На море в България 2020 г.! - 3

  • 42 665
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Евксиноград  - Траката  18 юни  2020 г.  по обед - пподготовка са приводняване на товарен кореб и междувременно гледка към морската вода от максимално близо към 18 юни 2020 на крайбрежието на Варна район Евксиноград - снимки с телефон 18.6,2020 12,20 - 13,45 h



# 721
  • Мнения: 1 069
Алоха от Сънрайз Ол Суитс.



Корона мерки бла бла. Дистанция - чушки.
Хубавото първо:
- чисто и не много пренаселено
- блок масите са на самообслужване

Лошото:
- ромски персонал
- пълно с мамалиги!
- занижено качество - имитиращи сирене и кашкавал.
- Малък избор на храна.
- работи само 1 басейн
- недостатъчно шезлонги

Не сме доволни...

# 722
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Нормално предвид че сезона още не е започнал -
 7 % работещи хотели   и тотално нула процента работещи магазини за дрехи или сувенири  към 18 юни.  
  Дано към  28-29  юни има наченки че ще започне умрелия ковид сезон.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 15:46 от Варненец

# 723
  • Варна
  • Мнения: 765
Нормално предвид че сезона още не е започнал -
 7 % работещи хотели   и тотално нула процента работещи магазини за дрехи или сувенири  към 18 юни.  
  Дано към  28-29  юни има наченки че ще започне умрелия ковид сезон.
Дано, въпреки че наблюденията ми за района са че май повечето се отказаха от сезона. Друга година магазините и сергиите  отваряха още около началото до средата на Май, най-вече за да хванат времето до Септември, когато всичко свършва. Сега дори не се знае дали и кога ще има хора за да се прецени дали си струва отварянето, зареждането и т.н. В момента е по-слабо дори от Май месец през нормален сезон, много по-слабо. Ще видим, но за 1 или дори 2 месеца сезон е много съмнително да отворят магазините и сергиите като друга година.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 250
Алоха от Сънрайз Ол Суитс.



Корона мерки бла бла. Дистанция - чушки.
Хубавото първо:
- чисто и не много пренаселено
- блок масите са на самообслужване

Лошото:
- ромски персонал
- пълно с мамалиги!
- занижено качество - имитиращи сирене и кашкавал.
- Малък избор на храна.
- работи само 1 басейн
- недостатъчно шезлонги

Не сме доволни...

Здравейте. Имаме резервация за там и ме интересува студена ли е водата в басейна, който работи? А детския басейн работи ли? Съответно и анимацията за деца ме интересува ако имате наблюдения..

# 725
  • Мнения: 1 069
Водата не се подгрява.
Зависи от атмосферните условия.
На мен ми е ок, на щерката - не.
Има 2ма аниматори - много унили.
Детския басейн работи.
Уж до дни ще пускат и другите.

# 726
  • София
  • Мнения: 1 250
aiwabg, благодаря! По принцип беше хвален хотел, жалко, че са намалили качеството тази година!

# 727
  • Мнения: 1 876
Здравейте, аз се оглеждам за хотел с легла, които имат балдахин. Предпочитам Варна и региона - Евксиноград, Златни пясъци, Св. Св. Константин и Елена.. също да има добра кухня и басейн

# 728
  • Мнения: 1 069
aiwabg, благодаря! По принцип беше хвален хотел, жалко, че са намалили качеството тази година!

Не малко - много е занижено качеството.
Ние сме го посещавали много пъти.
И не е до това, че не е почнал сезона.
В момента има българи и румънци.

Странно ми е, че блок масите са на свободен достъп.

И под занижено качество имам предвид, че се икономисва от храната. Избора е много беден, сравнен с миналата година.
Снощи за вечеря имаше останалото от обяд - същото, не преработено!

Но да отбележа, че има сладка(хубавя) диня, хубави ябълки, череши и банани.

Сравнявам с Магнолиите, които са 3* и бяха отворили току що, с 20 туриста(само българи) на кръст, а тук вече 2ра седмица работят.
Утре отваря блу меджика, ако не ни закопаят с цена, може да отседнем и там за ден-два.

