Кои детски кухни в София разнасят по домовете?

  • 32 259
  • 132
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 668
Иван утре прави 8 месеца, а от седмица е в Ози. Много съм доволна - той също от самата храна. Малко несериозни са обаче. 3 пъти звъня тази седмица, че ще подновя и вчера предплатих седмицата и днес се опитаха да не ми доставят. След луд скандал изведнъж намериха кола и ми донесаха. Супер идиотско е - плащаш предварително, а после я донесли, я не. На едно моми  от форума 3 дни не и доставяли храна - шофьора за люлин бил нов, следващия ден спукал гума и на финала не обработвали поръчки от сайта им. Супер тъпо!!! дано наистина четат из тези теми и да си вземат поука! Много бях ядосана днес - извинявали ми се били за неудобството. Като се разкрещях, че детето камъни ли трябва да яде и че има и други веднага донесаха! И ми обявиха, че от 15-ти цените скачат на 4 лв, за грамаж нищо не казаха...

# 91
  • Мнения: 1 568
От два дни сме клиенти на ОЗИ. За сега съм доволна и от супите и от кремчетата и от основните. Безсолни са /дори аз готвя по-солено  Grinning/, десертите не са хипер сладки, основните са гъстички, точно както на мен ми се иска.
И на мен ми направи впечатление, че в менюто преобладават зеленчуци като картофи, ориз, тази седмица има леща и грах. А къде остават спанака, броколите, карфиола?
А риба?

# 92
  • София
  • Мнения: 10 825

Не готвят риба Sad Не знам защо. Все се каня да им се обадя да ги питам, ама нещо се отплесвам Embarassed
Спанак и карфиол правят горе-долу веднъж на 1-2 седмици. Броколи  - никога през последните 3 месеца.

# 93
  • Мнения: 3 886

Не готвят риба Sad Не знам защо. Все се каня да им се обадя да ги питам, ама нещо се отплесвам Embarassed
Спанак и карфиол правят горе-долу веднъж на 1-2 седмици. Броколи  - никога през последните 3 месеца.



не им се занимава да я чистят за това.ние днес и миналата седмица имахме броколи..Готвят ни често и заешко .

# 94
  • София
  • Мнения: 700
Аз 4-5 пъти се опитвам да стана клиент на Ози, но безуспешно. Или нямали кола, или не намерили адреса или им бил далече нашия квартал (Овча купел) или не знам си какво друго  #2gunfire . А днес ми казаха , че вдигали цените от понеделник и ако изобщо имало за тази част на София щяло да струва 5лв Shocked #Cussing out. Е вече тотално се отказах, а ми се искаше да ги ползвам докато ни приемат в държавната кухня.

# 95
  • София
  • Мнения: 938
Аз пък освен недоволството от дежурните картофи считам, че дават далеч по-често отколкото ми се иска безместни ястия. Не че стават зян, давам ги за вечеря, ама за обедно меню ми се струва, че 3-4 пъти седмично безместно е много (аз взимам и събота и неделя). И е все или пиле, или "месо" (без да уточняват какво, вероятно телешко и свинско). Пуйка по едно време имаше веднъж седмично на супа, сега липсва. Заек и риба - никога не съм попадала. Е, докато Джуниър не въведат доставки, оставаме, и допълваме менюто с пюрета с пуешко, заешко и риба. Към супите нямам забележки, късчетата месо ги пасирам. Десертите също напоследък стават, не са много сладки и са повечето пъти с мляко.

# 96
  • Мнения: 2 885
Аз пък освен недоволството от дежурните картофи считам, че дават далеч по-често отколкото ми се иска безместни ястия. Не че стават зян, давам ги за вечеря, ама за обедно меню ми се струва, че 3-4 пъти седмично безместно е много (аз взимам и събота и неделя). И е все или пиле, или "месо" (без да уточняват какво, вероятно телешко и свинско). Пуйка по едно време имаше веднъж седмично на супа, сега липсва. Заек и риба - никога не съм попадала. Е, докато Джуниър не въведат доставки, оставаме, и допълваме менюто с пюрета с пуешко, заешко и риба. Към супите нямам забележки, късчетата месо ги пасирам. Десертите също напоследък стават, не са много сладки и са повечето пъти с мляко.

