе щяха да са изнесени в чужбина ,където отиват пак ако е вярно, че ритон  от конфискуваното  е на търг. Та повече са ми противни играчите ,дето нямат срам и съвест.И насита  ...
Че Божков имал  разюздан живот и  изнасилвал жени гооврят ,не знам дали е вярно ,други казват ,че плащал добре доброволно да му се лепят.
Не го оправдавам, от тях е , но те са повече гадни и им се ръкопляска все още.И са на власт, властта са.И гласуваме за тях  без да мислим.Той поне не се е преструвал .

# 24
  • Мнения: 301
Не мога да повярвам колко симпатизанти има Васил Божков. Не съм и предполагала, че е възможно да подкрепяш и поддържаш човек с неясен и съмнителен бизнес Rolling Eyes

ПС: Очаквам с нетърпение приказките на Шехерезада...

# 25
  • Мнения: 724
Какво не му е ясно на бизнеса му? Давали му, вземал. Взели му, избягал.
Изобщо не е рядкост несъмнени престъпници да се грижат за група хора и така да си осигуряват пълната им подкрепа.

# 26
  • Мнения: 18 497
Божков е правил каквото са му позволили, заедно са го правили ,както и Цветан Василев заедно е крадил ,но другите остават чисти.
Яд ме е за събраните културни съкровица, закупувани от света дори, но вече се продават, втори път ги крадат.
Другото обвинение ,че изнасилвал да го доказват, в една правова държава първо те съдят ,после наказват.
А той ги е купил всичките  и някой тях го  е предупредил да изчазва.Всички са вътре, но той виновен само , а другите чисти.
Та това е дето симаптизира, няма правосъдие.

# 27
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Е, излязоха приказките на Шехерезада, нищо, което да не сме подозирали. Най-вероятно има и още, което ще излезе в подходящ момент. Стана ясно, че тезата ми е вярна- един дол дренки.

# 28
  • Мнения: 301
Какво не му е ясно на бизнеса му? Давали му, вземал. Взели му, избягал.
Изобщо не е рядкост несъмнени престъпници да се грижат за група хора и така да си осигуряват пълната им подкрепа.

И за Вас това е нормално?


Мисля, че след последните събития около Божков, с премиерът Слънце е свършено. "Надушвам" протести и свалено правителство. Много черни точки му се насъбраха и няма как опозицията да стои и да гледа.

# 29
  • Мнения: 724
Нормално ли?
 
Така ни атакуват отвсякъде, че губим представа за нормално.

Общи условия

Активация на акаунт