Колко часа издържа приготвено шише с АМ?

  • 2 583
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 321
Повече от 1 час, 1час и 10 минути не ми е престоявало, и не си е сменяло "аромата"  Peace   На кутията с мляко трябва да пише колко може да престой готово, ако не пише попитай в аптеката или магазина от където сте го купили  Wink

# 16
  • Мнения: X
1 час. Аз си приготвях вода в термос и ставаше за нула време.

# 17
  • Мнения: 2 116
Знам за 4 часа, ама в хладилник!  Whistling

# 18
на стайна Т до 1 час
в хладилник до 24 часа

# 19
  • Мнения: 992
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.

точно така е , не бих послмяла да сложа приготвено АМ в хладилник и да го дам след време след като на кутията не пише такива неща

# 20
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Трайност 1 час. За да ти е по-лесно, си отмерваш необходимото количество вода в шишето и си го държиш в термобокса /за да си е топличко/, може да си отмериш предварително и необходимия брой лъжици АМ в някаква малка пласмасова кутийка и като се събуди гладен бебо, само изсипваш кутийката в шишето. Освен това по този начин ако не го използваш не си губи трайността.

# 21
  • Мнения: 520
До  час! После ново!

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Веднага, непосредствено след приготвянето на АМ съм го давала, не съм чакала или съхранявала в хладилник, недопито АМ изхвърлях

# 23
  • Мнения: 251
Мисля, че един час.

# 24
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
аз  поради този недостатък на АМ давам айрян-че, кисело мляко обикновено Верея висок процент или Маркели със два-три пръста вода, по-гъсто, слагам го в хладилника вечер като го забъркам и като лягам го вземам и го слагам да ми е под ръка, ако  се потърси храна давам веднага без да вдигам шум и да се разсънваме. при нас търсенето на нощтна храна не е в едно и също време и количество.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 363
а защо е нужно водата за приготвяне на АМ да е непременно топла?

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
а защо е нужно водата за приготвяне на АМ да е непременно топла?

За да се разтвори добре  и за да пие бебето топло мляко, все пак!  Grinning

# 27
  • Мнения: 2 849
Имаме винаги топла вода в подгряващата машинка и само добавям АМ .И аз знам ,че не е хубаво да стои повече от час приготвено .Мои познати си гледат децата с приготвено от вечерта за сутринта . Shocked

# 28
  • София
  • Мнения: 6 363
а защо е нужно водата за приготвяне на АМ да е непременно топла?

За да се разтвори добре  и за да пие бебето топло мляко, все пак!  Grinning

д-р Спок пише, че няма значение дали млякото е студено, хладко или топло - важното е бебето да го получава винаги с еднаква температура, на каквато е свикнало.
предполагам, че някои млека се разтварят по-трудно в хладка вода, но Фризолак и Фризопеп, каквито съм ползвала, нямат проблеми с разтварянето във вода със стайна температура.
честно казано, аз давам на Марти мляко с такава температура и не съм забелязала проблеми.

# 29
  • Мнения: 8 917
Максимум час на стайна Т Peace

Общи условия

Активация на акаунт