Нова седмичка нека бъде с повече хубави новини ! 21.08-27.08

  • 11 715
  • 315
  •   1
Отговори
# 75
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде сега и аз да питам - ЧХГ-то ми излезе - 1,54 при реф. граници 0,0 - 8,5 - това за отрицателно ли да го считам?

да за съжаление. Положетелен е резултат над 5.

Не унивай.
Напротив - радвам се - това са изследвания след мола и трябва да са отрицателни...но се питам - никога ли ЧХГ-то не е нула newsm78?Айде някой знаещ да се включи...

# 76
  • Мнения: 9 990
Ау, Ели-много благодаря HugГотина е много кравата!
Босилек-яйцеклетката живее до 24 часа, но се счита за най-удачно да бъде пресрещната до към 8 час от излюпването си Mr. GreenКакто ти казах-след положителен тест-овулацията предстои до няколко часа, така че днес си се сексете, за утре-ако имате желание Hug

# 77
  • Мнения: 2 381
mari_eta, радвам се за теб ако това е случая Simple Smile

За съжаление не зная защо не падат до 0. Ако това ще те успокои аз не съм имала мола и резултатите са били над 1, но до 5.

# 78
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
За съжаление не зная защо не падат до 0. Ако това ще те успокои аз не съм имала мола и резултатите са били над 1, но до 5.

Ох,наистина се поуспокоих тогава...чудно,защо никога не е нула newsm78...както и да е...аз утре щях да изхвърча при доки,обаче нали съм карък - току що малкия вдигна температура Confused,а в градината има варицела и сега само го оглеждам за пъпки...така,че ще отложа посещението при док,защото е в друг град и не ми се мъкне болно дете с мене...

# 79
  • Мнения: 9 990
Ех, как се надявах моята да изкара варицелата преди да забременея...Не е приятно, но щеше да ми е по-спокойно.А и по-леко се кара на "младини".Колко пъти я мешах с болни-нищо.... Confused
Мариетка-и да е с варицела малкия-по-добре сега HugБързичко ще се оправи Praynig

# 80
  • Мнения: 2 381
На теб явно доста ти се е насъбрало напоследък. Съжалявам.

Гледай само напред. С хубавите мисли доброто идва по- бързо.

Късмет   bouquet

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мегита много съжалявам миличка HugМога да си представя как се чувствш.Кураж Hug

# 82
  • Мнения: 200
Дени добре дошла и бързичко да се преместиш в отчетни!!!

Честит Рожден Ден Димана!!!
Дано получиш най-хубавия подарък  EFP preggo !!!


Мегита Hug толкова много съжалявам за това което ти се е случило. Бъди силна и не се отчайваш миличка, всичко ще се оправи . Прегръщам те силно    bouquet .

Елфче радвам се, че си по-добре и ти благодаря за стиснатите палци! Hug bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 3 689
Момичета колко време оставяте сперматозоидите да плуват...тоест трябва ли да изчаквам след секс някакво време или който е тръгнал ще стигне дори и да стана след секс да се изкъпя?

# 84
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Слънчо аз полежавам 20тина минути - горе долу толкова е времето за втечняване. Но ако е писано да стане - ще стане и без лежане, как иначе има толкова случайно заченати бебчовци.

Мегита съжалявам. Горе главата, щом е станало веднъж - ще стане пак. Дано да е още следващия месец.  Peace Може просто да не е било качествено яйцето - природата си знае работата.

Димана честит рожден ден!

# 85
  • София
  • Мнения: 3 689
Жабче благодаря ти за бързия отговор!Аз се притесних данеби сега някой да се включи и да каже че по цяла нощ/ден трябва да се седи за най-добри резултати.Simple Smile