И малко за цвят:

# 729
  • София
  • Мнения: 11 471
aiwabg, може би не е толкова странен свободния достъп до храната, си мисля.
Когато ти сипва един човек зад витрина, действително е по-безопасно от гл.т. на това, че само той има достъп до прибора, с който се сипва, а не всички да пипат лъжиците.
Обаче, сега се замисли какви опашки (в затворен пространство) могат да се получат в горния случай? нали идеята е уж да не сме дълго в затворено пространство, още повече, че маските на закрито паднаха.

При свободния достъп, както е при вас, според мен единствено се изисква, като опипате всички лъжици да си сипете каквото искате - отново да си дезинфекцирате ръцете.

Кантарджиев уж ни обясняваше, че с храна и питие не може ли се да се заразим, отивал бил в храносмилателната система и пр., и пр.

# 730
  • Мнения: 25 600
„Грандхотел Свети Влас“ – малко гости, българи. Тихо и спокойно.
Персоналът – изключително любезен. И миналата година бяха любезни, но тази – просто надминаха себе си. Simple Smile
Храната – на блок маса. Или ти сипва сервитьор каквото си харесаш, или си сипваш сам, но само ако си носиш маска и ползваш ръкавици (за еднократна употреба, предлагат ги на място). Има начини, въпрос на желание е просто.
Дистанцията се спазваше от само себе си – както казах, бяхме много малко хора.
Още за храната – достатъчно разнообразна, за всеки вкус по нещо. В сравнение с миналата година липсваха някои неща, но ги оправдавам с обстановката в момента.
Минус – напитките. Беден избор на безалкохолни, само 2 вида бира, естествено – скъпа. Липсваха български бутилирани води и бира. При виното имаше разнообразие, но скъпо. Десертите също не бяха на ниво. Някакви сладки, потъмнели банани и цитруси, които никой не ядеше. Само 2 пъти пуснаха череши, 1-2 пъти някакви кремчета. А сега е сезонът на черешите и ягодите, дори не са и скъпи...
В спато всичко работеше. Чисто и спокойно. Водата е много топла. Пълен релакс.
Външните басейни обаче бяха още студени и не видях някой да се къпе в тях.
На плажа – тук-там хора, когато не вали. Морето – бистро и чисто, разни рибки ти се мотаят в краката... Става за къпане. За плуване – идеално.
И малки деца даже се къпеха. Simple Smile
Като цяло – останахме много доволни.

# 731
  • Мнения: 1 539
Привет от Варна, по-точно от Журналист. Времето е топло, на плажа е иделно. За мен морето е студено, но детето и MM се къпят. Има малко облаци.
Снощи се разходихме до Златни пясъци, пълно мъртвило. Плажът не е почистен.
Морето наистина е прекрасно синьо, днес имаше и делфини за радост на плажуващите

# 732
  • Мнения: 3
Семейство с деца – апартхотел, моля за мнения


Тази година решихме да не ходим на море в чужбина, мислим нещо за края на юни или началото на юли докато още не е започнала навалицата. Оглеждаме се за хотел до морето, най-добре апартамент с кухня - заради децата, блокмаса по възможност за нас, ако има и забавления за деца – детски кът, анимация, басейни с пързалки и др. ще е супер... Попаднах на Премиер Форт във Влас, по снимки и отзиви изглежда мнооого добре, но повечето отзиви са от чужденци. Някой има ли преки наблюдения, добър ли е наистина, как е храната, чисти ли са басейни?

# 733
  • Мнения: 1 397
Колкото и да бягах от големи хотели тази годин,Белла Виста си ме влече. Трябваше утре да пътуваме за Гърция,но рязко сменихме посоката и утре отиваме в любимият хотел  ❤

# 734
  • Мнения: 19 483
Какво толкова му харесвате на Бела Виста, не мога да разбера....Не съм го посещавала, затова ми е любопитно. Анимацията ли, храната ли, плажа?

Общи условия

Активация на акаунт