Кошара или легло?

  • 1 451
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 500
За Цецо си взехме сгъваемо легло, но не стана както си мислех, че ще си го местя от спалнята в хола и в кухнята и т.н.
Като стана на годинка го изместихме в легло един персон. Оказа се, че 90/200 му е малко.
Сега си купихме дървено на Мебел Джен 70/130, сложила съм обиколници, не мисля, че ще има възможност да си разбива главата  Laughing. Това легло после става 130/200, което си е цяла спалня и смятам, че ще е доста по-удобно.
А разгъваемата ще я ползвам за хола и за игра като порасне.
Количка - избери възможно най-леката и маневрена, спряла съм се на Куини Спиди. Миналия път имах Чиполино - това е възможно най-отвратната и некачествена количка. Счупи се на четвъртия месец.

# 16
  • Мнения: 949
Ние сме с кошара и съм доволна.
Количката ни е Чиполино Бевърли-става.

# 17
  • Мнения: 8 505
Ето ти още една тема от съвсем скоро:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120919.0

# 18
  • Мнения: 43
Ако имаш възможност купи си и двете, сгъваемото може да го местиш навсякъде и става и за игра. Като е сгънато не заема пове4е място от 1 сак. Ние сме с коли4ка на МАГ Енгланд и съм много довона, освен 4е е стабилна се разглобява лесно, вси4ки 4асти се перат. На нас ни се налага често защото е светла, а и много я цапаме.

# 19
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
беба спи в кошара, има две нива с допълнително матраче.От няколко нощи я намирам перпендикулярно на леглото, ако беше дървено със сигурност краката и щяха да са между решетките.Обиколниците спасяват положението, може и но в тия жеги ....единственият недостатък на кошарката е че не я виждам когато спим трябва да се надигна и да надникна в леглото и, но вече свикнах и не се притеснявам толкова.За количката мога да ти и кажа да е с предни двоени въртящи се гуми много по удобно е, а това че няма да виждаш принцесата не е чак такъв проблем, навън бебоците спят .Каквото и да решиш успех в избора.

# 20
  • Мнения: 8 242
Ние купихме сгъваема кошара. Само дето Тони спи при нас на спалнята засега.. а кошара я ползвам за поставка на повивалника  Joy Сгъваемата е идеална и практична според мен. Но и аз сложих допълнително матраче.

За количката - аз имам точно такава и е страхотна! Страшно лека и маневрена. Не ми е проблем, че бебока не гледа към мен.. Но пък той не обича особено в колички да се вози - ако е спи е ОК ама иначе бързо му омръзва.. предпочита на кенгуруто  Rolling Eyes

Ето и няколко снимки на количката, да видиш как е с бебе вътре  Wink

снимка 1
снимка 2
снимка 3
снимка 4
снимка 5

... стига толкоз, че стана цял албум  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 042
Ако ще пътувате и имате възможност - и 2-те Peace

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт