какво бихте направили.....

  • 2 720
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
Ами по-добре така, от колкото някой ден да ти се натяква колко много са ти помогнали и ти да се чувстваш длъжница...

Кофти за съпруга ти...много е несправедливо спрямо него...но вие си знаете...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
 Ами много е гадно(нищо, че всички писали гледат по-друг начин на нещата или поне така пишат).

 Нищо не бих направила, мъжът ми е човекът, който трябва да направи.

Обаче би ми било мноооого кофти и не искам да си кривя душата и да казвам, че не е така. Винаги ми е било супер тъпо като гледам някои майки как делят децата си. А и това криене от единият син ми е доста познато. Моите свекита така крият от мъжа ми(първо заради мен-да не би аз да разбера нещо излишно, а сега когато и девера се ожени -вече по навик).

# 17
  • Мнения: 7 474
Реално нищо не може да се направи, но постъпката е грозна. Или дава и на двамата или не дава на никой  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 21 авг 2006, 22:36 от Lео

# 18
  • Мнения: 8 917
Ами много е гадно(нищо, че всички писали гледат по-друг начин на нещата или поне така пишат).

 Нищо не бих направила, мъжът ми е човекът, който трябва да направи.

Обаче би ми било мноооого кофти и не искам да си кривя душата и да казвам, че не е така. Винаги ми е било супер тъпо като гледам някои майки как делят децата си. А и това криене от единият син ми е доста познато. Моите свекита така крият от мъжа ми(първо заради мен-да не би аз да разбера нещо излишно, а сега когато и девера се ожени -вече по навик).
Е, то е ясно, че е гадно - в това спор няма. Обидно е - много обидно Thinking А още по-лошо е когато ти казват едно, а след това ВИНАГИ се оказва друго - замазване на очите с цел облагодетелстване на другият син. Но какво остава да се направи - ами нищо. Насила как да направиш каквото и да е - ще дойдат други времена, няма да имат право да изискват грижи - това е моето мнение. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 353
Просто да забрави и за внуче и за мен. Но докато се виждаме ще й направя живота черен

# 20
  • Мнения: 6 039
парите са си нейни, да прави каквото ще.
Това се отнася и за моите пари.
Какво би станало, ако тя или някой друг имаше претенци към моите или на съпруга ми пари???

# 21
  • София
  • Мнения: 3 390
Така е решила, така е направила!
Аз никога не се надявам на нечии пари /не съм казала, че ти се надяваш/ и общо взето ми е все едно какво правят с парите си!

# 22
  • Мнения: 8 917
Според мен (или поне за мен) въпросът не е в парите (не, че не са важни, разбира се, но със сигурност не искам натрапени пари Stop), а в отношението. Родителите ми /мир на праха на баща ми/ никога не са ни делили с брат ми и за мен една майка да дели децата си е нещо отвратително.... и обидно. Не мога да си го представя, а и не искам  Stop Naughty Предполагам това е имала предвид авторката на темата. Пари се печелят, но от подобно отношение от близки наистина боли....поне докато свикнеш Wink

# 23
  • Мнения: 127
Добре де нейни са--ма защо ги е похарчила само с единия син.Апартамента не е ли бил и на съпруга и-дето е баща на двама сина.
Вие бихте ли разделили децата си?За едното има за другото няма newsm78
Нищо не бих направила сега--но като дойде момента да разчита на нас---еее ще има да си чакааааа Laughing
А интересно че другия син е позволил да се случи така--не е ли попитал какво се пада на брат му?
мойта свекърва ми обяснява преди време как ще даде голямо място на Цигов Чарк само на моя мъж--и аз се обърнах и казах че ако не го раздели между двата братя --аз няма да го взема Naughty
Ти и мъжа ти бихте ли взели парите от апартамента без да кажете на другия брат Naughty

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Добре де нейни са--ма защо ги е похарчила само с единия син.Апартамента не е ли бил и на съпруга и-дето е баща на двама сина.
Вие бихте ли разделили децата си?За едното има за другото няма newsm78
Нищо не бих направила сега--но като дойде момента да разчита на нас---еее ще има да си чакааааа Laughing
А интересно че другия син е позволил да се случи така--не е ли попитал какво се пада на брат му?
мойта свекърва ми обяснява преди време как ще даде голямо място на Цигов Чарк само на моя мъж--и аз се обърнах и казах че ако не го раздели между двата братя --аз няма да го взема Naughty
Ти и мъжа ти бихте ли взели парите от апартамента без да кажете на другия брат Naughty

Вярно, лин, не е хубаво да се делят децата. Ама не трябва да така остро да се реагира. С лошо отношение до никъде няма да се стигне... От опит го казвам... Аз пък си имам неприятности с кандидат мащехата си. И тя е една... Затуй: "Здравей - Здрасти - Довиждане" и се дистанцираш максимално без да изглежда твърде грубо.  И всеки да си гледа семейството...

# 25
  • Мнения: 1 205
Ами ЩТЕ направя ?  ShockedПърво ЩТЕ се науча да пиша, а после ЩТЕ се замисля дали случайно и ние имаме някаква вина. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 391
                  Я не се ядосвай.Помисли върху варианта, ако ти ги беше дала всичките или поне част,а след това всеки път като те види ти припомня,че едва ли не ако не е тя вие сте загинали. Mr. GreenДа си харчи парите както иска,а вие бъдете живи и здрави и спечелете повече.  bouquet

# 27
                  Я не се ядосвай.Помисли върху варианта, ако ти ги беше дала всичките или поне част,а след това всеки път като те види ти припомня,че едва ли не ако не е тя вие сте загинали. Mr. GreenДа си харчи парите както иска,а вие бъдете живи и здрави и спечелете повече.  bouquet
  о не аз не се ядосвам.просто ме е яд на нея.никога, ама никога не бих разделила децата си

# 28
  • Мнения: 3 932
Просто да забрави и за внуче и за мен. Но докато се виждаме ще й направя живота черен

Не виждам защо трябва да се принизяваш до това ниво и защо да правиш децата си свидетели на подобни отношения, не е ли по-добре да се поддържа един сдържан тон, или по-добре никакъв, отколкото умишлено да се подклаждат скандали и да и "правиш живота черен", не почерняш ли и твоя по този начин...(пък може и аз да не съм разбрала добре, но така ми прозвуча)

При подобна ситуация бих се радвала да не съм задължена с нищо на този субект, след като дори е нямала честта да уведоми семейството на сина си за подобно нещо.
И вярно, че ситуацията е гадна сама по себе си, но пък и е вярно, че никой с нищо никому не е задължен.

# 29
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
С роднини за пари и имоти не се спори. Ти пък как разбра, че ги е изхарчила  Rolling Eyes Какво те интересува?

Общи условия

Активация на акаунт