Любимите ни ресторанти във Варна- топ3

  • 15 487
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 252
Къде се намира "Продадена невеста"? Говори ми нещо, но не мога да зацепя  newsm78

Буба, "Продадена невеста" е в двора на ритуалната зала.

# 31
  • Мнения: 332
Обичам да хапвам в БМ-градината Хепи-на обед .Във вила Рома хапнах сафрид беше около 7.50.Много вкусен предлагат ти към него сосче.За салати и други неща не мога да се сетя цени.Но си спомням че всичко каквото си поръчахме беше хубаво.Благодаря че ме подсетихте за Пармито.Отдавна не бях ходила там.Много любезни сервитьори-още ли дават дъвки Орбит към сметката?

# 32
  • Мнения: 630
Ето и моята класация:
1. Тоскана
2. БМ Градината
3. Ла Пастария - на Почивка.
Бистро Европа също ми харесва, но много отдавна не съм ходила. А всяка събота и неделя след плаж - в Камелия - на път ми е.

# 33
  • Мнения: 13 512
Ето и моята класация:
1. Тоскана
2. БМ Градината
3. Ла Пастария - на Почивка.
Бистро Европа също ми харесва, но много отдавна не съм ходила. А всяка събота и неделя след плаж - в Камелия - на път ми е.
Бистро Европа от две години стана направо отвратително! Това лято три пъти връщам порции с косми, сурова риба и вкиснала крем супа. Преди 2 години ни беше любимо мяста- всяка вечер ходехме там лятото, но от тази година-не!

# 34
  • Мнения: 2 768
Бистро Европа от две години стана направо отвратително! Това лято три пъти връщам порции с косми, сурова риба и вкиснала крем супа. Преди 2 години ни беше любимо мяста- всяка вечер ходехме там лятото, но от тази година-не!


Снощи бяхме в Европа и всичко беше идеално! От салатата до мидите и десерта - без забележки!
Да не би нещо да си каръка в заведението? Laughing

# 35
  • Мнения: 13 512
Бистро Европа от две години стана направо отвратително! Това лято три пъти връщам порции с косми, сурова риба и вкиснала крем супа. Преди 2 години ни беше любимо мяста- всяка вечер ходехме там лятото, но от тази година-не!


Снощи бяхме в Европа и всичко беше идеално! От салатата до мидите и десерта - без забележки!
Да не би нещо да си каръка в заведението? Laughing
Явно..и сигурно не само аз, ами и цялата ни компания. За десертите им-нямам забележка.Имат един Крокан-мммммм..или тарт о пом......Дано да са оправили кухнята.....замислям се дали да не се пробвам пак? Ако не ми хареса отново-ти ще ми платиш сметката, ок?

# 36
  • Мнения: 2 768
Ако не ми хареса отново-ти ще ми платиш сметката, ок?

Заповядай!  Hug

ама сега да не вземеш да си поръчаш плато с кралски скариди! Laughing

# 37
  • Мнения: 5 103
Не съм от Варна ама много ми хареса Мистър Баба/коръбът/ Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 5 622
Някой ме подсети за Тоскана. Много любимо ни е. И е квартално  Joy Ходим по чехли  hahaha

В Тоскана цени/качество е доста добро съотношение  Peace


Благодаря за инфото за Вила Рома, ще трябва да я посетим, след като толкова го хвалите това ресторантче. Сега лятото е хитово навън. А зимата сигурно вътре ще има зала някаква? Влизал ли е някой вътре?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аурелия, нашата сватба беше в панорамния ресторант на х-л Черно море. Нямам забележки към кухнята и обслужването, но и аз не съм много претенциозна. Общо взето, изпълниха всичко, което искахме. За 60 човека е супер! Главното за мене беше гледката (нашето беше вечеря и нощна Варна си беше приказ отгоре, а има и бар за продължение).

# 40
  • Мнения: 13 512
Благодаря за инфото за Вила Рома, ще трябва да я посетим, след като толкова го хвалите това ресторантче. Сега лятото е хитово навън. А зимата сигурно вътре ще има зала някаква? Влизал ли е някой вътре?

Вътре също е много уютно- мека мебел, камини..много приятно.

# 41
  • Мнения: 5 622
Благодаря за инфото за Вила Рома, ще трябва да я посетим, след като толкова го хвалите това ресторантче. Сега лятото е хитово навън. А зимата сигурно вътре ще има зала някаква? Влизал ли е някой вътре?

Вътре също е много уютно- мека мебел, камини..много приятно.

Много добре звучи  Peace

# 42
  • Мнения: 13 512
Сега видях,че и София  не изостанаха и пуснаха същата тема  newsm78

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 11:28 от monda

# 43
  • Мнения: 5 500
Айде тогава и аз да заложа на 1.Пицикато, макар да намерих бръмбар или буболечка с салатата от рукула, на доставка беше. Като цяло ми харесва обаче, особено Спагети конфунги, за моя не месояден вкус. 2. БМ градината, правят страхотна хрупкава риба, мъжа ми обожава мидите им натюр и обстановката е супер. 3. Обичам и Хепи- бързо и вкусно!
И в трите заведения е чисто, държа много на това.
Някой има ли идея остана ли във Варна вкусен индийски ресторант, много ми харесваше навремето този на Акациите, но го затвориха, имаше същия на Златни, има ли го още? Този до Гранд хотела няма нищо общо с Индийски ресторант за това не го смятам изобщо!

# 44
  • Мнения: 4 300
Пицарии & Ресторанти- Морско конче, Селена, Happy, БМ Залива, Тамбукту, Капитан Кук, Classic food( не знам дали още работи)
Кръчми- Нашенци (Престол) Peace Peace Peace, Хамбара
Други - A lounge, Мартини бар, Калифорния, харесваше ми и Синатра, но не знам дали работи още, горе долу може да го замести пиано бара в хотел Черно море, не мога да се сетя как се казва Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт