Български пощи или Интерлогистика?

  • 806
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Здравейте , хора.На няколко места прочетох, че пратките от Royal Mail, които имат проследяващ номер ги поемат Интерлогистика.А които са без проследяващ номер ги взимаш от клон на Български пощи.Въпросът ми е за пратка със следния номер RN123456789GB (примерен номер) и тракинг Royal Mail International Tracked къде да я очаквам по Интерлогистика ли?Някой по запознат който е взимал пратки от Англия да каже.Преди това бях поръчала пратка с Royal Mail International Standard , нямаше тракинг номер и изобщо не пристигна никъде.

# 1
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 778
За тези без проследяващ номер, не мога да ти кажа. Моите са били винаги с проследяващ номер и съм ги взимал от Интерлогистика. Щом имаш проследяващ номер, значи ще я търсиш в Интерлогистика. Но преди това, влез в сайта на GLS. Напусне ли Великобритания, те я поемат. Оттам си извади номерът на товарителницата и с този номер проверяваш в Интерлогистика.

# 2
  • Мнения: 476
Благодаря ти много за помощта и за информацията.А някой тук да има идеята пратка CE451143636US каква е?И за тази пратка помолих изпращачът да е препоръчана, отговоря ми няма проблем и гледам изпратена е с USPS Priority Mail International, а принципно препоръчаните пратки, които съм получавала от ибей винаги са били с International Priority Shipping.

Общи условия

Активация на акаунт