Изпитани сайтове за парфюми - 26

  • 47 834
  • 731
  •   1
Отговори
# 480
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Имате ли впечатления от parfumite.eu ?
Странен е сайта. Предлагат този диор в разновидност ЕДП и 100 мл, при условие , че се произвежда 75 мл и 125 мл и ЕДТ
цък.

# 481
  • Мнения: 202
Отново съм много доволна от Венера- получих поръчката си за един ден, винаги, когато ми е спешно поръчвам от тях. Комплект Mon guerlain Florale 50 ml., спирала и симпатична козметична чантичка за 109 лв., добра оферта особено ако имаш нужда и от нова хубава спирала 🙂
Честито! Какво е качеството на парфюма? Траен ли е? Имам от тях едно Gucci blossom, което ми идва слабичко.

# 482
  • Мнения: 11 828
LeoVita, според мен е просто грешка.

# 483
  • Мнения: 205
Iva_nna, напръсках си китката само един път към обяд и след многократно миене на ръцете, все още се усеща. И той като другите Мон-чета ми харесва най-много след първия един час.

# 484
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Отново съм много доволна от Венера- получих поръчката си за един ден, винаги, когато ми е спешно поръчвам от тях. Комплект Mon guerlain Florale 50 ml., спирала и симпатична козметична чантичка за 109 лв., добра оферта особено ако имаш нужда и от нова хубава спирала 🙂
Честито! Какво е качеството на парфюма? Траен ли е? Имам от тях едно Gucci blossom, което ми идва слабичко.
Обаче хората продължават да си мислят, че слабичките и силничките парфюми зависят от сайта. Sunglasses

# 485
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Моя позната каза, че и в Бюти Зоун продавали ментаци, защото парфюмът, който си е купила от там, имал трайност 20 минути. Ми... и преди да започна да се интересувам от парфюми, не съм мислила по този начин. Хората си търсят причина вечно да са прецакани.

# 486
  • Мнения: 2 030
Имате ли впечатления от parfumite.eu ?
Получих менте тестер на Lancome Oud bouquet от сайта, писала съм в миналата или по-миналата тема подробно за случката.
Да си допълня мнението с отзив за Венера. Вчера бях в магазина им и отнесох Ammo ferragamo 100 мл. тестер за скромните 54 лв. Много съм доволна като започна от сладката бутилка и стигна до сладкия бонбонест аромат, който ми носи страхотно настроение от вчера! Heart Обаче има какво да се желае от обслужването, попаднах на девойче, което не бях виждала досега, ама едвам й се откъсваше да пръсне върху блотер или върху мен, а не е като да съм била като луд с картечница и да искам да пробвам всичко, което видя и накрая ме застреляха с отговора им на въпроса имат ли Монтал. Имат, ама не ги били изложили. Съответно последва логично запитване от моя страна с какво точно разполагат и ми бе отговорено: " А вас какво конкретно Ви интересува?". Не знам в мен ли нещо е грешката, но не ми стана приятно, почувствах се супер нахал и натрапник и честно казано не знам кога и дали бих се върнала отново да пазарувам там.

Последна редакция: чт, 04 юни 2020, 19:39 от ina-mina

# 487
  • Мнения: 205
Факт е, че има скъпи парфюми с лошо изпълнение.  Може би за нас са скъпи, предвид стандарта в страната и очакваме много от тях. Имам слабички и нетрайни парфюми и съм си ги купила, знаейки тези им недостатъци,  просто защото много ми харесва самия аромат

# 488
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Имате ли впечатления от parfumite.eu ?
Получих менте тестер на Lancome Oud bouquet от сайта, писала съм в миналата или по-миналата тема подробно за случката.

Моят тестер Ланком Уд Букет е оттам и е оригинален.

Хората си търсят причина вечно да са прецакани.

