ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 510

  • 30 896
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Феми, вярно е, сега проверих. Фарах е последвала Ча в Инста, той нея не. В една агенция са, нормално. Пък може и в общ проект да участват, казва ли ти някой...
Утрешният ден ще е свързан с Илка и нашите хора, за днес не разбрах. Според мен и двамата са се променили от времето на АФК, не само Ча. В първите години исках, ама сега ми се е изпарило всякакво желание за повторение на двойката. И други, които харесвам не мисля, че повторно биха ми оказали някакво въздействие.
Колкото до решението на Хазал да напусне АФК преждевременно - за мен е разумно. Някои са последвали примера ѝ, но Ча се е ослушвал... Нямаше какво повече да покажат, така щяха да го разводнят, че не щЪ да си представям колко би дотегнала на зрителя една такава история. Дори една част от втория сезон беше ненужна, та какво да говорим за продължение с ФЕмир.
Ето, както е в Забранената ябълка, главните си тръгват едновременно, третият сезон е успешен. (Дали не бяхте казали даже, че рейтинга му бил колкото в първите два сезона....)

# 436
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Ехо! Hug
Лято е, ударили са го на почивка. Дуда се е умълчала от дни. Последните сведения и видео за/от нея бяха с роднините ѝ. Явно като не е около Чачо няма кой да я снима, че да напомня за себе си в инстаграма. Mr. Green

А Хазал е извадила от скрина снимки от шарената фотосесия. Heart Eyes


# 437
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Колко е хубаво нослето и когато е снимана в правилния ракурс, а не  изотгоре или да се селфи, което тя прави хем над нивото на лицето си, хем вероятно накланя горната част на телефона към себе си и става мазало. Тогава излиза един дълъг огромен нос. Слава Богу че са сериалите където се вижда в движение че всичко е наред.

Фемо напротив и двамата са силно промененни. Не става въпрос само за външността им, при Хазал нещата са се променили радикално на друго ниво и актьорлъка отдавна не и е на първо място. С двете дини под мишница някои неща рядко се получават, приоритетите са важни, а нейните вече са другаде.Не ги искам в общ проект, химията е не толкова продукт на добра актьорска игра, а на спойка, на отговор от партньора към зададеното от неговия партньор, вълните им да съвпадат на едно определено ниво. Това дори за именити актьори с опит е трудно да се постигне- или се получава от раз или не. Както Марги казва, по онова време Ча беше още неупотребен, чист и показа нещата както можеше без да е обременен от опит и някакъв кой знае какъв талант. После започна да играе... че и да преиграва .....А Хазал след всяка сцена като ще се втурва да се обяснява защо така я хванал и как я пипнал и да води за ръка мишо на сета или да се кара с феновете мислейки че брани мъжовата чест, по-добре да не си го причиняваме.

Марги на мен това че може да се е отказал също ми е минавало през ум, пък знаем че журналята по традиция си го сватосват с всяка актриса и всеки  проект за който се е чуло че се събира екип за снимане. Според мен в бранша отдавна не му е много интересно, той когато работи с ентусиазъм му личи много, когато му е скучно също. Привличат го други неща. Както онази рускиня която цитирах назад казва може би един силен сценарий да го разтресе  и вкара в перфектна форма и отново да заиграе така както сме виждали че може. Ако скучае ще си дебелее и ще ходи за риба....
От друга страна и по-дълги паузи е правил от работа. Меижду снимките на Делибала и Ичерде паузата беше по голяма. Пък и преди няма месец излезе на екран последната част на Защитника, сега и времето е такова, несигурно за такъв скъп бизнес като филмопроизводството. Месецът свършва, а за Барбаросата нищо не се чува, вероятно наистина ще се забави, пишат че вече няколко имена се отказват, ако е вярно значи нещата там не вървят изначално пък какво остава ако започнат и се появят проблеми.....

Журналята са разменили няколко думи с Дуда, естесвено основната тема е Ча
Цитат
Дуйгу Сарышин, которую заметили вместе с друзьями в одном из кафе в Этилере, дала небольшое интервью прессе. На вопрос что она думает о новостях о расставании с возлюбленным Чагатаем Улусоем актриса заявила, что пресса всегда пишет что-то подобное, 3-4 раза расстались уже по мнению журналистов. На самом деле в каждых отношениях есть место ссорам, она и с сестрой иногда ссорится, но они с Чагатаем не расставались, ничего такого нет.

По поводу последних фотографий актера, где был заметен его лишний вес, Дуйгу посоветовала спросить об этом самого Чагатая, когда его встретят. Но на самом деле он не такой толстый как это выглядело на фотографиях, Чагатай всегда следит за своим внешним видом, фотографии получились сильно искаженными, они и сами сильно удивились, когда их увидели. Когда увидят актера поближе, убедятся в этом сами.