П.П. Извинете ме за невежеството  no

# 86
  • Мнения: 239
Ех, как хубаво е започнала седмицата в този форум. Само ми е мъчно за Мегита  no

Мегита,  съжалявам много. Много е тъжно като видиш положителните тестове и после се случи така. Но както са ти казали всички, явно и през това трябва да се мине понякога. При мене беше подобна ситуацията преди няколко месеца. Хем ми дойде лелката, хем продължаваха всички симптоми за бременност, които бяха почнали още броени дни след овулацията. Бях сигурна, че съм бременна. Направих си тест и той показваше твърдо 2 черти. Помня, че моята лекарка я нямаше и аз, изплашена да не е извънматочна бременност, отидох при колежката й. И като ме преглеждаше така ме заболя, както никога. После ходих и при друг гинеколог. Оказа се, че е имало оплодена яйцеклетка, но нещо не се е развила, както трябва и се е разпаднало всичко под формата на "лелка", но тъй като организмът се е подготвял вече за бременността, та затова са се покачили хормоните и тестът е отчел положителен резултат. Но по- късен кръвен тест доказа, че бременност вече няма. Казвам ти го това, за да те успокоя, защото и аз се притеснявах, защо така ме заболя от този преглед тогава, но после ми казаха, че не би трябвало да е опасен вагинален ултрашал дори и по това време. Както ти е казало по- горе едно от момичетата - може би оплодената яйцеклетка нещо не е била наред и се е саморазрушила. Но ако много продължава да те боли, трябва да видиш дали всичко е наред, да не би да има усложнения. Извинявам се за многословието, дано да съм успяла да те успокоя. Аз след този инцидент се успокоявам с мисълта, че той поне доказва, че може да се зачене и няма други проблеми. Щом се е получило веднъж, пак ще стане. Стискам палци!

# 87
  • Мнения: 239
А сега искам да честитя хубавинките на щастливките  smile3501

На Уиш и Димана   newsm59, да сте много усмихнати и влюбени   love001

На Zazka, Melodiya и Вики - ЧЕСТИТО, мили момичета  newsm44 Ех, че хубаво  Grinning Всичко да е наред и скоро да донесете чудесни новини и от чичо доктор  smile3521

Силвър, честита годишнина, да сте много влюбени и щастливи и много да се търпите  Two Hearts, ние с мъжа ми също имаме годишнина след броени дни.

На deni28 добре дошла, а на Дара - скорошно оздравяване!

На всички, които се измъчват от жегите в България - да ви кажа тука, където съм аз, е около 15 градуса и е толкова неприятно... човек има чувството, че изпуска лятото  Sad

А моя милост не издържа в неделя сутринта и си направи тест, знам, че не трябваше, но го направих и то 2-3 дни преди да трябва да ми дойде. Естесвено видях  EFN Сега чакам да ми дойде днес - от 2 дни имам онова странното розовеещото.

Късмет на всички, които чакат лелката тази седмица. Дано да ви прескочи! А аз си слушам българско радио в момента и пускат такава жестока музика от 80-тте, 90-тте, че ми се дотанцува посред нощ   ukliam1     jumpuu     Stuck Out Tongue Winking Eye    moresmile moresmile   Виждали ли сте танцуваща нощна кукувица  tooth

Така искам да ви заредя всички с щуро, шарено, парти настроение  smile3521   

Е, напълних по нощите форума с глупости, така че само ми остана да ви раздам по една усмихната целувка  Flowers Sunflower

Последна редакция: вт, 22 авг 2006, 04:38 от Stela-Maria

# 88
  • Мнения: 501
Добро утро дами!
Stela-Maria добре ме развесели с нощното ти кукуване и танцуване - направо ми се дотанцува.
Мегита мила напълно ти съчувствам и си представям какви мисли ти минават през главата като не знаеш точно какво се е случило. Дано всичко да е наред и нали знаеш най-тъмно е преди изгрев! Прегръщам те Hug
Весел вторник на всички   bouquet

# 89
  • Навсякъде и никъде! - така де основно в Русе
  • Мнения: 168
Мегита, съжелявам за случилото се. Не се отчайвай.

Братовчедка ми беше миналата година бременна. Прокърви и отиде на доктор. Попадна на доста некадърен за съжаление  и той препоръча да й се направи кюртаж. Тя реши да отиде при друг и се оказа, че плодните сакчета били две. Едното се е отлепило или там както се казва, а другото е останало. Продължи така бременността си още три седмици и пак прокърви....
Тази година пак забременя. Пак бяха две плодни сакчета, едното обаче пак не се е доразвило и остана едното. Сега е щастливо бременна в петия месец.
Така, че каквото е писано ще стане. Не трябва да има време за отчаяние. Хубавите неща, желаните неща стават бавно, но после са много по-добре оценими.  Hug 

Желая ви приятен вторник дами!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт