Какво е Зелена енергия ?

  • 38 240
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Kuneto  ми се струва, че нарушава добрия тон. Не, не се чудя на кой да продавам. Който иска ме намира. Ти си оправи малко правописа. А пък ако искаш пийте тези продукти, ако не искаш недей. Всеки си решава, нали знаеш" всеки в живота си прави своя избор, но лошото е, че после живее с него."

Maatete newsm10 smile3501 newsm10

Последна редакция: ср, 30 авг 2006, 23:14 от sinara

# 16
  • Мнения: 479
Искам да си закупя ЗЕ. Нуждая се от засилване /така да се каже/ на имунната система. Може ли някой да ми каже как да се снасбдя със тази ЗЕ. И ако може по-подробно описание на състава.

# 17
  • Мнения: 1 858
sinara и аз сме дистрибутори. Със ЗЕ или, с който и да е друг продукт може да те снабди само дистрибутор. В състава си ЗЕ съдържа синьо зелено водорасло АФА (от езерото Кламат в Орегон), Хавайска Спирулина (пак водорасло) и специален сорт Люцерна. ЗЕ е енергиен коктейл. Действа и имуностимулиращо като помага на организма да изгради сам силна имунна система. Действа облагородяващо на мозъка ЗЕ е и храна за мозъка по-точно синьо зеленото водорасло. В благодарение на ЗЕ сина ми проговори (беше спрял да говори в следствие на силен стрес- не говори  повече от година).
Можеш да си купиш ЗЕ от който си поискаш само си избери, в форума има доста хора, които използват продуктите и са дистрибутори.

# 18
  • Мнения: 479
Писах ти на лични  Wink

# 19
  • BG
  • Мнения: 390
По въпроса със ЗЕ и Коластрата съм на мнение, че имат укрепващо действие за имунната система, но ме притеснява начина, по който се разпространяват.
Ходих на един семинар на Аквасорс,  Shocked честно казано малко ми приличаше на секта.
Непрекъснато се говореше как да се зарибяват клиенти и как да се продава повече и повече, а нищо конкретно за продуктите.
Засега аз и моите домашни си пием храните на Аквасорс безропотно, пък ще видим  Naughty
Вие на какво мнение сте?

# 20
  • Мнения: 513
По въпроса със ЗЕ и Коластрата съм на мнение, че имат укрепващо действие за имунната система, но ме притеснява начина, по който се разпространяват.
Ходих на един семинар на Аквасорс,  Shocked честно казано малко ми приличаше на секта.
Непрекъснато се говореше как да се зарибяват клиенти и как да се продава повече и повече, а нищо конкретно за продуктите.
Засега аз и моите домашни си пием храните на Аквасорс безропотно, пък ще видим  Naughty
Вие на какво мнение сте?

Ами ти не си присъствала на среща за представяне на продукти, а на обучение на дистрибутори. Не е по-различно от това на всеки мрежов маркетинг /например на Ейвън и Орифлейм, ама техните продукти като ти ги предствят този начин на разпространение не ти прави впечатление, нали/. Друг път като те поканят питай първо каква е темата на срещата. Аз също съм дистрибутор, но хора които ги интересува ги каня на специалните за това срещи, а не на всяка пък и в нета има толкова много информация за продуктите на Аква Сорс, че  не мисля че е необходимо да ходиш  на срещите освен ако не искаш нещо лично да питаш.

# 21
  • BG
  • Мнения: 390
Аз разбрах от нета за ЗЕ и Колактив и сама намерих 1 директор, но ме притесни настояванетои хъса с който се говореше на тази среща.
Толкоз съм изчела за продуктите им, че спокойно можех да заместя д-р Найденов  Grinning

# 22
  • у нас
  • Мнения: 5 717
Ами ти не си присъствала на среща за представяне на продукти, а на обучение на дистрибутори.
newsm10

Толкоз съм изчела за продуктите им, че спокойно можех да заместя д-р Найденов  Grinning
smile3532

# 23
  • Мнения: 1 883
Мен пък ме притеснява това , че когато се спре приема - децата се разболяват  ooooh!- така стана и с мойте. Thinking Много майки от форума са го споделяли и въпреки всичко продължават да ги дават  newsm78

Сега дистрибуторите ще ме разкъсат  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 858
Аз съм дистрибутор нооооо няма да те разкъсам! Права си така е като се спре и се разболяват (понякога). Но защо трябва да ги спираме, когато влияят добре на детето и всички са доволни? Преди давах на сина си различни имуностимулатори (синтетични) ами да то кажа ефекта на всичко е до време! Пиеш например Изопринозин 10 дни той действа още 10 (например) и ефекта му отшумява. Докато при ЗЕ и коластра ефекта е по-дълготраен! И нека не забравяме, че добрия ефект е резултат не само от самия продукт а и от правилния прием!

# 25
  • Мнения: 1 883
Но защо трябва да ги спираме, когато влияят добре на детето и всички са доволни?

Скъпички са newsm78

# 26
  • Мнения: 1 858


Не са скъпи! Всичко е въпрос на пресмятане както казва Дино! На дистрибуторската цена една опаковка коластра е 58лв.- стига за четири месеца...сметни сама по колко стотинки на ден ще ти струва! За разлика например от синтетичните имуностимулатори като Изопринозин например (по левче на ден). Да не говорим, че коластра и ЗЕ се усвояват напълно от организма и нямат токсични отлагания както при синтетичните. Дори и витамините като Киди, Алвитил и така нататък не се усвояват пълно просто защото организма не ги разпознава (те са синтетични). Докато коластрата и ЗЕ и ЕМК са дар от природата и са пълноценна храна, която е мощен имуностимулатор!

# 27
  • Мнения: 1 883
Докато коластрата и ЗЕ и ЕМК са дар от природата и са пълноценна храна, която е мощен имуностимулатор!

Педиатрите казват , че до 3 г децата нямат какво да стимулират  newsm78 . Аз не давам от синтетичните , а до скоро пиеха продуктите на Аквасорс , но както казах по горе са ни скъпички  ooooh!В момента съм в процес на търсене на други алтернативи

# 28
  • Мнения: 1 883
Наистина е въпрос на пресмятане - 2 деца и двама възрастни -  365 дни в годината ЗЕ , Колактив , ЕМК и от време на време Антиоксидант .......
Не обичам да се чувствам зависима  Hug

# 29
  • Мнения: 1 858
Всеки има право на избор аз съм направила моя и ти си направила твоя...
Аз не съм щерка на Рокфелер но за детето си си ги позволявам!

Общи условия

Активация на акаунт