Хвърляте ли крема след изтичане на годността му?

  • 3 367
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Аз гледам да не се задръствам с кремове, имам по един дневен и нощен. Като ги почна си карам с тях, докато свършат и тогава купувам нови, не остава време за им изтече годността. С интимните гелове също внимавам.
Другата бяла и декоративна козметика я хвърлям като се ориентирам горе- долу по времето или вида и, миризмата. Разваленото се усеща.

И аз съм така.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
бяла козметика - да, цветна само ако е видимо развалена Rolling Eyes

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз гледам да не се задръствам с кремове, имам по един дневен и нощен. Като ги почна си карам с тях, докато свършат и тогава купувам нови, не остава време за им изтече годността. С интимните гелове също внимавам.
Другата бяла и декоративна козметика я хвърлям като се ориентирам горе- долу по времето или вида и, миризмата. Разваленото се усеща.

Процедирам по същия начин.

# 18
  • Мнения: 2 529
Не ми се случвало да не изхабя крем в рамките на около 3 месеца, освен ако не ми е харесал. На крема ми в момента е отбелязано 24м, но като гледам ще съм го измазала много преди този срок. Обикновено използвам един крем за ежедневна употреба, крем за околоочния контур, а за почистване и лека хидратация сега съм на вълна 3-те стъпки на Клиник. Не ползвам нощен крем, а с козметиката за тяло пак съм лесна - душ-гел като парфюма, ексфолиант, интимен гел, някакъв хидратиращ лосион и нещо антицелулитно например и стига толкова. В декоративната козметика също не съм разточителна.

# 19
  • Мнения: 641
При бялата козметика не отварям ново докато не съм приключила с предишното. Не ми се е случвало да изтече срока на крем, но ако се случи ще го хвърля. При декоративната козметика е друго Mr. Green, така и така рядко ползвам, трудно ми е да и следя срока.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Не, не ги хвърлям. Като мине срокът на годност на кремовете, ги използвам за почистване на кожени изделия-обувки, чанти, якета

# 21
  • Мнения: 811
не изхвърлям,ползвам го за ръцете и петите

# 22
  • Мнения: 2 019
вси4ко изхвърлям

# 23
  • Мнения: 1 540
На един крем му личи, когато е издал багажа. Иначе, ако не му личи, си го ползвам.

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 11:35 от rorrr

# 24
# 25
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Нищо не хвърлям Naughty

# 26
  • Мнения: 661
Кремове не хвърлям. Използвам си ги до край. Червила хвърлям понякога , защото миризмата им се променя с времето, а спиралите и гримовете ги използвам до край. Peace
newsm10

# 27
  • Мнения: 6 155
Не, ползвам си ги докато няма видими следи на разваляне  Wink

# 28
  • Мнения: 8 463
Ако забележа навреме,бих го изхвърлила.Но досега не се е случвало,въпреки че обикновено имам няколко започнати крема.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Хвърлям ако забележа промяна в цвета, гъстотата и миризмата на продукта /независимо какъв/. Това винаги си личи, няма начин да сбърка човек. Peace

Общи условия

Активация на акаунт