Нормално раждане-с упойка или не?????

  • 1 454
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 324
Родих преди месец в Шейново с епидурална упойка. Струваше ми 150 лева, които дадох на анастезиолога. Не беше планирана и я поисках в последния момент. След като ми я биха, вече не усещах никаква болка. Не усетих нищо и като ме шиха. Лично аз горещо препоръчвам епидуралната упойка, особено ако раждането е предизвикно, каквото беше мойто. Предизвикаха го със система, защото ми бяха изтекли водите и нямах почти никакво разкритие.

# 16
  • Мнения: 346
Родих с упойка. Поисках я в хода на раждането, на около 8 см. разкритие. Не бяха ми останали сили от контракциите. Платих си 150 лв. в СВ. София. Съжалявам, че не поисках по-рано. Имах главоболие, но защото в началото не пих много вода и ябълков сок.

# 17
  • Мнения: 374
поисках си упоика, много съм доволна и не съм плащала за нея/ все още се чудя защо  newsm78/
много интересно наистина защо не са ти взели пари...да ви кажа за 1 случай-моя приятелка роди преди 4-5 месеца.когато в началото я питали дали ще иска обезболяване, тя отказала, но на даден етап от родилния и процес болките станали непоносими и си поискала епидурална.извикали анестезиолога и той казал първо да плати и чак тогава може да и бият упойката.тя нямала пари в себе си и помолила да и я сложат, защото вече наистина я боляло.пак и отказали и тя:Абе нямя къде да избягям, минимум 3 дни ще съм тука...и се започват телефонни разговори да и донесат парите, а милата през това време си я боли ли боли...така, че добре правиш, като се приготвяш с решението си предварително.

# 18
li4no az ne sam iskala i rodih bez upoika no doklkoto znam na mesta se pla6ta okolo 80-120lv.

# 19
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Родих нормално ,без упойка.

# 20
  • Мнения: 2 019
Аз родих без каквото и да е обезболяване и не съжалявам за това. Раждането ми мина сравнително леко и бързо. Но не е лошо все пак да го има варианта да поискаш обезболяване, ако не можеш да издържаш повече на болките.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт