Феноменът Мария Асенова-наследницата на ВАНГА????

  • 6 705
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
# През първата половина на 2003 година Мария прогнозира свалянето от влас на Саддам Хюсиен под натиска от страни членки на НАТО
От какво са го свалили Саддам? newsm78

Нещо май нейните предсказания са само за миналото, то и аз мога така, но пари не взимам от отчаяни хора.

Говори й много на твоята колежка, колко опасни могат да бъдат такива шарлатани. Ако е вярваща, кажи й, че в библията са отречени такива хора. Проблемите й само могат да се задълбочат, но не и да се избави от тях.

# 16
  • Мнения: 7 640
коя наследничка- найстата?

# 17
  • Мнения: 1 520
Срещала съм я май из жълтите вестници като ми е попадало.
С тези гръмки определения си ми звучи като измамница.
Не съм ходила на подобни места, но оставам с впечатление, че тези, които имат действително някакви подобни възможности май тихо и кротко помагат някъде колкото могат, а тези, които циркулират около вестниците само въртят бизнес.
Сещам се сега и за тази Теодора как беше, на Берлускони, която предсказваше. И тя голям резил бра май миналото лято беше.

Разубеждавай, разубеждавай. Дано помогне. Иначе пиши ги парите а вятъра.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 444
това са страшно много пари, грехота е да ги даде на някаква шарлатанка. Доколкото знам, хората които наистина имат дарба и са в състояние да помогнат не взимат такива огромни суми, напротив. Тихо и кротко приемат наистина закъсали житейски хорица, съветват ги и взимат кой, колкото даде. Тази е направо бизнесдама. Чак и сайт с услуги и тарифи.......така е щом няма правосъдие и изобщо надзор в това отношение.

# 19
  • Мнения: 490
коя наследничка- найстата?



АМнайстата hahaha hahaha hahaha(има и друг брояч ама ме е срам Crazy)

# 20
  • Мнения: 1 418
Абе не е луд тоя,дето яде баницата-нали знаете.Докато има хора да и плащат,ще съществува и тя.Но толкова пари без никаква гаранция не бих дала.
И кой всъщност я е титуловал ФЕНОМЕН?










































# 21
  • Мнения: 6 417
"168 часа" й посветиха 2 страници преди 4 месеца някъде. Силиконова надута шарлатанка, която злоупотребява с името на Ванга-това е моето мнение без да съм ходила да ми гледа за 100 или 200 лв.

# 22
  • Мнения: 6 417
Ако зависеше от мен, бих ги тикнала всички тия магове, гадателки, екстрасенски и прочее сволоч на топло за мнооого дълго. Twisted Evil Престъпна измет, как може да има все още толкова прост народ, че да им се доверява #2gunfire
Жал ми е за изтормозените хорица, които се хващат като удавник за сламка, а всъщност затъват още по-надълбоко Sad
Някои вече влязоха на топло. Има доста такива случаи напоследък-пишман лечители, уморили невинни хора. Последния умопобъркан сексманиак беше Деси от Пелово,който преди 5-6 г. даже успя да осъди държавата за нанесени нам кви си вреди. Сега да си седи с раираната пижама и да си общува с който си ще.

# 23
  • Мнения: 399
Еййййй, леля Ванга ако разбере за последната си наследничка, в гроба ще се обърне! Добре, че тоя горе не спи и има възмездие.

# 24
  • Мнения: 2 254
не съм много наясно с такива "феномени",но мисля че щом взима пари-работа не върши Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 7 186
Ужас, много е грозно да спекулираш с името на някой починал /в случая Ванга/ с комерсиална цел. Такива шарлатани под път и над път. Няма ли кой да я сложи на мястото и тая? Sick

# 26
  • София
  • Мнения: 344
Да не си дава парите за глупости.Помагам от 10-тина год. на мой близък да се пребори с алкохола (имаме частичен успех).Явно жената е уморена и много отчаяна,но кажи й,че няма да стане с врачки-лекари и психолози трябват и желание от страна на злоупотребяващия.

# 27
  • Мнения: 326
eli0177, доколкото разбрах проблемът на твойта приятелка е алкохолизмът на съпруга й. Няма такава сила в света, освен вътрешната убеденост, която да спре човек да посяга към чашката. Най-добрата ми приятелка имаше същия проблем - съпругът й пиеше до скъсване. Всъщност се оправи, когато по негова вина след пийване катастрофираха и той едва не уби сина им седящ на задната седалка. Оттогава не е помирисал алкохол и е съвсем друг човек. Желая успех на твоята приятелка! Не вярвай в разни врачки, когато се отнася само до силата на волята на един човек...

# 28
  • Мнения: 6 390
искам да я разубедя, защото не вярвям, че някой може да реши проблема на съпругът й освен той самият
а парите не са хич малко при проведеният тел.разговор вече е определена тарифа 450лв., а колежката е от не много имащите с мъж алкохолик  и с две  деца тинейджъри
Shocked май на колежката й трябва помощ, а алкохолика врачка не може да го спре  Confused
Въпросната врачка за пръв път я чувам  Shocked но от тези тарифи ... си мисля че е шарлатанка Crazy

# 29
  • Мнения: 3 425
Проблема с алкохола не може да бъде решен от врачки!!!Трудно е и за самият зависим!!!Дано мъжа и потърси помощ....силно и го пожелавам,иначе няма оправяне за съжеление!!!Това го пиша от личен опит....а и чайовете от 70лв не помагат ако мъжа и не реши наистина да се отърве!!!
Успех на твоята приятелка....това наистина е сериозен проблем!!!!

ПП Тук при нас 2 ей такива 'врачки' замъкнали хиляди евро на хората ги осъдиха на по 6 години затвор(те обжалват де)....ама нали все се надяват,че ще се подобри нещо!!!

Общи условия

Активация на акаунт