Размяна на парфюми - тема 65

  • 49 948
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 970
Да - и другото се е случвало, предлагаш му нещо или му даваш мега-ниска цена и то вместо благодаря да каже или не ме устройва цената, мълчи като бит ***

# 751
  • Смолян
  • Мнения: 164
След като веднъж си получила такова отношение от някого ( в случая никакво), защо отново се опитваш?
Аз на такива потребители просто повече не пиша, независимо какво предлагат. Отивам и си го купувам.
Комуникирам си само с Дами, с които ни съвпадат интересите и са отворени за комуникация.
Всички, които са дошли да избиват комплекси ги заобикалям. Все пак сме тук, за да споделяме и се забавляваме, а не да се напрягаме. Simple Smile Flowers Hibiscus

Хубав, слънчев ден и не се изнервяйте! Почти е петък Wink

Защото помислих, че дадената ДАМА просто е пропуснала питането ми, възможно.След няколко месеца отсъствие от моя страна, като почнах да влизам пак във форума и отправих предложение без да се замислям, после разбрах, че е същата, която не отговаря - е дотук беше с нея то е ясно!

# 752
  • Мнения: 2 970
Някой май трябва да пусне нова тема-на тази й видяхме сметката....

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Мак, пусни ако можеш. Grin

# 754
  • Мнения: 2 970
Не разбирам Grinning

# 755
  • Мнения: 1 430
А за пазарлъците нещо да кажете?
"Искам толкова милилитра. Не, повече искам. Всъщност, целия ще го взема. А за твоя сметка ще ми го изпратиш ли. А, ако го купя, за 5 лв ще ми го дадеш ли?"
Цигания... Я беж в магазина, от там си го купи! Оригинал, скъп, да ти отговаря на фасона. 🤐

Аууу, ама и такива ли има!?! Такива директно бих отсвирила, слава Богу не ми се е случвало до сега. Grin

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Айде, аматьорската от мен. Grinning

нова тема

Последна редакция: чт, 30 юли 2020, 12:14 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт