Изпитани сайтове за парфюми - 26

  • 47 752
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 488
Благодаря за новата тема!
Очаквам поръчка от Нотино, отдавна не съм поръчвала от тях и нямам представа колко ще чакам, но се надявам да не е твърде дълго.

Въпрос - успявате ли да влезете в този сайт www.1001-bg.com ? Иска ми регистрация, за да мога да вляза, аз нямам такава, но и няма откъде да си направя.

Махни тирето.
Като се махне тирето се появява китайски сайт.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 657
Мда Smiley Сайтът беше български, за парфюми. Вероятно наистина е изоставен или нещо има променено, но понеже съм го ползвала доста отдавна, а и фигурира в първи пост, реших да го пробвам.

# 32
  • Мнения: 3 917
Не знам при вас как е, но до такава степен съм омагьосана от аромати, че даже поръчах парфюм за пералнята Simple Smile)))
https://www.notino.bg/thd/profumo-lavatrice-orchidea-e-vanilla-k … omat-za-peralnja/ Нямам търпение, да усетя ванилията 🤪 Сори за спама 😀

# 33
  • Мнения: 11 818
Радика, благодаря за новата тема!! Revolving Hearts

Последното ми изгодно попадение е Flowerbomb Bloom - тестер с капачка, 100 мл. за 55 лв. от -spam292- (съвсем леко деформирана опаковка). С него си поръчах и Cartier Carat - също тестер, 100 мл., 70 лв. (имаше го и в parfimo за 67 лв. и нещо, но не успях да го добавя в последната си поръчка от тях, а с доставката става повече и нямаше смисъл).
Иначе имам имейл от Спиди, че утре ще е тук и подаръчният комплектът Mon Guerlain Florale от parfimo, който също успях да взема на много хубава цена, подшушната от другата тема. Two Hearts

Ellinor*, дори не знаех, че съществува такова чудо! Пиши после как е! Аз ароматизанти не ползвам по принцип, но това е друго и може да пробвам!

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 17:13 от Сиси ♥♥

# 34
  • Мнения: X
Какъв беше кода за безплатна доставка при 3 мостри от брасти?

MINP56

# 35
  • Мнения: 602
Chanel съм купувала от Elinor и Dolce, а тестер с празен ход получих на Coach New York men.

# 36
  • Мнения: 660
Знам, че не е за тук, но Alien на Thierry Mugler е реформулиран, като се убедих в това като си купих 90 мл от Сефора. Изобщо не е траен и трябва да се обновява на всеки час и съм бясна. Има ли някой, който предлага Alien, но старата версия, където на кутията пише Thierry Mugler, а не Mugler само, дори и лимитирана версия, искам да го закупя. Също така, моля за информация, ако знаете магазин за оригинални парфюми, където продават този парфюм, отново, дори и лимитирана версия, без значение от цената. Благодаря!!!
И аз съм тъжна за Alien, L'Oréal превзе Thierry Mugler тъкмо когато открих марката.

# 37
  • Мнения: 3 729
Благодаря за темата. Удържам се доста време .без поръчка. Чакам нещо наистина мнооогозаслужаващо си за без пари. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 437
Stuck Out Tongue
Радика, благодаря за добре оформената тема.
Ако има желаещи за разоряване в Парфимо са заредени парфюмите на Мосю Кюрджиян Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 126
MakeUp доставят ли до адрес в момента?
Не мога да завърша поръчката и се чудя какъв е проблема.  Първа поръчка ми е от тях.

# 40
  • Мнения: X
Аз не успях да избера "до адрес" при няколко поредни поръчки. Само "до офис" ми даде да завърша поръчката.

# 41
  • Мнения: 2 126
Успях да я пусна до личен адрес и им пратих мейл да я пуснат на друг, където работя и обикновено получавам всичките си поръчки в работно време. Въпреки, че е в града се води промишлена зона и явно системата не разпознава адреса. Проблема беше по-скоро в името на улицата. Ако все пак я пуснат до личния ми адрес ще я пренасоча, не е проблем.

# 42
  • Мнения: X
Кодче, ако някой иска EB1-23X-VRR

# 43
  • Мнения: 11 818
В Нотино къде се цъкаше за отливка? Или го нямат като опция за всеки парфюм?

# 44

Общи условия

Активация на акаунт