Имали ли сте 'уредена среща'?

  • 5 810
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 006

...Като ми дойде музата, ще допълня.  Peace


Ште изпреваря.

Малко съм употребявана, но съм ДОСТА запазена. bowuu Малки, но пропорционални мерки и килограми.Зъби, коса, мигли, нокти, кожа и хормони - в задоволително, да не кажа отлично състояние.Очи - топли, говорещи.Душа - цветна до безобразие.Мисловна дейност - все още функционира.Дава и носи много на лИбоФ. Mr. Green

За него - светли очи задължително, може и да не е пръв убавец, ама да не се плаша от него в тъмното поне.Да не издава често органични звуци и матрЯли.Да знае къде се намира банята и за кво се използва основно.Да не изобилства космената му покривка и да си я коси на определени места.Кат си отвори устата да има защо.Да мЪ обича и мен И децата ми, щот съм крава с две телета.

Ай ся да ви видя... hahaha Откажете се, преди да сте започнали, за ваше добро е.

Що спамите темата,а?

Isa, пусни младежа поне за малко и Ела рАзкажи кво става ! Mr. Green

# 91
  • София
  • Мнения: 2 079
Ise-нце! Къде си?
Ела и кажи две думички само  .... newsm17...
Как мина? Кажи-и-и   моля-я-я!  love001

# 92
  • Мнения: 5 577
 Laughing Баща ми и майка ми ме "уредиха" с мъжо преди няколко години.
То стана една ...

Isa  Wink

# 93
  • Мнения: 6 417
Може вечерята още да продължава 1dating

# 94
  • София
  • Мнения: 6 999
Ето ме Simple Smile

Ами... Embarassed страхотно мина вечерята - какво повече да кажа.

Мъжът наистина е мой тип - висок, тъмнокос /вече прошарен/, със зелени очи - това за външен вид; спокоен, уравновесен, интелигентен, страхотен кавалер, с чувство за хумор и т.н.

Вечерята продължи от 8 до 2 през ноща; последвана от кафе днес от 3 до 7. Доста ни беше притеснено и на двамата обаче от тази 'сгляда'.

За съжаление не чакайте продължение скоро.

# 95
  • Мнения: 1 006
Е по-хубаво от това здраве му кажи !!!   bouquet  bouquet  bouquet  Поздравления !

Хайде продължението си го запази за себе си...не сме чак такива воайорки. Wink

# 96
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Ето ме Simple Smile

Ами... Embarassed страхотно мина вечерята - какво повече да кажа.

Мъжът наистина е мой тип - висок, тъмнокос /вече прошарен/, със зелени очи - това за външен вид; спокоен, уравновесен, интелигентен, страхотен кавалер, с чувство за хумор и т.н.

Вечерята продължи от 8 до 2 през ноща; последвана от кафе днес от 3 до 7. Доста ни беше притеснено и на двамата обаче от тази 'сгляда'.

За съжаление не чакайте продължение скоро.



Ееееее, ама защо...

# 97
  • Мнения: 6 417
Да не чакаме продължение на срещата ви  smile3511 или продължение от теб  Heart Eyes

# 98
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Браво, Исе! Много се радвам на такива неща ( аз съм си романтичка и вярвам в любовта Embarassed). Защо да не чакаме? Ще си го пазиш в тайна зеленоокичкия, а? Е, ама ние няма много ... Joy  bouquet

# 99
  • Мнения: 1 006
Дайте да не я бъзикаме.

Isa, кажи сериозно какъв е проблема.Ако ти се говори публично за това, разбира се.

# 100
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
   Според мен и е допаднал и сега не знае как и накъде. Исе, ако наистина имаш нужда да споделиш - насреща сме. Просто се закачаме, аз веднага спирам. Пърхат ли пеперудки в стомаха, когато мислиш за него? Отговори само ако имаш желание? Hug Hug Hug

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Не се сещам да съм имала newsm78
Ама ако някой ми насрочи, едва ли ще се съглася да ида, малко вероятно да стане, защото не съм привърженик да ида някъде си само за да ме запознаят с някого. Тъпо е, нагласена работа.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 999
Ей, ама сте   bouquet

Не ми се изпада в подробности, защото не искам да се досетите кой е мъжа /известен е/.

Продължение на срещите няма скоро да има - той не живее в БГ - вече си замина  Sad. За това и всичко си остана на фаза хубава вечеря, хубаво кафе /поне за мен/.

За допадането - нямаше какво да не ми допадне просто...

# 103
  • Мнения: 6 417
Еееееееееее Rage

# 104
  • Мнения: 1 006
Айде стига де ! Останало всичко на не знам ква си фаза...Не ме карай да се нервирВам.Ние канал "Романтика" ли гледаме он-лайн или кво ?!?

Само не ми казвай, че не си разменихте телефони, гесемета, имейли, кю-та, скайпове, месинджъри  и квото се сетиш още !

Последното го казвам / питам / сериозно и не от любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт