Кралски работи и клюки - юни 2020

  • 56 260
  • 979
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ето я и статията за белгийския принц. При него май стана като след дъжд качулка
https://eva.bg/article/39705-Belgii-skiyat-prints-I-oakim-e-zarazen-s-koronavirus

# 61
  • Мнения: 4 961
До колкото четох, някой от белгийското семейство е бил заразен, преди отиването на Йоаким в Испания, но не се казва кой. Такъв спомен ми е останал от онзи ден като четох по темата.

# 62
  • Някъде там
  • Мнения: 16 053
Добре е направил че се е извинил, иначе щеше да е супер нагло и това да не направи. Но си заслужава и глоба.

Зиги, домашния любимец на Мери и Фредерик.Кучето е подарък за сватбата им.Страхотно е.


# 63
  • София
  • Мнения: 9 966
Нашите приятели от Дейли мейл съобщават, че Татлър са получили писмо от адвокатите на Кеймбридж с искане да свалят статията "Катрин Велика". Татлър според тях потвърждават.
In a highly unusual move, the couple have sent legal letters to the magazine demanding its profile of the Duchess – headlined 'Catherine the Great' – be removed from the internet.

Today Tatler hit back and released a statement that said: 'We can confirm we have received correspondence from lawyers acting for the Duke and the Duchess of Cambridge and believe it has no merit.'

# 64
  • Мнения: 2 937
Ми то само заглавието да хванеш...Катрин велика. Няма що!

# 65
  • Мнения: X
И белгийският принц един убавец. Нещо никак не са като от приказките тези принцове.

# 66
  • Мнения: 4 961
Да, тъпо заглавие и то по редица причини.
Но ми е интересно, какво е правното основание адвокатите им да искат свалянето на статията? И защо точно тази статия. Ако са истина тези неща, де.

# 67
  • Някъде там
  • Мнения: 16 053
Шарлийн и Алберт

Всички

Клипчета
https://www.instagram.com/p/CA7gkQan5jr/?igshid=ykvdolnm2eg2

# 68
  • Мнения: 16 871
Шарлийн почти усмихната Joy

Белгийчето - поредният лигльо, на който ще чисятт имиджа, като се извини. Последствия щял да понася, да бе да.

# 69
  • София
  • Мнения: 10 324
Ау, Кейт и на двете снимки с жълтата рокля много ми харесва. А тя рядко ми харесва изцяло. Явно това жълто ѝ отива убийствено. И роклята не е инфантилна, просто ѝ заспива.
Снимките от разни видео чатове, срещи и семинари са отвратителни и няма добре излязъл на тях. Защо ги правят?

# 70
  • Някъде там
  • Мнения: 16 053
Ау, Кейт и на двете снимки с жълтата рокля много ми харесва. А тя рядко ми харесва изцяло. Явно това жълто ѝ отива убийствено. И роклята не е инфантилна, просто ѝ заспива.
Снимките от разни видео чатове, срещи и семинари са отвратителни и няма добре излязъл на тях. Защо ги правят?
Те не ги правят. Единственото което правят е да пуснат видео, от там нататък хора, страници, журналисти, извличат снимки от видеото за да го "рекламират".
Затова се получават тези грозни изображения и хората не приличат на себе си. Зависи от качеството на видеото и дали после снимката се обработва.

# 71
  • София
  • Мнения: 10 324
Да, де, ясно, че е така. Извратен ми се струва меракът да изкараш снимка на човек, който се опитва да артикулира нещо сложно или се напряга да чуе нещо.

# 72
  • Мнения: 2 899
Нашите приятели от Дейли мейл съобщават, че Татлър са получили писмо от адвокатите на Кеймбридж с искане да свалят статията "Катрин Велика". Татлър според тях потвърждават..........

Що за цензура се опитват да налагат тези хора? От Татлър да свалели статията, а защо? Според тях щом написаното не отговаря на истината да ги съдят, ама е супер смешно да карат медия да си сваля материал, който е публикуван само защото написаното не им харесва. Ама че излагация и опит за цензура е това. 🙄

Последна редакция: вт, 02 юни 2020, 18:27 от Lilia*

# 73
  • Някъде там
  • Мнения: 16 053
Още снимки на монакците. Харесва ми Шарлийн. Имат приятни снимки с Алберт днес.
А някой знае ли жената която държи Луи под ръка, коя е? В първия момент помислих че Стефито пак го в стиснала да не го изпусне, но не е тя. Тази не я познах коя е, с шарените гащи.












# 74
  • Мнения: 191
Торта, която е вдъхновена от визия на Кейт

[/quote]

Какъв кич!

Общи условия

Активация на акаунт