Намаления – Лято / Есен / Зима 2020 г.

  • 108 122
  • 691
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 432
И все пак, каква е цената на торбичките в ХМ? Blush

# 16
  • Мнения: 3 781
И все пак, каква е цената на торбичките в ХМ? Blush

На едни като картонени торбички-кутийки за детски дрехи за подарък е 50 стотинки. Оня ден ММ плащаше, аз излязох, после се зачудихме защо не са му дали другото нещо в хартиена торба - сега ми става ясно. Продавачката нищо не му е казала, както и не знаела как да си маркира отстъпката. (на 31 беше това, имаше 20%)

# 17
  • У дома !
  • Мнения: 700
И все пак, каква е цената на торбичките в ХМ? Blush

На едни като картонени торбички-кутийки за детски дрехи за подарък е 50 стотинки. Оня ден ММ плащаше, аз излязох, после се зачудихме защо не са му дали другото нещо в хартиена торба - сега ми става ясно. Продавачката нищо не му е казала, както и не знаела как да си маркира отстъпката. (на 31 беше това, имаше 20%)
Напоследък много некомпетентни продавачки има в магазините на H&M.
Случи ми се един ден да отида да сменя един панталон за по-малък размер и на касата жената ми каза, че бил  от вчера вече намален, и при замяната дори ми върна 20 лв (купих го за 39.90 лв). Много приятно ми стана, но на следващия ден отидох да си взема още един, тъй като много ми хареса и цената беше супер и на касата ми казаха отново 39,90 лв.
Много странно как един ден е намален,а на следващия не е,попитах ги аз?
Започнаха да ме убеждават няколко млади девойки,които седяха зад касите ,че сигурно съм си купила друг модел,че може да е от различна партида и такива глупости....
Много се ядосах и си тръгнах разочарована без да го взимам на тази цена.
 Навън пред магазина мъжът ми ме чакаше с кучето и веднага като ми видя лицето започна да ме пита какво се е случило? Започнах на висок глас да му разказвам, какви са мошеници,а на входа точно една жена подреждаше витрината и манекените и като чу какво говоря, дойде и ме покани най-любезно да влезна в магазина отново и ме помоли да и покажа панталона, за който говоря. Взе го, маркира го и каза: "да права сте, този панталон е 19.90 лв" и го купих с намаление.
Като я попитах защо колежките и ме убеждаваха ,че не е намален ,тя ми отговори : "Не знам, но за нас е важно клиента да бъде доволен".
Явно девойките искаха да ме прецакат нещо,а тя беше управителка или нещо такова.
Само да допълня и,че На етикетите на всичките размери от този модел панталони, никъде не беше отразено, че е намален. Само на касата ти казват, като си плащаш или пък не ти казват и си прецакан.Зависи на какъв продавач-консултант попаднеш.

Последна редакция: ср, 03 юни 2020, 08:06 от TiFoNi

# 18
  • Мнения: 378
Според мен е от некомпетентност, няма как да си вземат парите от касата.

# 19
  • Мнения: 47 963
Некомпетентност е, да. Доста случаи е имало,въртят се и се чудят, правят грешки.

# 20
  • Мнения: 19 004
Не е ново това в ХМ, случва се един и същи артикул да има бройки с намаление и без...и почват разправии и чудене на касата защо е така...

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Тази година нещо няма намаления според мен на дрехи специално, не мисля, че правят инови зареждания.

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
Аз се чудя с Орсе какво се случва. Магазините им в Сердика център и аутлета са затворени. Преди на сайта им след маркиране на размер излизаше иф в кой магазин е наличен, сега няма такова нещо.

# 23
  • Мнения: 317
Имате ли идея дали Notos Galleries ще го затварят? Вчера ходих, има доста добри намаления, но останах с усещането, че искат да разпродадат каквото има и да приключват с магазина.

По повод отношението на служутелите, точно в Notos Galleries никак не съм доволна. Ако нещо е с лек дефект няма да ти кажат и ще се надяват да не видиш. Отделно веднъж се опитаха да ми набутат друг продукт, но в идентична опаковка с " Ами то нямаше от това, което искахте...". Та, ако не беше намелението сега, за да взема конкретни неща, не бих влязла.

# 24
  • Мнения: 19 004
Kik - 10 % на всичко от 4 до 10 юни.

# 25
  • София
  • Мнения: 714
Kik - 10 % на всичко от 4 до 10 юни.

Магазин Kik отвори ли вече в Дъмол ?

# 26
  • Мнения: 19 004
Да, май писаха в предишната тема.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 747
Аз се чудя с Орсе какво се случва. Магазините им в Сердика център и аутлета са затворени. Преди на сайта им след маркиране на размер излизаше иф в кой магазин е наличен, сега няма такова нещо.
Чудех се само при нас ли не са отворили. Това, което пишеш изобщо не е добре.

# 28
  • София
  • Мнения: 13 126
Аз се чудя с Орсе какво се случва. Магазините им в Сердика център и аутлета са затворени. Преди на сайта им след маркиране на размер излизаше иф в кой магазин е наличен, сега няма такова нещо.

Нали за Orsay става въпрос? Миналата седмица бях в мол София. Беше отворен и имаше някакво хубаво намаление (може би 30% на всичко, но може и да не съм запомнила правилно). Не съм влизала. Щях да казвам на дъщеря ми да види дали има нещо интересно за нея, но забравих.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 004
Само дано да не затворят Orsay - едни от малкото магазини с качествени дрехи и добри линии. Който е ходил в Kik може ли мнения как са стоките там, като Пепко ли е или са по-добри?

Общи условия

Активация на акаунт