Изпитани сайтове за парфюми - 26

  • 47 705
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 818
Кодче, ако някой иска EB1-23X-VRR
Благодаря! Възползвах се!

Да, мостра имах предвид. Мерси ще разгледам. Като купувах Nomade Absolu имаше опция за безплатна мостра, но явно е само за определени парфюми..

# 46
  • Мнения: 1 575
Радика, благодаря за темата Flowers Bouquet !
Тези кодове редовно ли ви се появяват през компютъра, че се чудя има ли шанс да се появи (сега не става, не съм през профила) или да не чакам?

# 47
  • София
  • Мнения: 4 437
В Парфимо има L'Ombre des Merveilles Hermes, ако някой проявява интерес към него.

# 48
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 200
Махнах от първия пост www.1001-bg.com докато им се оправи сайта. Може да е хакнат.

# 49
  • Мнения: X
Тези кодове редовно ли ви се появяват през компютъра, че се чудя има ли шанс да се появи (сега не става, не съм през профила) или да не чакам?
Специално отворих Notino инкогнито, за да изскочи код, но мисля, че е еднократно за един ден. И първия път и сега не става повече от веднъж. Утре пак ще пробвам и ако пак излезе веднъж, значи е на този принцип. Кодът е еднократен и може да се ползва на деня.

# 50
  • Мнения: 1 575
Благодаря, Азалия  !
Не знам защо не ми пуска, аз не съм ползвала код.
Notino май пак пускат оферти, без да са толкова атрактивни като предните две.
Безплатната доставка до края на седмицата ли е? Не видях тази подробност в e-mail-а.

# 51
  • Мнения: 11 818
Кодче, ако някой иска EB1-23X-VRR
Благодаря! Възползвах се!
Да кажа какво поръчах, че одеве бързах, а може на някого да му е полезно:  Boucheron Quatre En Rouge - 50 мл, с кода стана малко над 40 лв. и пак хващам безплатна доставка. Доволна съм. Отдавна го мислех, но все не стигах до него, макар че го проверявах чат-пат из сайтовете, но под 55 лв. за 50 мл. не съм го срещала, та и без код е изгоден сега + безплатната доставка.

Азалия🌺, а къде ти се появява този код?

# 52
  • Мнения: X
Както обясниха момичетата - отварям страница на браузъра инкогнито и отварям Нотино без да съм в профила си. Разглеждам 1, 2, 3 неща и се връщам назад, от дясно излиза банер да си въведа имейла , за да получавам бюлетин, затворих го без да си пиша имейла и секунди след това , отгоре пада друг банер "Не си отивайте, предоставяме ви код за 5% отстъпка, който можете да ползвате до края на деня" и бутон копирай кода, това е.

# 53
  • Мнения: 1 429
Махнах от първия пост www.1001-bg.com докато им се оправи сайта. Може да е хакнат.
Отдавна не работи, а когато за последно поръчах 2 тестера и един парфюм през 2015 от там, двата бяха нескопосани ментета - докарани горе-долу на аромат, но с криво залепени етикети и надписи, а на едната бутилка, на която трябваше да има изписано името на парфюма беше чисто гладка, без нищичко, направо "зяпнах"! /а съм сигурна, че на оригинала бутилката си има надпис, не етикет, а директно на бутилката/ - добре че бяха евтинийки на Елизабет Арден и изобщо не ми се занимаваше с разправии и рекламации, освен това още бях "новобранка" в онлайн парфюмното пазаруване. От тогава заобикалям сайта от далеч и не искам и да чувам за него! Няколко пъти от любопитство съм пробвала да поръчам нещо, но така и не ме е допускало. Добре че ги няма вече, а и доставката още тогава беше 7 лв. /от Варна идваха/, сега сигурно би била 9! Rage

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Ето код някой ако търси :  EB1-235-K8E

И една офертичка  за  Дейзи на 24 лв https://dolce.bg/marc-jacobs/marc-jacobs-daisy-sunshine-%D1%82%D … D0%B0-50-ml-57708

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 23:50 от Karen

# 55
  • Мнения: 215
Благодаря за кодовете, но все ме изпреварват. Blush
Темата я обърнахме като "бой" за кодове...Joy

# 56
  • Мнения: 1 336
Махнах от първия пост www.1001-bg.com докато им се оправи сайта. Може да е хакнат.
Отдавна не работи, а когато за последно поръчах 2 тестера и един парфюм през 2015 от там, двата бяха нескопосани ментета - докарани горе-долу на аромат, но с криво залепени етикети и надписи, а на едната бутилка, на която трябваше да има изписано името на парфюма беше чисто гладка, без нищичко, направо "зяпнах"! /а съм сигурна, че на оригинала бутилката си има надпис, не етикет, а директно на бутилката/ - добре че бяха евтинийки на Елизабет Арден и изобщо не ми се занимаваше с разправии и рекламации, освен това още бях "новобранка" в онлайн парфюмното пазаруване. От тогава заобикалям сайта от далеч и не искам и да чувам за него! Няколко пъти от любопитство съм пробвала да поръчам нещо, но така и не ме е допускало. Добре че ги няма вече, а и доставката още тогава беше 7 лв. /от Варна идваха/, сега сигурно би била 9! Rage

Това е сайта на Клео, от няколко месеца не работи, може би имат нов, но не съм има възможност да проверя. Шоурумът им във Варна и София работят. Купувала съм от тях няколко пъти и не съм попадала на ментета. Имаха малко странна политика с цените, в шоурума цените бяха с 3-4 лева по високи от тези в сайта.

# 57
  • Мнения: 550
Код за Нотино, ако на някой му трябва - EB1-23B-LRH.

Аз вече пуснах  поръчка за един Rochas на сляпо, подведен по ниската цена и добрите отзиви във Фрагрантика, дано ми допадне. Flushed

# 58
  • София
  • Мнения: 9 457
Не мога да стигна до кода и аз... 😔

# 59
  • Мнения: 1 429
Махнах от първия пост www.1001-bg.com докато им се оправи сайта. Може да е хакнат.
Отдавна не работи, а когато за последно поръчах 2 тестера и един парфюм през 2015 от там, двата бяха нескопосани ментета - докарани горе-долу на аромат, но с криво залепени етикети и надписи, а на едната бутилка, на която трябваше да има изписано името на парфюма беше чисто гладка, без нищичко, направо "зяпнах"! /а съм сигурна, че на оригинала бутилката си има надпис, не етикет, а директно на бутилката/ - добре че бяха евтинийки на Елизабет Арден и изобщо не ми се занимаваше с разправии и рекламации, освен това още бях "новобранка" в онлайн парфюмното пазаруване. От тогава заобикалям сайта от далеч и не искам и да чувам за него! Няколко пъти от любопитство съм пробвала да поръчам нещо, но така и не ме е допускало. Добре че ги няма вече, а и доставката още тогава беше 7 лв. /от Варна идваха/, сега сигурно би била 9! Rage

Това е сайта на Клео, от няколко месеца не работи, може би имат нов, но не съм има възможност да проверя. Шоурумът им във Варна и София работят. Купувала съм от тях няколко пъти и не съм попадала на ментета. Имаха малко странна политика с цените, в шоурума цените бяха с 3-4 лева по високи от тези в сайта.
Да, именно - аз от тук научих за сайта  и тъй като прочетох доста суперлативи реших да заложа на тях и... греда! Може би защото за пръв път поръчах от тях и нямах профил, но е факт. Още го имам някъде из шкафовете този с кривия етикет и втория лепнат върху него. 😞

Общи условия

Активация на акаунт