Тупка ДЕКЕМВРИйско сърчице, а коремчето на мама ще започва да расте ! {тема 3/2020}

  • 24 900
  • 751
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 44
Много хубави коремчета, моето следобед се подава осезаемо, сутрин се поприбира. 😁
AnnaZz аз също имах придърпвания, бодежи ниско долу предимно през нощта. На ЖК обясниха, че е нормално. Сега съм си подготвила няколко въпроса преди прегледа, но като се знам, момента в който видя бебето, от вълнение ги забравям. 😄😊

# 736
  • Мнения: 256
Моята пупа така и не се беше прибрала от бебе номер 1, та честно казано не мога да преценя дали вече имам издайническо коремче Blush
А заради мамите, на които това ще им е първо бебече няма да прилагам снимков материал, за да не ви плаша излишно Grinning

# 737
  • Мнения: 402
Страхотни сте, момичета, много сладки коремчета! Идвам набързо с резултати, БХС комбиниран риск ми е 1:155,но тази сутрин ми звъннаха за резултатите от хорионбиопсията, Даун, Едуардс и Патау - отрицателни! Така се надявам да са 100% верни! Сега пускат разширени изследвания. Ааа, казаха ми пола - момичеее 💗

# 738
  • Мнения: 256
mylitta това са страхотни новини Heart вземи си нещо сладичко сега да се поглезиш и да "отпуснеш душата" Kiss
Чистита принцеса Heart Eyes

# 739
  • София
  • Мнения: 2 093
милитта, браво !!! Heart
Чаках да пишеш.

Честито здраво розовко !
Отпусни се вече и оттук нататък само положителни неща да се случват ! Relaxed

# 740
  • Мнения: 5 234
Mylitta, много се радвам за теб!
Спокойна да ти е бременността до финала!

# 741
  • Мнения: 103
Mylitta, страхотни новини, сутринта си мислех,че не си писала за резултатите и ти се включи със страхорни новини! Отпусни се сега и наистина си вземи нещо да се поглезиш! И честито розово!

# 742
  • Мнения: 410
Mylitta, страхотна новина!
Аз мисля, че тези изследваня (хорион биопсиятаи амниоцентезата) са най точните и за това искат такива докторите. Пожелавам ти една спокойна и изпълнена с хубави емоции бременнос  оттук нататък до щастлив финал! Бъдете здрави и двете и дано Господ  Ви пази!

# 743
  • Мнения: 226
Милита, супер новини! Много се радвам!
Честито розовко, госпожиците ни в темата май се увеличават Hug

# 744
  • Мнения: 507
Честито момиченце Heart
Аз чакам да дойде прегледа на 02 юли и се надявам да е момченце

# 745
  • Мнения: 104
Милита, и аз се радвам за добрите новини! ❤️

Момичета, по темата с краствичките, станаха и току що си хапнах две вкусни кисели краставички.



На това бурканче сложих 1 с. л. сол, като мисля, че са идеални. Бурканът е от лютеница 550 гр. 😁 Сложих ги на терасата на слънце от събота вечерта до сега. (5 пълни дни), като мисля, че още вчера бяха готови за хапване.
Да ви е сладко! 🥒

# 746
  • Мнения: 2 484
Честито и от мен Милита.
Браво за добрите новини. Wink
Мен ме изписват утре. Отлежах си тук. Днес не ме пуснаха .Доктора каза ,че утре преди да ме изпишат ще ме прегледа и каже дали съм за серклаж и ако да- кога да дойда да го правим.
Слагам още Макмирор.Имам за още седем дни .....
Тук се запознах с една щура мадама,така ме разсмиваше и разсейваше,ама вчера се самоизписа.... Ставаше в четири часа да пуши на прозореца,уговаряше акушерките да пуши на техните тераси,а имало глоба 100 лв.Ама беше голяма фога. Сега как ми липсва.Много положителен и зареждащ човек. А тук съм все едно от година,минава бавно времето.....Дано утре ме пуснат,на визитация вече ме питат ,, ти няма ли да си ходиш,, хахах

# 747
  • София
  • Мнения: 2 093
Ава, ти ме уби с тези краставички...
Направо се изкушавам да пробвам
и аз. Yum
Нищо друго ли няма вътре и без никаква друга обработка ?!

# 748
  • Мнения: 104
Rave, сол и вода. Исках кисели без подправки и други зеленини. Получиха се точно, както си ги представях. Ако можеше да те почерпя... 😁

Пропуснах да кажа, че ги бях накиснала в студена вода с оцет за около 2 часа преди да ги затворя.

# 749
  • Мнения: 609
Ава, толкова ми се ядат кисели краставички напоследък, ама тези по магазините хич не ми харесват. Ще си направя и аз, но ме притеснява  че на моята тераса има много силно слънце цял ден и да не се прецакат нещо.

Общи условия

Активация на акаунт