Откраднат живот: Системата 🎬 тема 99 финал на сезона

  • 28 522
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 329
Чудесен епизод, ама заради моя малък душевадчик нищо не разбрах- какво накара Марио да размисли и повярва ли всъщност, че е негово детето?

# 61
  • Варна
  • Мнения: 907
Откраднат живот го пускам за фонов шум, докато върша нещо друго, а 90-те години имаше един америкаски сериал - "Докато свят светува", натам се е запътил и нашият.

# 62
  • Мнения: 9 609
Най-добрият епизод за този сезон!!!
Велислав бе убийствен, не съм се кефила толкова много на Марио както сега!

# 63
  • София
  • Мнения: 12 295
Аз много не му разбирах на Марио какво говори.

# 64
  • София
  • Мнения: 4 262
Пълна простотия!
Окончателно съсипахте образа на тази жена!

# 65
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 424
Апостолова е вкарала и Уолтопия? Толкова ли я мързи да мисли? Освен, ако греша.

Марио пак преглътна Зорница. Все се надявам тази да го заслужи най-накрая.

# 66
  • Мнения: 12 379
Дяволо, ключът е в това, което Зорница каза на Тасев. Че стъпва по тънък лед и ако се намеси, ще се счупи всичко.
Зорница познава Марио. Марио познава Зорница. Тя знае, че той няма да позволи аборта, той знае, че тя няма да го направи. Игра на нерви беше това.

А Велислав е актьор, с когото се гордея истински, че имаме такова бижу.

# 67
  • Мнения: 5 846
Айде, най-после, че ми минаха над носа с тяхната история 🤢

# 68
  • Мнения: 8 835
Много душевна борба в Марио, много. Но накрая взе правилното решение.Всичко е добре, когато свършва добре Simple Smile
Адмирации за играта и на двамата с Филип в стаичката.
Символиката с картите не беше лоша, но малко ми дойде в повече повтарянето на играта.
Като цяло хубава серия с малко пълнежи. Ще запълват времето сега с хубави сцени, ама щото е края Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 12 295
Бебето братче на Коко ли ще се окаже?

# 70
  • Мнения: 12 379
Онли, и аз това си помислих.

Хъхъ е моят герой в този епизод, знаех си че ненапразно имам вяра в него Joy

# 71
  • София
  • Мнения: 4 262
Мен една мисъл много ме гложди.
Зарежете простотията с аборта.
Но не мислите ли, че представиха Зорница като една много слабохарактерна жена, без никакво самоуважение.
Само аз ли си мисля, че държанието на Марио бе психическо насилие?  И само аз ли при такова поведение нямаше да му проговоря повече?

Последна редакция: вт, 19 май 2020, 21:18 от Светулчица

# 72
  • Мнения: 8 835
Отдавна се коментира тук и всички сме наясно, че съсипаха героинята на Диана.
Похвата на Марио си беше малко мутренски и не му отива съвсем, но всичко се разви благоприятно.Това към Ххр. А към Зорница пак бяха крути мерките, но тя знаеше че всичко прави защото е много наранен, той не е агресивен по природа.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 244
Какво му се прехласвате на Гринчито? Да не искате да признае дете и то без въобще да е правил секс с майката?Да злобее срещу Ковачев, да му се подиграва? - не му се яде бой повече Stuck Out Tongue Winking Eye

# 74
  • Мнения: 9 609
Моски, точно! Двамата се познават чудесно и са наясно дали единият ще направи аборт и дали вторият би го избрал като решение! Марио много точно каза в асансьорът, че тя иска силно това бебе и не би го махнала, познава я ужасно добре, може би по-добре и от сама нея.

Гринчи, браво моето момче, знаех че има причина да те харесвам въпреки ръбовете Grinning


Онли, и мен това ми дойде като идея и от там идването на Рачков.

Общи условия

Активация на акаунт