Кралски работи и клюки - юни 2020

  • 56 272
  • 979
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 4 966
Бялата е ужасно, но виждам и отзад, че човека е с почти същата или същата. Нещо тематично е Grin

# 946
  • София
  • Мнения: 9 977
Тези снимки са от Хавана, може да е някакъв местен модел.

# 947
  • Някъде там
  • Мнения: 16 065
На Фелипе ризата ми прилича на горнище на пижама.
За мен еспадрил-сандал е възможно най грозната лятна обувка, но си е въпрос на вкус...
Определено ледената кралица се усмихва повече след пандемията. Колкото и да не я харесвам, няма как да не го отбележа.

# 948
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Ризата се нарича guayabera- неформална риза от памук или лен, с четири джоба, често украсени с рисунки. Ризата се носи свободно върху панталона, има доста по- дълги разновидности. Произходът й е от 19 в, като се оспорва между Куба и Филипините, и двете испански колонии.

# 949
  • София
  • Мнения: 9 977
Дали не сме го обсъждали и преди Joy
Сега като го написа, и ми се стори познато.
Благодаря за инфото!
Скрит текст:
Ето тази ми харесва, макар че по-скоро ми е за жена

Как се приема обиколката на Фелипе и Летисия, въобще какви са настроенията към монархията сега покрай/след ковид?

# 950
  • Мнения: 4 125
Голям праз, като са с маски, но липсва дистанция

# 951
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
При нас ще идват в петък, ще чуя отзиви от първа ръка, защото ще се срещат с представители на хотели и ресторантьори, а аз контактувам с такива.
Февруари някъде го бяха освиркали краля, че няма топки да свика референдум... Не знам как и дали са се обърнали нанякъде нещата след ИП, не се интересувам от политика хич.

# 952
  • Мнения: 2 004
Принц Хари си почива

# 953
  • Мнения: X
Хаха, с чорапките на преден план JoyJoyJoy

# 954
  • Мнения: 5 789
Хаха, с чорапките на преден план JoyJoyJoy
И кучешки/котешки косми по тях... брррррр

# 955
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 668
Хаха, с чорапките на преден план JoyJoyJoy
И кучешки/котешки косми по тях... брррррр

И дупка Simple Smile Горкия, няма кой да му зашие чорапките Simple Smile

# 956
  • Мнения: X
Да, вярно, че се виждат косми Laughing
Но защо тая снимка малко ми се струва фотошоп Thinking Сякаш главата му е добавена, а около врата като че ли се вижда яката на официален костюм

# 957
  • Мнения: 8 578
И на мен ми прилича на фотошоп.

# 958
  • Мнения: X
Да, фотошоп е Grinning (а в интерес на истината дупка не виждам).

# 959
  • София
  • Мнения: 9 977
Божееее, какви интересни чорапки в горната част 😂😂😂😂😂, нещо марка, цена - да взема на благоверния 🙃

ПП Мери е станала президент на WWF Дания. Датският клон на организацията е основан 1972 г. от покойния Хенрик.
https://www.newmyroyals.com/2020/06/crown-princess-mary-became-p … ident-of.html?m=1

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 22:52 от Lana

Общи условия

Активация на акаунт