Мивка с аксесоари

  • 3 548
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Галхен, тези сушилници за чинии се слагат вътре във второто корито.
На еднокоритните гледам, че имат разни решетки и пр. дъски, а не сушилници.
стар  Peace, именно- ако имам миална, ще ги тикам директо вътре да чакат да се съберат още и да ги мие. Ама няма да имам и ще си ги мия на ръка и не ща да се отцеждат в шкафовете.
Освен това, преди да ги мие машината, ти минаваш съдовете пред вода.
белинда, пести място, защото плотът го имаш, когато дъската покрива коритото, отдолу се сушат митите чинии. Основното в моя случай, е че не се виждат, а и ми се струва по-естетично от ламаринените отцедници на еднокоритните мивки.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
 PolarFox,мерси за разяснението,то и аз така предполагах

Иска ми се да имам голяма кухня и хич да не се чудя как да спестя място,пък и моята още не е изпълнена и има време да променям

# 17
  • Мнения: 151
За първи път виждам такава мивка. Харесва ми, практично е сигурно. Струва ми се, че е малко второто корито за сушлник за чинии. Моите хич не ги и прибирам в шкафовете. Те така си стоят на сушилото. Често се налага да ги използвам и не мисля, че е необходимо все да ги прибирам. Така че, лично за мен сигурно не би било много удобно. От друга страна, винаги имам нужда от още пространство на плота. Мивката ми е с едно корито и все съм си мислила, че сбърках. По-удобно е с две.

# 18
  • София
  • Мнения: 35 951
Вземи си много са хубави. Аз също много исках мивка с 2 корита, но в последствие се отказах - малка е кухнята ми и нямаше  да стои добре.
Може да си сложиш и дозатор за миещ препарат/веро/ - много ги харесвам. Wink

# 19
  • Мнения: 7 640
Вземи си много са хубави. Аз също много исках мивка с 2 корита, но в последствие се отказах - малка е кухнята ми и нямаше  да стои добре.Може да си сложиш и дозатор за миещ препарат/веро/ - много ги харесвам. Wink
ма и мойта е малка, затова я искам smile3506

# 20
  • Мнения: 6 039
мразя да стоя на мивката, използвам я само за измиване на продукти. Малка е, с едно корито 80 % гранит и полимер 20%. Лесна за почистване. Никилираните мивки са ужасно не практични, не ги препоръчвам, ако цената не е от значение

# 21
  • Мнения: 4 300
Тези мивки ми се видяха много практични. И на мен ми се ще да си взема мивка и мъничък отцедник /корито или както там се нарича за плодове и зеленчуци с мелачка за отпадъци и дъска за рязане отгоре. Само че цената не е без значение. Видях подбна мивка в Айко, но на работещите в кухненския отдел там отдавна съм дала Ignore #Cussing out така че даже не питах колко струва. Някой има ли идея за приблизителна цена?

# 22
  • Мнения: 7 640
Цената зависи от фирмата и модела.
Набелязала съм си Тека с две корита, емайлирана, около 80-90лв, аксесоарита бяха по 30-40 лв всеки.
Записала съм си и модел на Франке- 465 лв, сушилката- 140!!, ваничка ПВЦ 41, корито- 33лв.
Както ти харесва Wink, ама не ги съм гледала в Айко

Общи условия

Активация на акаунт