Това го подкрепям на 1000%, има светли примери за това явление.😃

# 489
  • Мнения: 69
Имате ли впечатления от parfumite.eu ?
Да си допълня мнението с отзив за Венера. Вчера бях в магазина им и отнесох Ammo ferragamo 100 мл. тестер за скромните 54 лв. Много съм доволна като започна от сладката бутилка и стигна до сладкия бонбонест аромат, който ми носи страхотно настроение от вчера! Heart Обаче има какво да се желае от обслужването, попаднах на девойче, което не бях виждала досега, ама едвам й се откъсваше да пръсне върху блотер или върху мен, а не е като да съм била като луд с картечница и да искам да пробвам всичко, което видя и накрая ме застреляха с отговора им на въпроса имат ли Монтал. Имат, ама не ги били изложили. Съответно последва логично запитване от моя страна с какво точно разполагат и ми бе отговорено: " А вас какво конкретно Ви интересува?". Не знам в мен ли нещо е грешката, но не ми стана приятно, почувствах се супер нахал и натрапник и честно казано не знам кога и дали бих се върнала отново да пазарувам там.

Не е в теб грешката. Ако е дамата, за която си мисля, просто останах с впечатлението, че й е трудно да се оправи с Монталите. Първо, трябва да започнеш с Монтале, че за Монтал не е много сигурна дали е същото нещо. След това, по-трудната част е името на даден аромат. Подозирам, че използва сайта за ориентир, който определено не е много пипнат. Но, ако имаш късмета мъжът от екипа да е там (поне аз съм виждала само един), е, той вече си ги чатка нещата с Монталите. Бързичко й помогна.
Иначе, дамата е толкова миловидна и свитичка, че хич не мога да й се сърдя. И да, пестелива е в пръскането, но пък не се мръщи, ако искаш да тестваш повечко аромати.
Като цяло, аз също съм си доволна от това, което досега съм взела и то на много добри цени. Нещо няма ли го в Дъглас, там тичам. 😅

# 490
  • Мнения: X
Имате ли впечатления от parfumite.eu ?
Получих менте тестер на Lancome Oud bouquet от сайта, писала съм в миналата или по-миналата тема подробно за случката.
Моят тестер Ланком Уд Букет е оттам и е оригинален.
Аз тогава още ѝ написах, като качи снимките тук, че и нейният е оригинален, ама... Rolling Eyes

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Аз пък това не го разбирам, в шоу рум на магазин, където тестерите са ЗА ПРОДАЖБА и ви пръскат пестеливо и без особено голямо желание и им се сърдите. После пък се сърдите, че сте получили
Тестер без празен ход....  Нямате угодия да ви кажа.

Мацката, която щеше да поръчва от сайта на Бърбъри да сподели ако обича как са там парфюмите като трайност..

# 492
  • Мнения: 69
Аз пък това не го разбирам, в шоу рум на магазин, където тестерите са ЗА ПРОДАЖБА и ви пръскат пестеливо и без особено голямо желание и им се сърдите. После пък се сърдите, че сте получили
Тестер без празен ход....  Нямате угодия да ви кажа.

Точно това мислих да добавя, че е нормално, тъй като все пак ги продават. Много често там промоциите са, защото вече липсват около 10мл. от продукта.
А, Монталите, включително Б.О. са прибрани, тъй като те направо са си за продажба. Гледат предимно мостри да използват за тест от тях, но на мен ми се е случвало и от тестер да ми пръснат.

# 493
  • Мнения: 1 882
Отново съм много доволна от Венера- получих поръчката си за един ден, винаги, когато ми е спешно поръчвам от тях. Комплект Mon guerlain Florale 50 ml., спирала и симпатична козметична чантичка за 109 лв., добра оферта особено ако имаш нужда и от нова хубава спирала 🙂

Венера сайт ли е?

# 494
  • Мнения: 69
Отново съм много доволна от Венера- получих поръчката си за един ден, винаги, когато ми е спешно поръчвам от тях. Комплект Mon guerlain Florale 50 ml., спирала и симпатична козметична чантичка за 109 лв., добра оферта особено ако имаш нужда и от нова хубава спирала 🙂

Венера сайт ли е?

Сайт с шоурум в Пловдив
https://fragrances.bg/

Общи условия

Активация на акаунт