Магазини Pepco 2

  • 55 503
  • 753
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 27 500
Дева, големите комплекти бяха зелен с папрати/папагали и розов- доколкото помня- с нещо като леопардова розова шарка. Но може и целувки/сърца да са били. Grinning От малките имам лилав и розово-прасковен; тази вечер на Южен съм почти на 100% сигурна, че имаше от малките комплекти.
Намалението вярно, че не е нещо уау- мотахме се с малката докато видим стикери за намаление... Joy Обаче съм доволна- нацелихме черни плюшени гащеризони с лъскави частици (въобще не стояха под табелите с до 50% намаление)- взех 2 броя, 140 и 146, бяха на смешната цена от 1,99 или 2 лева Stuck Out Tongue Winking Eye Взехме и сладурска детска порцеланова чаша с пони или еднорог Thinking За 1,49 лв- ненамалена. Не че има нужда детето от нова чаша, с 30% намаление и бях взела 2 чаши, но как да устоя на красива и качествена чаша на добра цена? Smiling Imp

# 361
  • Мнения: 15 356
Пак не схванах нещо,намалението е обозначено на всеки артикул с червена цена,така ли?
Има ли бебешки есенно-зимни?Някой да е ходил до Пепко на осми приморски скоро,заредено ли е?Тениски за мен искам и някоя рокля бебешка.

# 362
  • Мнения: 27 500
Честно казано, и на мен не ми стана ясно...Гащеризоните ги взехме от един сектор където има по-скоро последни няколко бройки/само от определени размери. Там където беше намалението не съм сигурна дали имаше стикери на всички или не. Аз обаче без лепенка с намаление не се заглеждам много. Като  ще е намалено, искам да ми е ясно преди покупката с колко. До 50% без точната цена нищо не значи. Гащеризоните, въпреки стикерите, за малко да ми ги таксуват на редовната цена 18-20 лв за брой- а стикерите уж не бяха чак толкова незабележими...
Чашата Heart :

# 363
  • Мнения: 9 484
И ние взехме от чашите 😁 такава и една бяла с полегнал еднорог, много са симпатични и са удобни за деца, защото са малки.
При нас имаше и с някакви котки и с Мини маус, но ние сме на тема еднорог. 😄

Травел комплектите бяха различни не само като размер, самите шишенца се различаваха - аз взех от по-малките, защото имат едно шише с обикновена помпичка и две с тапичка с отвор /как го обясних 🤣/, докато в по-големия вариант шишенцата бяха с капачка на винт, което е по-неудобно според мен.

# 364
  • Мнения: 54 413
Пак не схванах нещо,намалението е обозначено на всеки артикул с червена цена,така ли?
Има ли бебешки есенно-зимни?Някой да е ходил до Пепко на осми приморски скоро,заредено ли е?Тениски за мен искам и някоя рокля бебешка.

Да.

# 365
  • Мнения: 35 110
Хубавото на травъл пакета е, че има и шише с пулверизатор.

# 366
  • Мнения: 439
Момичета, някой да е срещал кърпички за монитор?

# 367
  • Варна
  • Мнения: 1 688
Пак не схванах нещо,намалението е обозначено на всеки артикул с червена цена,така ли?
Има ли бебешки есенно-зимни?Някой да е ходил до Пепко на осми приморски скоро,заредено ли е?Тениски за мен искам и някоя рокля бебешка.
Бобчита, много бебешко намалено имаше в петък там... взех и аз това онова, не че ми трябва, но за тръпката... и чаша като на Киса - това е моят любим размер за сутрешното кафе и не устоях Grinning

# 368
  • Мнения: 8 939
Сега бях в Пепко  в Парк център. Освен чаши и чорапи с червена цена, друго не видях.

# 369
  • София
  • Мнения: 22 945
Сега бях в Пепко  в Парк център. Освен чаши и чорапи с червена цена, друго не видях.

Тамън мислех да ходя сега и аз в обедната. А чорапи за деца само или и за възрастни?

# 370
  • Мнения: 19 010
Нищо особено няма намалено в Парк и аз ходих. Детско не знам.

# 371
  • Мнения: 27 500
Помните ли на каква цена са пликовете за вакумиране, с какви размери и евентуално за олекотена завивка 200х220 см (много се смалява след вакумиране, иначе е огромна) какъв размер би бил най-удачен?

# 372
  • Мнения: 3 252
Някой ходил в Люлин 6 да каже дали си заслужава ходенето до магазина като намаления!

# 373
  • София
  • Мнения: 22 945
Минах все пак през Парк центъра. Те намалените артикули се броят на пръстите на ръцете ми. Взех кърпа за ръце на детето за 0.89 ст, 3- лепила за 0.89 ст, че много обича да се занимава, дано са не са съвсем боклукчави, едни бикини за мен и чорапи за детето за по 2 лв. Взех и някакви други дребни неща, но те не бяха намалени.

# 374
  • Мнения: 5 070
Помните ли на каква цена са пликовете за вакумиране, с какви размери и евентуално за олекотена завивка 200х220 см (много се смалява след вакумиране, иначе е огромна) какъв размер би бил най-удачен?
Два вида имаше от 3 и от 5лв, ама размери... Взех от по-малкия. Нещо като 50х70 ми се върти ,ама дали е толкова...

Общи условия

Активация на акаунт