Помооощ Кухня

  • 5 055
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Много ти благодаря Zory...вече незнам какво да правим. Аз видях кухнята на мостра в магазина на Раковска и много я харесах. Ние платихме 400 лв капаро за да ни направят проект за ВиК и Електро инсталациите, но това беше преди месеци. След това започнахме ремонти и още не сме готови - така че още не сме направили поръчка на кухнята. Моята първоначална идея беше също като твоята- всичко да е от една фирма, тъй като хола и кухнята са в едно помещение. Но сега незнам как да постъпя....а и не съм сигурна, че ако се откажа ще намеря по-добра фирма или че ще ми върнат капарото. Другото което исках да те питам е откъде пръча уредите -печка и т.н, трудно ли се поддържа естественият фурнир. Ако знаеш друга фирма с добри кухни ще съм ти благодарна да споделиш
Много ти благодаря за информацията, и се надявам да не ставам досадна с многото си въпроси

# 16
  • Мнения: 154
Ще следя темата с интерес.И на мен ми трябва нова кухня, но искам нещо по- различно с интересен дизайн

По интересно и нестандартно от "кръглите" мебели на Гарони не се сещам:)
http://www.mebeligaroni.com/products.php?id=5&page=1
Това е страхотно!

# 17
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Това което сте избрали е много добро.За фирмата нищо не знам.Ние я правихме по поръ4ка,при майстор от фурнирован МДФ-цвят Венге.Излезе поне с 1000лв по ефтина.А и майстора е много добър.Виж http://www.snimka.bg/album.php?album_id=56664
Mалко офф!Деси аз имам същата кухня от венге.Я пиши как го подържаш това венге,че на мен ми писна да ходя постоянно с парцала.Предполагам знаеш за какво питам?На всяко докосване на вратичките остават петна. #2gunfire
  Ами още го довършваме,нямаме пе4ка Mr. Greenзатова е толкова 4исто.Не съм ка4ила децата още горе.После ще направя снимки  ПРЕДИ И СЕГА. Mr. Green Mr. GreenМоя приятелка е много доволна от СМАРТ кърпата.Аз я търсих ама я нямат.  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 383
Аз не се опитвам да те разубеждавам. Споделих слабите им места. Може за една година да са се оправили, но и да са се появили нови.  Моя колежка, която е много взискателна и подробна, беше много доволна от БГ Мебел на ул Врабча срещу операта. От дизайнерката с тъмната коса, щото русата е много заспала. Но нямаха такъв профил на вратите, какъвто исках аз. Ако тогава имах сегашния си опит плота щях да го направя с алуминиево /ако не се лъжа/ покритие, като това в кухнята на Звездев, както и первазите отдолу.
Уредите си ги купихме ние от Техномаркет. Само на фирмата занесохме техн. чертеж на фурната, за да знаят какъв отвор да оставят, а за плота - рязаха на място.
Почистването не е много трудно. Аз ползвам Пронто за дърво и микрофибърна кърпа. Утре ще пусна снимки, ако не забравя да накарам мъжа ми да я снима.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Mалко офф!Деси аз имам същата кухня от венге.Я пиши как го подържаш това венге,че на мен ми писна да ходя постоянно с парцала.

Моята кухня долната част е от венге, но не мога да се оплача. Не си личат толкова петната като на горната част, която е светъл МДФ. Кухнята е почиствам само с влажна микрофибърна кърпа, почиствам всички петна без усилие.

# 20
  • Мнения: 1 341

Ето тази кухня много ми допадна

# 21
  • София
  • Мнения: 1 511
По интересно и нестандартно от "кръглите" мебели на Гарони не се сещам:)
http://www.mebeligaroni.com/products.php?id=5&page=1

Аууу, това е страхотно!Много ли са скъпи?
и аз това исках да питам? newsm78

Проектът за кухнята ми от Гарони беше с барплот и 12 горни шкафчета + 6 долни....
6 987 лв.
Страшна цена  Shocked направо ми паднаха очите!
При условие,че аз начертах кухнята как я искам,те само направиха визуализация на 3D.

# 22
  • Мнения: 356
А това е нашата кухня и много се гордея с нея , защото аз измислих модела.Вратичките са от ПДЧ и за сега са си добре.Лесно се почиства.
Ето я  Embarassedhttp://www.snimka.bg/album.php?album_id=35109

# 23
  • Мнения: 4 300
Gwen,
Де събра 12 шкафчета? Ако са 12 стандартни по 80 см........не ми се мисли какво кухнище имаш:)
12*0.80= 9.60 м
9.60 м * 600 лв= 5760 лв

# 24
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

Проектът за кухнята ми от Гарони беше с барплот и 12 горни шкафчета + 6 долни....
6 987 лв.
Страшна цена  Shocked направо ми паднаха очите!
При условие,че аз начертах кухнята как я искам,те само направиха визуализация на 3D.

Напълно ти вярвам. Гледах една такава на същата вирма. С уредите беше към 11 000 лв. Но беше направо неимоверно красива. Ако имах парите, веднага изхвърлям моята и я заменям за подобна.
А колко метра наистина ти е кухнята?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
ЕТО ТУК направих набързо една скица!
Кухнята и хола са в едно. Кухнeнското обзавеждане е нестандартно,защото се простира на две малки стенички и една голяма (зиг-заг),затова и долните шкафове са само 6 бр.(само от страната на мивката и барплота).И не бяха стандартни размери,а едни по-тесни,други по-широки и така....Както и да е 7 000 лв за кухня няма да дам  Naughty
И това е цена без никакви вградени уреди  Shocked

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, значи наистина е 600 лв на линеен метър. Аз предбоих 11 м, долу-горе.Нали 1 квадрат отговаря на 1 метър? Поне аз така си помислих или греша?

Хм,  newsm78 . Чувала съм, че фирмите изработващи кухненско обзавеждане работят на линеен метър.КАто в този линеен метър влизат горни и долни шкафове. Така и сметнах грубо твоята кухня колко е. Но пък сега видях, че имаш само горни шкафове. Или те прекарват , като ти взимат цената и за долните или логиката ми е грешна. newsm78

Последна редакция: ср, 23 авг 2006, 21:25 от djemma

# 27
  • София
  • Мнения: 1 511
Малката стена с мивката е 1.10м,съседната е 2.00м и най-голямата е 3.50м.
Аз естествено се поинтересувах за цената им на линеен метър и те отговориха,че не се ръководят от цена на линеен метър,а от материалите,с които правят дадената кухня.
Смятат стъклото на бара,имаше гетинакс,вътрешната част на шкафовете е ПДЧ,а вратичките МДФ.Имаше и някакви прозрачни вратички на два шкафа,едни такива матови,не знам как точно се наричат.И вътре в единият шкаф механизъм за кошче - подарък. Всеки друг механизъм се заплаща допълнително.

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аа, ясно.  Laughing

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще следя темата с интерес.И на мен ми трябва нова кухня, но искам нещо по- различно с интересен дизайн

По интересно и нестандартно от "кръглите" мебели на Гарони не се сещам:)
http://www.mebeligaroni.com/products.php?id=5&page=1

По тези си изплаках очите още преди две години на Стройко. Обаче като ги гледах колко излизат като сума и разбрах че ще е несподелена любов.
От тогава си търся майстор дето да ми направи нещо подобно като се вмести в някаква по-нормална цена, но досега не съм намерила.

Общи условия

Активация на акаунт