💄Новите ни козметични похождения - 89

  • 94 711
  • 726
  •   1
Отговори
# 255
# 256
# 257
  • Мнения: 73
Момичета, ако сте използвали Nuxe сухо олио със златни частици и "блясък за коса и тяло - brave new care", бихте ли ми казали кой от двата продукта дава по-забелязващ и задържащ се златист блясък върху кожата?

# 258
# 259
  • Canada
  • Мнения: 3 451
YSL Volupté Tint-in-Balm 13 Downtown Nude




# 260
  • Мнения: 22 766
От всички продукти съм доволна:

# 261
# 262
# 263
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
След близо 4 месеца домашен арест, поднових привършващите запаси

Безамонячна

Със съотвения окислител на серията.
Цвят

# 264
  • Мнения: 383
Нов любимец за косата Heart Eyes. Хванах я случайно намалена на 4 лв. в ДМ (редовната мисля, че е около 12-14 лв) и реших да я тествам. Ползвала съм я няколко пъти досега и косата ми след всяко измиване е толкова мека и лесна за разресване. Ароматът е страхотен.

Подновени опаковки с още любимци. Слънцезащитният за тяло вече го пробвах на море и нямам оплаквания от него, не оставя лепкав филм и няма аромат. Разнася се безпроблемно.


# 265
  • Мнения: 2 763
Не му е сега времето, но се възползвах от намаленията на Парфимо:


Много любими Yellow Heart Дори мисля следващата седмица да си взема още една опаковка от лосиона за след слънце, защото миналата година Дъглас го изчерпаха в средата на сезона и една опаковка от слънцезащитния лосион за тяло в тубичката, който също е разкошен.


Тази не ми хареса особено като я нанесох, малко трудно се разнася с тази кремообразна структура. Но, за лятото става. При мен и за хайлайтър може да върши работа май.


Подаръци - плажната чанта, ползвана за фон, е много свежа и удобна. Тази от миналогодишната колекция ми вършеше чудна работа:

Мини спирали всевъзможни вече имам за поне 2 години напред, ако не се развалят Smile Водоустойчиви по принцип не ползвам, но за морето е подходяща и там  мисля да пробвам следващия месец.

И тези бустъри. И за тях сега определено не е подходящото време. Вчера спрях последните. Но ги харесвам много, а при 35% отстъпка в бутиците на ЕЛ не се въздържах. Ще ги започна през октомври:

Последна редакция: нд, 28 юни 2020, 18:31 от Light Beam

# 266
  • Мнения: 449
След близо 4 месеца домашен арест, поднових привършващите запаси

Безамонячна

Със съотвения окислител на серията.
Цвят

Здравейте, боята има ли покритие върху бели коси?

# 267
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да  при мен на 100%  и не пада..

# 268
  • София
  • Мнения: 9 457
Всичко от ДМ.
Подновявам слънцезащитата, ама сме 2 месеца на морето+хоум офис, та си върви -я за плаж, я за басейн!
За втори път -

Многo приятен аромат! Тук, на морето мога да карам и само по него, без да ползвам парфюм:

# 269
  • USA
  • Мнения: 7 279
Maybelline Tattoo Brow Waterproof Eyebrow Gel (много сполучлив продукт,въобще продуктите на Мейбилин за вежди са ми топ любими)


Kiehl's Since 1851 Creme de Corps Nourishing Dry Body Oil

Общи условия

Активация на акаунт