Размириците в Щатите

  • 42 444
  • 949
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 27 328
Абсолютно деградирали примати.
Това което сториха с всички културни паметници е такъв автогол в тяхната врата, че се върнаха 50 години назад в борбата им за равенство.
Честито!

# 751
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Поне 3ма намушкани до смърт и множество ранени в "демонстрация" на #BLM и #antifa в Англия. Според други източници това се е случило след демонстрацията, със съвсем обикновени граждани. В момента се спори по въпроса. Внимание - сцени след насилие
https://twitter.com/BasedPoland/status/1274433295426748417

На всички им е все едно. Няма да има слогани "не мога да дишам", графити, демонстрации. Тези жертви нямат значение.
Арестуваният е либиец, на 19.

Последна редакция: нд, 21 юни 2020, 02:21 от OnDiNe_

# 752
  • София
  • Мнения: 62 595
А покрай тези размирици има ли вече данни за покачване на заразените в тези градове?

# 753
  • Мнения: 6 240
Сигурен съм, че тази бяла жена, особено и малкото и бяло дете, са отговорни за робство през вековете, и за всички лоши работи, случили се на другите етноси, за това трябваше да си го отнесе.
Ако се продължава с цялата тази вакханалия, ще се стигне до много сериозен обратен ефект.

https://www.facebook.com/100008686508375/videos/2398311357135058 … 5MTQ4NjYzMjU4MDcy

# 754
  • Мнения: 14 726
В такива случаи е прието да се казва:Това е единичен случай.Не всички са такива.
Мисля,че вчера показаха и белгийски полицаи.Протестират мирно,свалили белезниците на земята.Писнало им да ги обвиняват в насилие?!Да свикват.

# 755
  • Мнения: 1 417
Преди мнооого години съм била там с приятели.Дългокоси момчета от рок банда.Не си спомням по време на разходката как сме се озовали в някаква висока част,квартал близо до центъра.Някаква жена ни загледа,започна да говори език,които тогава не схванах какъв е.Изведнъж се появиха др.хора.Забързахме ход да се изнасяме.След малко вече тичахме надолу,а отгоре ни замерваха с камъни.По-късно разбрахме,че сме били в турската махала.
Може би външността ни не е била в тон с морала на шалварестите жени с големи трътки.
Цитат
Редактирано:
 Ох милата, това някакъв опит  за обида ли беше. Явно паметта ти изневерява, ама то е нормално, като се има предвид възрастта ти. И сигурно сте си го заслужили, едва ли щяха да ви замерват с камъни ако нямаше причина. Нали такава е линията, която се прекарва тук, щом са го арестували е имало причина. И с вас така, щом са ви замервали с камъни е имало причина, кой може да повярва, че някой ще си ходи мирно и тихо и някой друг ще започне да го тормози.
Аз пък за пръв път чувам турци да замерят с камъни.Това повече приляга на един друг етнос,сещате се кой.
А това за трътките направо....SmileSmileSmile
Според мен полицията в Щатите има прекалено много права и се вижда от поредния случай с убит чернокож от полицаи,до какво води това.Направо американските ченгета са недосегаеми.Дори не можеш да ги докоснеш или да им противоречиш,все едно са някакви богове.Това отделно от мародерстващите и трошащи магазини и използващи расистката карта.Подкрепям закона и реда,но не и индивиди,които използват значката и униформата си да задушават някого по свое усмотрение.Nope.

# 756
  • София
  • Мнения: 27 328
Ами да, има расизъм. Въпросът е къде и към кого...

https://www.sportal.bg/news.php?news=849323


Голям срам за целокупното бяло население с робска пишман либерална психика...

# 757
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 871
Ами да, има расизъм. Въпросът е къде и към кого...

https://www.sportal.bg/news.php?news=849323


Голям срам за целокупното бяло население с робска пишман либерална психика...
Резултат от либерализма.
не са виновни цветнокожите, белите са виновни.
Онзи ден във фейса една патица от Виетнам се жалва, че професорката и в САЩ не може да и произнесе името.
Та чак и колежа и се извинява. Като искаш да ти произнасят името правилно, стои си във Виетнам.
Помолих я да произнесе фамилията ми и сега чакам извинение от нея, че не може. Естествено, извинение няма

# 758
  • Мнения: 3 781
Даааа, това с имената и спелването е ужасно неприятно понякога.
Моето се произнася без грешка (Мамо, благодаря ти!), детето ми бъркат, хем има дори и американски президент с това име Simple Smile, което не е и рядко срещано в Америка.

# 759
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 871
Със собственото ми име нямат проблем ( оказа се доста разпространено в Латинска Америка, че и доста черни има с това име), но фамилията... оставам ги да се мъчат.

# 760
  • София
  • Мнения: 27 328
Когато човешката глупост няма граници...

Някои болни мозъци се нахвърлиха и върху шаха
https://fro-spam156-/novini/nov-absurd-koito-igrae-belite-figuri-shah-rasist.html

# 761
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
В Германия обявиха фотографията за расистка. Настройките на фотоапаратите са пригодени за бяла, а не за черна кожа. Черните често не се виждат изобщо на снимките. Сума ти учени в момента правят студии по този въпрос, чийто отговор трябва да се промени веднага. Иначе е структуриран расизъм.

# 762
  • Мнения: 32 188
Ох, скоро очаквам екзекуции на бели, защото просто са бели.

# 763
  • Мнения: 2 967
Ох, скоро очаквам екзекуции на бели, защото просто са бели.
Това не е толкова невъзможно, колкото и да ни се иска да е така.

# 764
  • Мнения: 32 188
Точно затова го казвам.
И до там ще стигнат.
Доказателства за това има.
Като нападнатата майка и дете.
Първо изключения, после ще стане ежедневие.

Общи условия

Активация на акаунт