Лунни Възли

  • 1 260
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 230
Предлагам да направим изследване на Лунните Възли.

Да започнем с Южния, защото всичко започва с него.

Вече питах в темата Астрология за това дали ЮЛВ, знакът, домът, планетите в съвпад с него, управителят, мястото му и аспектите, които той прави, имат общо с детските фантазии. Някои отговориха. Който не е, а иска, да отговори.

Имате ли роднини, може да са баби и дядовци, които имат Слънце в знака, в който е вашият ЮЛВ? Например, ако имате ЮЛВ във Водолей, да имате баби, дядовци или други роднини, родени преди вас, които са зодия Водолей.

Имате ли роднини, родени преди вас, чиято професия е по знака на ЮЛВ? Например, ако имате ЮЛВ в Стрелец, да имате баби и дядовци, които са били учители.

И още един въпрос. Имам книгата "Как Южният Възел срещна Северния" на Татяна Захарова и тя пише, че ЮЛВ показва как си прекарваме свободното време. Смятате ли, че това важи за вас? Например, ако имате ЮЛВ във Везни, да обичате често да рисувате.


Сега въпроси за СЛВ. Смятате ли, че вашата професия има общо с вашия СЛВ? Може да не е само по СЛВ, но той да участва в тази професия. Животът принуждава ли ви да вършите често дейности, които са по вашия СЛВ?

До каква степен вършите с принуда и до кака степен вършите с желание дейностите по вашия СЛВ?

Можете ли да кажете, че нещата по вашия ЮЛВ ги искате силно и ви харесват, а когато става въпрос за това да правите неща по вашия СЛВ, има някои неща, които ви харесват и ги искате и някои, които сте принудени да ги правите и ги вършите с мъка?

# 1
  • Мнения: 1 271
1.Отчасти, имат връзка с планета, която се намира в знака на юлв.
2. Не, нямам такива роднини със Слънце в знака на юлв
3. Не, професията им няма нищо общо със знака на юлв
4. Да, може да се каже
5. Не точно. Такъв ми е фокусът
Лунните възли са фокусът в картата. Нещо като разгръщане на предхождащото раждането слънчево затъмнение. Лунните рождени възли са един вид транзитно затъмнение. Символично - южният лунен възел изразява пасивния принцип на Луната, а северния на Слънцето - активното начало.
6. Това е част от мен, естествено ми идва да го правя
7. Тези по юлв ме правят щастлива, радват ми душата, а по слв  ми носят удовлетворение, че изразявам себе си по моя си начин.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 12:14 от starinthenightsky

# 2
  • Мнения: 230
Да проверим дали ЮЛВ не показва и неща от миналото на рода, а не само от минали животи на индивида.

За целта всеки трябва да каже дали мястото на неговия ЮЛВ по знак и дом и съвпад с планета отразяват нещо от миналото на рода му. Например, зодии на баби и дядовци, характер, живот, професия. Нещо, характерно поне за единия род. Евентуално това може да е рода на майката, понеже нали ЮЛВ имал повече Лунно влияние, заради миналото, а СЛВ имал повече Слънчево влияние, заради бъдещето.

# 3
  • Мнения: 16
Да проверим дали ЮЛВ не показва и неща от миналото на рода, а не само от минали животи на индивида.

За целта всеки трябва да каже дали мястото на неговия ЮЛВ по знак и дом и съвпад с планета отразяват нещо от миналото на рода му. Например, зодии на баби и дядовци, характер, живот, професия. Нещо, характерно поне за единия род. Евентуално това може да е рода на майката, понеже нали ЮЛВ имал повече Лунно влияние, заради миналото, а СЛВ имал повече Слънчево влияние, заради бъдещето.

ЮЛВ в Дева - баба и дядо Деви ,по бащина линия. Професии не.

СЛВ - Риби. Наскоро се питах ( и дори се канех да Ви питам), дали той има нещо общо с болестите на роднините ми, и несгодите на приятелите ми, за които се налага да поемам отговорност. Но пък ми идва отвътре, някак си.
Имам силно влечение и към психология, астрология, философия. Иначе съм с две професии - Студена кухня преди и Visual Merchandiser сега.

# 4
  • Мнения: 6
Юлв Везни обичам изкуство ,но не мога да рисувам ,виж да пиша мога ама ги пиша едни драмиии Simple Smile
-На първия въпрос не , но баща ми е луна във везни ,а до колкото знам планета в съвпад с Юлв показва какъв ти е бил този човек в минал живот .Пример : Меркурий съвпад с Юлв брат и сестра ,брат и брат отношения и тн ..
Професии никой няма свързани с Юлв .
-Слв в овен - работя за себе си и се чувствам добре ,но не бих казала че имам голям доход.Такива хора трябва да са независими ,а пък аз доста се движа все още по Везните .
-Професията ми смятам че има общо до колкото работя със снимков материал и го обработвам .
- Свободното време обичам да го прекарвам в четене ,ровене в интернет , но и в работата си
- Работата ми в момента определено има общо със слв тъй като е в Овен и иска самостоятелност .Казват че който живее по слв е щастлив и наистина е така .
- Аз само работя по Слв и е голямо удоволствие ,останалото е по Юлв и точно там е принудата за мен .
- Ами независимост се постига трудно и точно това ще ме затруднява да работя по Слв при условие че Юлв във везни все търси подкрепа.

# 5
  • Мнения: 230
останалото е по Юлв и точно там е принудата за мен .


Къде има принуда по твоя ЮЛВ?

# 6
  • Мнения: 6
останалото е по Юлв и точно там е принудата за мен .



Къде има принуда по твоя ЮЛВ?

От несигурност по Везните ми е трудно да съм самостоятелна и от там принуда да търпя някои неща .В момента в който започнах да работя по Слв ми олекна поне малко ,така че смятам че там няма принуда а напротив .

Общи условия

Активация на акаунт