Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 28

  • 23 698
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 403
Някой път хората в опитите си да са оригинални, сътворяват странни имена. Сетих се за едно познато момче, на което също викат Тери, но цялото му е Тарзан. Не ми се коментира даже.
Любима детска книжка сигурно Joy

# 736
  • София
  • Мнения: 5 755
Не знам, може да реши да си го смени като порасне, ако много подигравки е отнесъл.
Сетих се друго име, което не бях чувала никога, но покрай работата си срещнах - Сефтора. А също и Дева Мария.

# 737
  • Мнения: 9 484
Тарзан 🙄 не знам какво да кажа 😬😄😄😄
може да са изпълнили желание на по-голямо братче/сестричка 😃

# 738
  • София
  • Мнения: 5 755
Тарзан 🙄 не знам какво да кажа 😬😄😄😄
може да са изпълнили желание на по-голямо братче/сестричка 😃
брат му е с нормално име, но няма да го пиша тук да не се познаят, ако майка им е из форума

# 739
  • Мнения: 620
Тарзан...Сефтор... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

# 740
  • София
  • Мнения: 5 656
Сетих се друго име, което не бях чувала никога, но покрай работата си срещнах - Сефтора.
Кофтиииии... Особено ако е второ дете в семейството... (и каката да е Сепърва...)

# 741
  • Мнения: 312
Анна-Вероника  (ж.)
Силва  (ж.)
Койно  (м.)
Лазарина  (ж.)

# 742
  • Мнения: 760
Лазарина е интересно име, Силва също. Чувал съм далеч по-странни имена Simple Smile

# 743
  • ...живея на последния етаж...
  • Мнения: 707
Анна-Вероника  (ж.)
Силва  (ж.)
Койно  (м.)
Лазарина  (ж.)
На тези кое им е странното? Айде, Койно е остаряло , ама другите за мен са си обикновени, че и срещани.

# 744
  • Мнения: 11 908
Силва имах приятелка от детството, както и много познати с това име.

# 745
  • Мнения: 785
Хинко и Курти-мъжки имена.

# 746
  • Мнения: 312
Анна-Вероника  (ж.)
Силва  (ж.)
Койно  (м.)
Лазарина  (ж.)
На тези кое им е странното? Айде, Койно е остаряло , ама другите за мен са си обикновени, че и срещани.


Нищо странно и необичайно няма. Темата е и за интересни имена, на мен тези ми се сториха такива и реших да ги публикувам.

# 747

Общи условия

Активация на акаунт