За мен той не толкова изглеждаше дебел, а много отпуснат, доста плът висеше. Те може да се изненадват, но щом на снимки изглежда така, как ли ще е пред камера , знаем че екрана добавя едни кг които реално ти няма.

# 438
  • Мнения: 27 477
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_1497736
Филм или друго да почва  бактисахме  от заливане всеки ден в пресата.
Дано да е вярно. Да има сетови снимки да се е превел в приличен вид . Обръснал козината , подстригал и свалил килца.
От режисьора Джан Улкай
Скрит текст:


Снимки  от репортажа

Скрит текст:
Грозни  ръце , ужас !  Фигура поддържа , което никак не е малко. Няма как да я дялкаме затова.

Хакан и Зейнеп




Маргиии , твоето цвете с малките дечица . Не знам от нерде са тези деца . Гледах сезон 4 не подробно и от разказите на Алекс. Добре , че свършва щастливо и няма драми.


Айча Айшин Туран в объективе Мухсина Акгюна
Много е добър фотографа .Браво!:praying_hands:

Последна редакция: чт, 23 юли 2020, 16:46 от femmi2

# 439
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
От сторито на Умут Арал


Моето цвете сигурно почти няма турски сериал/филм, в който да не са го показали, Феми Crazy Е, тук само в косите на детето при това изкуствено, но в други случаи си е под формата на букет... Маргаритката е символ на любовта и невинността, но и като цяло си е едно красиво малко съвършенство, моите в градината цъфнаха и не мога да им се нарадвам. Tолкова разтоварващо ми действат, че не можете да си представите Laughing
Откъде се пръкнаха тези дечковци наистина, Хаканчо нали живее в настоящето, телепортира се в миналото, пък излиза, че е преФърчал и в бъдещето... Още не съм го изгледала.

Бел, нали, Laughing колкото и грубо да звучи, Ча в началото беше точно неупотребен. Също и необременен. Но ентусиазма му беше огромен, желанието да се развива и да се докаже също. И го постигна. От един момент нататък е повече от убедителен, но в неговия случай погрешно би било да се каже, че който си го може, си го може. Почти като хванат от улицата, без да е усвоил каквито и да било техники, че и да ги прилага, правил е нещата както ги усеща, пък те му се получаваха с лекота. Без какъвто и да е опит и без да копира отнякъде изгради един пластичен изразителен образ отразяващ индивидуалността му.
Химията също съм на мнение, че не е в резултат единствено на професионализма на актьорите. Или я има, или не. Хазал от това, което съм гледала с нея, не съм усетила да си взаимодейства по подобен начин с никой друг. Докато Ча си химичи и с представители от мъжки пол Laughing Най-вече с Юсуф Акгюн. Оттам нататък може да включим в списъка Арас, Баръш Калъч... за други не се сещам.
Но пък сега е понатрупал опит, добре играе през повечето време, само не мога да изтърпя как реве. Жаба да целуне имаш чувството ще се превърне в принцеса, щом и Хазар до него ми изглежда добре Laughing Та ако продължи да се занимава със същото има какво още да покаже...
Хазал освен, че е омъжена, има и дете, пък и видимо доста се впечатлява от мнението на другите... Вече не би могла да приеме всякакви предизвикателства свързани с професията. И ще продължи несъзнателно да унижава мъжа си.

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 14:00 от 'Маргарита

# 440
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Марги отлично си ме разбрала.Талантът и опитът не гарантират химията. Нея може да я има и без да има опит и талант, просто въпрос на настройка към ролята и партньора, а на нашите хора сега настройките им са други, всеки  е на светлинни години от другия, направо са в отделни вселени. Първото Чачово изпълнение за мен е най-искреното от всичките му, а вече отдавна не е искрен, ни пред журналисти ни в работата си. Но е вярно че химичи и с мъже колеги  виждали сме че и зад кадър се разбират доста добре. И кон да му дадат да язди и с него ще захимичи.
А това че Ча е хванат от пътя може би е по-добрия случай, точно тогава е необременен със Стниславски и разните там други методи с които запознават веднага актьорите, още и с четенето на Шекспир, Омир и разни други скучни класики. Като гледам родните ни актьори дето са учили във ВУЗ и в сериалите си сричат репликите направо не се търпят, че даже и тези на възраст и с опит, отдавна ми дрънчи че има нещо сбъркато - хванатите от пътя стават актьори, естествени са в роля, а училите с не големи изключения не стават - почти винаги театраланичат и преиграват...... Едни кратки курсове май вършат по-добра работа от класа на този и онзи.

