С колко багаж на почивка?

  • 5 135
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Таzи тема ми навява весели спомени. Свекър ми е върл противник на носенето на багаж и когато отиват на море той раzрешава да се напълни само един куфар (свекъра, свекървата и сестрата на мъжа ми). Joy. Естествено те купуват почти всяка година нов куфар, zащото той не иzдържа на напъна и се къса ако не в началото, то в края на пътуването. А, и винаги носят Ютия със себе си, тъй като дрехоте им са на хармоника след ваденето от куфара. Joy Joy Joy

В началото на връzката ни половинката и той проявяваше такива мании, но бърzо го отучих. Сега носим малко дрехи, но мноооооого коzметика.

# 16
  • Мнения: 6 164
Цялата къща, без посудата обаче Stop

# 17
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Добре, че не трябва да нося прибори разни и тенджери, че тогава щеше да стане страшно!
Взимам всичките летни дрехи на дребния, за да не го пера, както и някои по-дебели (ако застуди). Това вече прави един голям сак. Играчки не взимам, купуваме нови на морето (което прави багажа на връщане доста по-обемен). Мъжът ми сам си приготвя багажа, това лято си забрави специално купеният, не знам какъв бански.  Mr. Green Аз за себе си не взимам много дрехи, но кръв ми капе от сърцето, когато избирам точно кои да са...  Laughing
И ето ти, пълна кола на отиване, препълнена на връщане.  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 546
 Ох, това ми е мъката  Sick другия месец ще ходим за 1 седмица на планина и не ми се мисли за багажа. Добре, че ще сме на почивна станция и поне за нас няма да готвя, но на бебката...мани - мани
Ами то само количката на малката заема целия багажник.  Rolling Eyes
А колата ни е голф двойка - двувратка за капак.
То като ходим на гости на бабите запълване колата до горе, а сега не знам как ще се побираме. Моя пак ще има да мрънка. Ама като не ме слушаше миналата година като купувахме колата... Twisted Evil "толкова ни били възможностите".  Ама не се сгъва той за да седне на задната  седалка.

# 19
  • Мнения: 3 248
Взимам си почти всичко ... в крайна сметка няма значение дали отивам някъде за 3 или 30 дни - багажа е един и същ! Е, може би само дрехите са в по-различно количество! Peace

# 20
  • Мнения: 6 993
Като бях малка - баща ми изнасяше цялата къща буквално Laughing
Сега аз гледам да тръгвам с възможно най-малко багаж.Разбира се, все още нямаме деца, така че техни неща не мъкнем, за това минаваме с две раници.

# 21
  • Мнения: 5 103
1 Куфар за мене, един сак за мъжо, и вече един сак за беба.

# 22
  • Мнения: 4 668
Ох , това ми е болна тема от няколко дни насам  Rolling Eyes
Утре отиваме на море с малкия , добре че сме на ол - инклузив ... но като гледам багажа - един среден куфар за него , един по - голям за нас , един сак с плажни кърпи , кошара , количка , играчки ...  Crazy лошо ми става , а уж се старая да не вземам много багаж .
Колкото до разни посуди , ако трябваше и това да събирам , че и да готвя на почивката направо лягам и си умирам доброволно .

# 23
  • Мнения: 5 622
Не си падам по многото багаж аз. ВИнаги взимам колкото е необходимо и по-малко от това даже  Wink

обикновено зимата, когато дрехите са обемисти, тръгваме тримата (с детето) с един голям куфар, в който слагаме всичко необходимо, барабар със спалното бельо за детето. Отделно разбира се се носят кошари, колички  и прочие  Peace

Когато съм сама с детето и не оривам за повече от 4 дена някъде, побираме всичко в чантата за път на Ейвън (ако я знаеш колко е голяма) Отделно памперси и това, което изброих по-горе.


моят съвет, като човек, който пътува доста е да не взимаш свръх багаж, защото почти винаги се оказва, че има неща, които няма да обличаш. Така, че прецени какво точно искаш да носиш от дрехите, защото малко или много те заемат една голяма част от багажа при пътуване  Peace

Весело изкарване    bouquet

# 24
  • Мнения: 5 391
Старая се да взема само това, което наистина ще ми е от полза, мразя да редя и после да връщам по местата неща, които не са ми били нужни.С две думи-прибрана съм, мъж ми не може да се оплаче, че заривам колата с багаж. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 966
гледам с възможно най-малко багаж,но винаги има и нещо излишно

# 26
  • Мнения: 72
Взимам си винаги всичко необходимо, защо да си създавам излишни неудобства Simple Smile

# 27
  • Мнения: 81
 На ден- по тениска +2 панталона + 1 по-дебела блуза+ бельо+ паста и четка за зъби и съм готова. Понякога с чифт прашки и четка за зъби в дамската чанта ходя на гости за уикенда в другия край на България.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 006
Когато ходим на палатка колата е натоварена на мах. и отгоре на багажника също,колата ни е комби плюс това  Confused Даже аз седях по турски на седалката понеже в краката ми имаше газов котлон  Sick Абе истински катун  Crazy
Сега за морето не ми се мисли,ще ходим с детето и като помъкнем кошарата,коритото,количката,столчето.........май ще трябва аз да тичам след колата  ooooh!   Laughing

# 29
  • Мнения: 8 917
Мъжът ми като види приготвеният багаж и се хваща за главата ooooh! Всеки път се заричам да не слагам целият гардероб, но почти никога не става Whistling

Общи условия

Активация на акаунт