Кралски работи и клюки - юни 2020

  • 56 154
  • 979
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 578
Коя е жената, която прегръща Хари, а той изглежда отегчено? Заприлича ми на Керъл Мидълтън.😂😂😂

# 31
  • Мнения: 4 940
daviz, освен скрит текст, моля те сложи и предупреждение, че от снимките наистина може да ти се догади Ill Шегувам се, но мацката е ужасна. А коя е тя, ако се знае?


Хари от Лорд Сноудън Camera Camera

# 32
  • Мнения: X
Снимките на чичо Андрей, че са отвратителни, такива са, но самият Андрей изглежда сякаш плува в свои води в подобна среда. Обаче тук личи и друго - и двете му щерки направо са му одрали кожата - и очите и зъбите са на баща им на сто процента.

# 33
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Понеже следа само Инстаграм от там взимам почти всичко което споделям.
Снимките ми излязоха в този профил, но сега са ги махнали, та не съм видяла кои са тези с Андрю. Ще ги потърся в нета.
  https://instagram.com/bea_york?igshid=1xhmaahvr2cb5
А на Хая са от последното заседание, не са от сега. Обаче много ми харесва.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 900
И аз видях снощи снимките с Андрю, но не прочетох текста. Предолагам, че това е   обвинителката Вирджиния, май беше.

# 35
  • Мнения: X
Не, това не е Вирджиния, с нея той има само една снимка, като на заден план се вижда сводницата на Епщайн - Гислейн Максуел.

# 36
  • Мнения: 4 940
Ако е тя, не изглежда като невинно манипулирано момиченце. Което не значи, че Андрю е прав. Поне морално. Общо взето неприятни снивки, с неприятни хора. Confused

Писахме заедно с anie. Значи просто някоя си, на която и е готино да се унижава така, защото Андрю е девета глуха...

# 37
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
И аз видях снощи снимките с Андрю, но не прочетох текста. Предолагам, че това е   обвинителката Вирджиния, май беше.
Не е тя
Кристин Фон Аспен пише на една от снимките.
https://bellacaledonia.org.uk/2019/11/18/what-prince-andrew-tell … a-monarchy  

https://www.google.com/amp/s/www.the-sun.com/news/74242/prince-a … e-from/amp/ 

Последна редакция: пн, 01 юни 2020, 22:19 от daviz

# 38
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Ако е тя, не изглежда като невинно манипулирано момиченце. Което не значи, че Андрю е прав. Поне морално. Общо взето неприятни снивки, с неприятни хора. Confused

Писахме заедно с anie. Значи просто някоя си, на която и е готино да се унижава така, защото Андрю е девета глуха...

Може и 9 глуха,но кеша си е примамлив/по-добре с Андрю от тази глуха,от колкото примерно Андрю от първа линия на метрото Hands V/.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 900
Ясно....на мен ми изглеждаха подобни.
Бяха в пост с още снимки с Епщайн, на една беше и Наоми Кембъл.

# 40
  • Мнения: 4 940
Друго имах предвид, но няма значение, не е важно Hands V
Всъщност съм съгласна с теб Blush
Ако е тя, не изглежда като невинно манипулирано момиченце. Което не значи, че Андрю е прав. Поне морално. Общо взето неприятни снивки, с неприятни хора. Confused

Писахме заедно с anie. Значи просто някоя си, на която и е готино да се унижава така, защото Андрю е девета глуха...

Може и 9 глуха,но кеша си е примамлив/по-добре с Андрю от тази глуха,от колкото примерно Андрю от първа линия на метрото Hands V/.

# 41
  • Мнения: X
Благодаря за темата. Някои от снимките не ги бях виждала.

Между другото снимката, която е сложена на рождения ден на Джордж е с двойниците на Кеймбридж.😁

Благодаря, че обърна внимание на това. Извинявам се. Смених снимката Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 9 900
Алесандра де Осма и Кристиян Хановерски чакат близнаци. Кристиян прави 35г. днес.

# 43
  • Някъде там
  • Мнения: 15 943
Алесандра де Осма и Кристиян Хановерски чакат близнаци. Кристиян прави 35г. днес.
Страхотна новина. Тъкмо онзи ден се чудех какво ще е бебето. Много се радвам за двойното им щастие. (пристрастна съм) Знае ли са какви ще са бебчетата?

# 44
  • Мнения: 2 922
Хах, близнаци, браво!

Почвам да се чудя с какво я хранят Бетито, че и язди на тия години с изпружен гръб.Thinking

Общи условия

Активация на акаунт