Като видях на горното кадро Айча се сетих че отново е оглавила класацията за турски актьори в световната база данни. За кратко отстъпва когато се появи нов турски сериал на Нетфликс и цъкащите искат да разберат нещо за новите имена, но не минава много време и отново се завръща начело, което пак ме кара да мисля че много сбъркаха като я изведоха от Защитника. Тя можеше да се превърне в изненадата на сериала, защото май главният не успя да изненада никого.


Преди дни имаше истински кадър от тази сцена, как я гледаше някак тайно, тя какво му каза не помня но неговият отговор "голяма работа" казан с такова естествено безразличие, изглеждаше толкова нормално.... Ами погледът му на вълка гледащ червената шапчица .... ох  newsm53



Гледам че Джан Яман става рекламно лице на марка за ризи Тюдорс и веднага се сетих на кого бялата риза му стоеше по-добре на източената атлетична фигура... едно време... Даже и сюжет за реклама измислих как тълпа жени се втурват след него, събличат му ризката и си тръгват с нея, а той недоумяващо гледащ след тях Joy

# 441
  • Мнения: 3 776
Привет момичета!

Феми ми заръча да ви донеса и тук тази снимка : )) Баръш си е намерил приятелче на сним. площадка Heart Eyes


Феми не знам за коя размазана снимка, става на въпрос.. сори Grinning
Кажи къде да я намеря и ще ти я постна : ))

Може би, имаш предвид това
 

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 18:42 от grozdence.

# 442
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Привет момичета!

Феми ми заръча да ви донеса и тук тази снимка : )) Баръш си е намерил приятелче на сним. площадка Heart Eyes

Ой какво сладурче! И двете де, и двете. Laughing

# 443
  • Мнения: 27 477
Привет момичета!

Феми ми заръча да ви донеса и тук тази снимка : )) Баръш си е намерил приятелче на сним. площадка Heart Eyes


Феми не знам за коя размазана снимка, става на въпрос.. сори Grinning
Кажи къде да я намеря и ще ти я постна : ))

Може би, имаш предвид това
 

Мерси ,джанъм .Hug Така е като съм през телефона.
Сладурчета са и двамата Heart Eyes
Мъничето е душичка дано си намери стопанин ,фотогенично е. Да го гушкаш и стискаш Hug
Капитана с тези трапчинки сексиии Stuck Out Tongue Winking Eye

Размазаното фото е точно това.
На него е Ча почти съм убедена.
Почнали са подготовка на филма. Нищо не е обявено засега освен екипа. Не изглежда дебел , напротив.
Сякаш  е обръснал брадата или я е оформил .
Хайде стегай се покажи що си ми любимец и си стърува нервите и чакането. Разиграй се и бъдииии красииив Heart Партнерката ще я преживеем ко не става.
Инеса интересни неща е набарала за режисьора и няква снимка на кадъна размятат .
После ще дописвам останалото.

# 444
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Видео с Хазал в ИГ, рекламира нещо от Илка. Изглежда свежо, отслабнала е много, браво.

https://www.instagram.com/p/CDB72Wqpp4p/

Последна редакция: пт, 24 юли 2020, 21:18 от Беллора

# 445
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
В страхотна форма е Kissing Heart


Цитат на: Беллора
И кон да му дадат да язди и с него ще захимичи.
Joy Joy Joy Разсмя ме. Всъщност нещо подобно неотдавна ми мина през ума, но за Киво, в сериала му с Туба - Искрите на отмъщението май беше.
Аз български сериали затова и не гледам, рецитират си там нещо и ти се отщява да вникнеш в историята. Харесал ми беше Столичани в повече. Но не проявих постоянство заради многото сезони и по някое време го зарязах.
А турците, от бест модели в колко добри актьори се превръщат. Кратките курсове явно наистина са по-ефективни.

ПП ах, този Капитан, още си го бива Sunglasses

# 446
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Илка от месеци пълни инстаграма си с публикации с хаштаг  Sagaza. Предполагам е новата им марка с Гюнгьорова. Направи ми впечатление, че моделите са предимно женствени, романтични и много раздвижени с препратки към 70-те години, каквито ги помня. Не можах само да разбера дали отварят нов магазин специално за нея или ще я предлагат в сегашния си. Ако Хазал е снимана там, прилича ми на нов. Старият не изглеждаше така.
А Хазалка наистина е успяла да влезе в страхотна форма. Браво!