Заешко и риба скоро не очаквай от тях по разбираеми причини. Заешкото трябва да се продава с документи, а в магазинната мрежа няма такова /май/, а рибата си е играчка в чистенето и не се наемат. Аз виждам един ден супата е без месо, а основното е. На другият ден е обратното. Единствено се дразня от тези кремчета-нишестета-химия - ванилия, какао, шоколад, карамел....
В петък 17.11 и събота 18.11 има пуешко месо.

# 97
  • София
  • Мнения: 11 754
Момичета все още ли цената в Ози е 3 лева и изискват ли се специални документи за записване.А в колко часа или в кой часови интервал ти носят храната?

# 98
  • София
  • Мнения: 377
Момичета все още ли цената в Ози е 3 лева и изискват ли се специални документи за записване.А в колко часа или в кой часови интервал ти носят храната?

От понеделник цената става 4 лв. Не искат никакви документи за записване. Интервала на доставка е между 9:30 и 13:00, на мен са ми носили както в 9:45, така и в 13:30. Последната седмица ми носят в малко по-нормален интервал - между 11:00 и 12:00. Ако решиш да си поръчваш, направо им се обади, заявките по интернет май не ги преглеждат много много.

# 99
  • Мнения: 1 568
И мен ме предупредиха, че вдигат цената на 4 лева, но не ми казаха нищо за грамажа. Дали ще е увеличен или не?
И на мен не ми харесва това, че доста често супата е месна, а основното постно. В супата има много по-малко месо. Може един ден в седмицата менюто да е изцяло постно, но толкова често не е редно.
За рибата и заешкото - а в другите кухни как се снабдяват, как ги чистят? Предполагам не е чак толкова трудно, особено за 4 лева на ден!
Десертите - вече два пъти за 2 седмици дават шоколадов крем. Не мисля, че е редно деца между 1 и 3 години да ядат шоколад. Виждам, че в понеделник пак е какао. Наистина преобладават нишестените химии вместо по-нормалните грис, мляко с ориз, с овесени ядки ...

# 100
  • Мнения: 3 886
И мен ме предупредиха, че вдигат цената на 4 лева, но не ми казаха нищо за грамажа. Дали ще е увеличен или не?
И на мен не ми харесва това, че доста често супата е месна, а основното постно. В супата има много по-малко месо. Може един ден в седмицата менюто да е изцяло постно, но толкова често не е редно.
За рибата и заешкото - а в другите кухни как се снабдяват, как ги чистят? Предполагам не е чак толкова трудно, особено за 4 лева на ден!
Десертите - вече два пъти за 2 седмици дават шоколадов крем. Не мисля, че е редно деца между 1 и 3 години да ядат шоколад. Виждам, че в понеделник пак е какао. Наистина преобладават нишестените химии вместо по-нормалните грис, мляко с ориз, с овесени ядки ...
ние имаме заешко  но риба май никога.По надолу пише че грамажа ще е 250 гр

# 101
  • Мнения: 2 653
Аз току-що направих поръчка за тази кухня Ози.Отдавана не сте писали-има ли някаква промяна в мнението ви за нея и сравнено с Джуниър?А джуниър имат ли вече доставка?
Всъщност вие как разбирате менюто на Ози- аз никъде в сайта не го намерих.
А джуниър имат ли в ЛОзенец всъщност(ако няма доставка), мисля една майка по-нагоре беше питала същото  newsm78

# 102
  • Мнения: 2 885
Аз току-що направих поръчка за тази кухня Ози.Отдавана не сте писали-има ли някаква промяна в мнението ви за нея и сравнено с Джуниър?А джуниър имат ли вече доставка?
Всъщност вие как разбирате менюто на Ози- аз никъде в сайта не го намерих.
А джуниър имат ли в ЛОзенец всъщност(ако няма доставка), мисля една майка по-нагоре беше питала същото  newsm78

Как да няма меню на ДК Ози в сайта им, като е на 1 страница за 4 дена напред /сините квадрати горе/.
Една година бяхме техни клиенти, но вече дребното ходи на ясла.
Изключително съм доволна.

# 103
Стига с тази реклама на Ози. Не струват. Аз знам за детска в кв. Илинден. Дават в еднократни купички и храната е страхотна. Плюс това има и доставка. И е много по-евтино.

# 104
  • Мнения: 132
Dani321, моля дай координати на тази кухня!

Общи условия

Активация на акаунт