Как мога да изпера матрак?

  • 3 094
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 731
Защо не извикаш фирма, нали имат разни машини, които след изпиране сушат?!

Фирмите не само перат, а и изтупват матрака на место. Акарите излизат във вид на циментово-подобен прах. На самия матрак са невидими. Ти лично надали би могла да се справиш както би желала без подходящото оборудване.

# 16
  • Мнения: 143
Момичета някой може ли да ми каже координати или тел.на Рейнбол или фирми работещи с Рейнбол вьв Варна newsm78

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Казва се РейнбоУ.

# 18
  • Мнения: 1 849
.............. А дали ще стане и обикновена перяща прахусмокачка защото едни познати имат Делонги ?

Моята фирма работи с Делонги много съм доволна. Не е само до прахосмукачка но и до използвани препарати. Получавам различно качество с различни препарати...Но в случая за който говориш си е задължително да се изпере с прахосмукачка, за да не остане мръсотията в матрака.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 249
Можете ли да дадете координати на такива фирми в София?  newsm78 Може и на лични.
Благодаря предварително!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 383
Има един немски спрей против Акари - Милбиол. Не знам къде се намира в България обаче, на мен ми дадоха рекламна мостра. Трябва да обработиш с него матрака, а чаршафите да переш на 60 гр. и да гладиш. Съветвам те да пратиш мъжа си на алерголог - при подходящо лечение може да преодолее алергията.

# 21
  • Мнения: 899
Сега се замислих, че и на моят мъж преди няколко месеца му се случи същото - изведнъж започна като си легне всичко да го сърби, а от дрехите не. Та - смених омекотителя и вече не се е случвало.. Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 100
Има един немски спрей против Акари - Милбиол. Не знам къде се намира в България обаче, на мен ми дадоха рекламна мостра. Трябва да обработиш с него матрака, а чаршафите да переш на 60 гр. и да гладиш. Съветвам те да пратиш мъжа си на алерголог - при подходящо лечение може да преодолее алергията.
  thumbsup
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=alergii&Number=194452 … amp;sb=5&vc=1 момичетата са си поговорили  smile3555
а не толкова ефективния начин явно е с Рейнбоу, макар че според мен е въпрос и на увеличена чувствителност на кожата  newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 125
Здравейте, аз съм съвсем нова във форума, но пък си ви чета отдавна  Simple Smile темата ми стана интересна, още повече че миналата година и аз се занимавах с чистене на разни матраци, дивани и прочие. Аз съм от София, мога да препоръчам фирмата, която беше вкъщи. Сега извадих касовата бележка, така че преписвам направо от нея:

1. изтупване и пране на седящи места (това ми е диванът в хола) - 3х3.50 - 10.50 лв.
2. пране на седящи места - 5х2.50 (това са три фотьойла и две табуретки) - 12.50 лв.
3. изтупване и пране на матрак персон и половина - 5 лв. (да допълня, че единичният беше 4 лв., а спалнята - 6 лв.)
4. допълнително прах 100 грама 2 лв.

Така че цялото удоволствие (а наистина беше такова накрая, всеки знае колко е хубаво, когато всичко е чистичко Simple Smile) ми струваше 30 лева, един бойлер гореща вода и еднодневно преподреждане на сушащи се неща на терасата  Simple Smile
Фирмата се казва ЕТ "Блясък", чистят с Рейнбоу, ако не съм споменала  Wink, имам обаче само стационарен телефон - 946 54 88. Това е информация от юни миналата година.

Това е, дано да съм била полезна на някого   bouquet

# 24
  • Мнения: 403
Калин@, моля те да ми напишеш координатите на фирмата с Рейнбоу, която ползваш. Аз извиках една, избрана на случаен принцип, и сбърках. Взеха ми много пари, без разписка, и почистиха с най-обикновен Медикс, сложен в чуждоземно шише . Медикса го познах, защото бях правила опити да чистя мокета сама с него, та миризмата беше досущ същата.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт