Гобленарска 143 късметлийска тема.

  • 30 082
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
и аз съм по по-класическите изпълнение, но видях едни бебешки пеленки, плетени на плетачна машина и ме заболя сърцето.
и аз искам...
Simple Smile да се похваля И с това Simple Smile

# 676
  • Мнения: 580
Добри, всичко е красиво. Особено октоподите. Не съм на "Ти" с куките.
Динков2 , хубаво е много, но не знам как е с тази черна панама.

# 677
  • Карлово
  • Мнения: 406
Мили дами , браво на всички за красивите неща , които творите. Аз не съм много по словоизлиянията, но искрено се възхищавам на всички ви. Не е четвъртък, но още един лист от схемата е отхвърлен и мога да се похваля. Става наистина вълшебна есента... Както я обичам....

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 610
Тихерула невероятна есен! Иде ми да се шмугна там в далечината! Simple Smile  Да стъпвам по сухата шума и да се наслаждавам на есенните цветове! Прекрасна! Много я обичам есента!

# 679
  • София
  • Мнения: 438
Ехаааа, Тихерула страхотна есен!
Добри, и аз искам (нищо, че не съм дете) да нахлузя една поличка и рокличка!
За тези, които се притесняват да плетат и го мислят за сложно, да кажа от опит - изобщо не е сложно. И никога не е късно да се научиш. Аз мога на две куки, гледам си схемичката, редовете са си описани, ако има нещо по-завъртяно си го описват ... Трябва само старание, което на мен понякога ми липсва. Виж на една кука съм плела, ама съм позабравила и нещо не ми се подхваща.
Аз съм на финалната права с дъждовното лято, само малко контур, баня и ютия.

# 680
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Тихеруле, все по-красиво става! Kiss

Зоринка, знаеш ли, че май и аз съм малко така с уредите за шиене/плетене. Вярно, на машина стават неща, които са мммм...точно фабрични. Но сигурно го няма онова усещане.
Ето, в момента за пръв път през живота си бродирам на импровизиран гергеф и макар че ми е интересно, ми липсва усещането от плата между пръстите Sad Със сигурност ми е по-приятно да работя без подобни помагала.

# 681
  • Мнения: 11 843
.........
Ето, в момента за пръв път през живота си бродирам на импровизиран гергеф и макар че ми е интересно, ми липсва усещането от плата между пръстите Sad Със сигурност ми е по-приятно да работя без подобни помагала.

И аз така Wink

тихерула чуден става гоблена!

# 682
  • Мнения: 2 855
Нали е четвъртък?
Ще завършвам този гоблен, тъй като съм го обещала за подарък преди една година. Вече ме е срам от мене си. Не е голям, не е труден, а обещанията трябва да се спазват.
Това е в момента етап

# 683
  • Мнения: 580
Чорапа е ушит, остава контур, френски възли и името. Една част от конците свършиха. Снимка довечера.
Мила Мира, напредваш.

# 684
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
съжалявам да прочета това за конците Sad
преди години едно от момичетата писа, че се е обърнала към фирмата и се е оплакала от недостатъчно конци в комплекта. от там ѝ изпратили конците, което тогава силно ме впечатли.

миламира, чудесен е. разбирам защо не си го довършила - имала си по-интересни проекти, но такава красота заслужава да ѝ се обърне внимание. Simple Smile много е свеж.

# 685
  • Мнения: 118
Пресен, пресен, току-що завършен

# 686
  • Мнения: 2 655
Здравейте, момичета!
Да се включа в този четвъртък с моя етап....
Портата се вижда вече..

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 414
И от мен етап Simple Smile До края на месеца, трябва да стане това:

# 688
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Simple Smile Simple Smile Simple Smile галя мълчи, мълчи, па току ни застреля направо с готов. теаи черничките много ги харесвам, но знам каква мъка е на черна панама...

и деси вдигна сградата над портата... Simple Smile

ровкам си аз из нета и виждам това. веднага го донасям, защото се сещам, че някой шиеше цялата серия. Simple Smile
нека има идеи. Simple Smile

 линка не работи, не може да се свали схемата, но поне идеята може да се види.

# 689
  • Мнения: 118
Да, Добри, обичам да показвам завършени работи. Сега малко ще си почина и мисля да започна някой чорап за внучката, ама нещо не мога да си избера модел. Много харесвам дименшъните, но ми се виждат трудни, защото са много шарени.

Общи условия

Активация на акаунт