П.П. Порових малко и всъщност Sagaza е името на новата колекция на Илка. Магазинът явно не е нов, а са попроменили съществуващия.

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 13:30 от profi_1

# 447
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397

Хазалка е миньонче-бонбонче.  Наистина е в отлична форма. И колко добре и стои това, не че е кой знае какво, но е свежо, леко, лятно и женствено. И най-вече  съобразено с нейните размери, а не 4 номера по-голямо. Белият цвят също както червеният, зеленият и тъмно синият много и отива. Не смея да си пожелая да я видя по-отблизо с тоя тъмен тен и акцент върху ярките  и зелени очи, че ще вземе да тупне някое селфи само по нос.
А новините от днес са че във филма и ще си партнира с Онур Туна. Та той е 2 метра, направо ще е ужас. Като се сетя колко нелепо изглеждаха със Севда Ергинджи, не ми се иска същото да се случи и с Хазал. Пък и с тази негова гъста черна брада, защо красивите мъже се обезобразяват така Scream

Марги аз малко така общо се изразих, но исках да кажа че нашите учат 4-5 години в класа на някой именит актьор, после и държавни изпити държат, каквото и да означава това в техния бранш, получават звание актьор и после си тръгват уж научени завинаги, а пред камерата сричат играейки битер в някоя детска пиеска. А реалността за много от западните актьори и за турските естествено е 1 курс с който пробиват в някой проект, а после цял живот продългават да се усъвършенстват и да се учат, но вече с персонални преподаватели. Наистина има нещо сбъркано в нашата система финансирана от държавата, която година след година бълва все нови и нови бездарници, тук -там с някое малко изключение.

Скрит текст:
Навремето имах колега който преди да се присъедини към нас да учи нещо нормално, беше се пробвал около година в тогавашния ВИТИЗ.Приемния изпит монолог от Шекспир, втората му задача подаден на място текст да прочете някаква част, трето да изпее или изтанцува нещо, и накрая да направи нещо което да ги отврати. За последното след кратък размисъл хванал дългата прашна пътека от отсрещния край, в дъното на която стояла масата и 5- членната комисия, съответно отрупана с бумаги, пепелници и кафета, та хванал отсрещния край на  тази прашна пътека през която се извървели десетките кандидати и с едно камшично движение я изтупал отгоре комисията. След кашлянне викове и прочие възмущения заради разлетелите се кафета и пепелници го натирили, но после се оказало че е одобрен. Приели го. Но той не изтърпял повече от година. Каза че там няма как да стане актьор. Сигурна съм че към времето на първата си роля, повечето турски актьори не са и чували за Шекспир. Ча със сигурност по онова време не можеше и да танцува, то и сега не е сигурно че може, но не си срича ролите.....

Проф, много благодаря за информацията. Дано Хазалинда по-честичко да наминава към въпросните си дружки. Добре и се отразява.

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 16:35 от Беллора

# 448
  • Мнения: 27 477
И аз това щях да пиша на клавишите. Бялото и отива добре се е барнала лятно небрежно. Марги е донесла гифче Hug
Зеленият цвят и отива на очите ,а в червено е огън Heart Eyes
Възстанови се с упоритост след раждането. Мини брюнетка нежна. Ето такива подхождат и на нашия. Ама вкусът му е сбъркан.
Вместо да обяснява кой пълен и кой не се взе в ръце. Това за Онур Туна не е сигурно че ще си партнират. Сега води преговори.  
Работят двамата за една и съща компания. Ще съчетае филм и сериала Доктор Чудо. Да ,разликата се усеща в ръста ,но си има трикове:wink:
Много актьори се възползват. Почна се с коментите за ръста от хората.  
Онур е особняк и сякаш не ми се ще двамата. Казват че е добър актьор.
Още не съм изгледала и романтичния филм с Тувана.
Не срещам инфо за него излязъл ли е има ли превод . Без превод ще го мина.
Новото около Хазалка ,което е потвърдила участие в тв предаване на Канал Д като гост.
Сонгюл Йоден ще се омъжва .
За сефте й виждам новият приятел. Да им пожелаем щастие и едно бебенце. За Соня ще трудно като жена на възраст.
Ако правят купон,щото може да няма заради вируса.  Нашата със сигурност ще присъства. Двете са големи аркадашки. Тя присъства на нейната с Мишо. Ще очакваме да я видим като булка.  Не се й съмнявам че ще е прекрасна и нежна:heart_eyes:



ново от Бенсу с малко паленце кученце

Последна редакция: сб, 25 юли 2020, 18:58 от femmi2

# 449
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980

ново от Бенсу с малко паленце кученце
Я! На тази снимка веждите ѝ са нормални. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт