За варненския плаж - дали е вярно?

  • 2 155
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Сина ми го изкара 2 пъти тоя вирус, с доста голяма продължителност, а на малката и се размина с едно сутрешно неразположение  newsm78 . А двамата цяло лято са заедно. Ние с таткото също се разписахме по 1 път  Mr. Green . Но не мисля, че е от плажа, ние си ходим всяка събота и неделя (през седмицата съм на работа). Това лято си заплюхме плажа в Аспарухово. Плитко е, брега е полегат, става за съвсем малки деца, сравнително чисто (има много мидички по пясъка и бучи ), ивицата е широка и не се навираш върху хората.
Преди ходехме на Кабакум, но там сега е лудница (още от миналата година). Буните - същата работа - коли, народ  ooooh! . А градските нещо не са ми на сърце.

# 16
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Ние миналата година ходихме на така наречения южен плаь под басейна до БМ и нямахме проблеми..
Тази година ходим само на 3 буна и пак не сме имали такъв проблем.
Вируси могат да се прикачат навсякъде, дори и на плоюадките с деца или в заведенията,където има катерушки,пързалки и люлки.
Излиза,че не трябва да излизаме и да се забавляваме.
Поне нас за сега не ни е хванал този вирус,дано и да не ни се случи,но нищо не се знае.

# 17
  • Мнения: 495
на варненските плажове вероятността да се прибереш от плажа БЕЗ нещо е много по-голяма от тази да прихванеш нещо  Grinning
имам предвид засиленото присъствие на хора, за които плажа е работно място, един вид, ако ме разбирате  Wink
аз ходя на "Дружба"   Sunglasses

# 18
  • Мнения: 630
И до мен достигна този слух, но аз така или иначе не ходя на варненските плажове.  Дъщеря ми изкара този грип, преди да открие сезона, а мен такива вируси май не ме ловят. Малко извън темата - на Златни днес ме напитиха едни микроскопични мушички и съм нахапана като от комари. Ужас някакъв. Случвало ли ви се е?

# 19
  • Мнения: 2 885
Аз съм от Варна, мъжът ми е от Бургас и надали в този живот двамата /сега и с детето/ ще стъпим на бг плаж.
Баси гнусотията.  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 446
Киса, аз съм убедена, че е вярно. Разбира се, не е изключено да хванеш вируса и другаде, нито пък е задължително всеки дето е на плажа да се разболее ... Обаче се сетИ, че повечето хотели на север нямат пречиствателна станция, и какви са капацитетите на сегашните, и си помисли къде отиват отпадните води на стотиците хиляди туристи...

# 21
  • Мнения: 2 491
Абе една позната вчера се върна от Варна и детето и е с този вирус, макар че преди две седмици го изкара и сега от Варненско си го довлече отново. Може и да е съвпадение...

# 22
  • Мнения: 793
Цяла седмица ходихме на плаж, нищо ми няма, нито на сестра ми, нито на племенника ми  Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Днес късно следобяд  ходихме на плаж.  Sunglasses

# 24
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Днес късно следобяд  ходихме на плаж.  Sunglasses
и..........? Има ли вирус или няма -кажи, че в петък сме във Варна Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Днес късно следобяд  ходихме на плаж.  Sunglasses
и..........? Има ли вирус или няма -кажи, че в петък сме във Варна Wink

Времето ще покаже.  Simple Smile Ама на тръгване като се надигна една буря....  ooooh! Ама в момента е тихо - споко!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт