Многопрофилна ветеринарна клиника България

  • 3 907
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, пиша това само защото може да ви прекарат там :/ заведох си кучето(проблеми с краката,не може да ходи нормално) при доктор там(няма да споменавам кой) записан час,всичко точно..обаче влизаме,доктора седи отвън и го чакам сигурно 20 мин да ми обърне внимание, влизаме в кабинета, прави там някакви прегледи доктора, изкара ни навън... кучето има проблеми с краката,снима клипчета,това онова, държи ни още време, казва че трябва да направим снимки, бам една упойка,взимат ми кучето и го отвеждат някъде да го снимат на рентген, там не знам какво са правили(друг доктор ми каза че може да са усуквали по неестествен начин крачетата само и само да му осакатят още крачетата-така се късат кръстни връзки) та само да ни направят фалшива диагноза и да ни обявят за операция след две седмици на краката надвишаваща 1200лв по две за двата крака....какво се оказва,кучето няма проблеми с краката, а има леки прекъсвания с гръбнака..както и да е. След три часа лутане и чакане, ми дават кучето и седя и чакам още 20-30 мин да се свести от упойката, та после да ме питат дали е будно, да ме извикат и да ми кажат че трябва да платя около 200 лева за услугите и ми изписват хапчета и храна(която всъщност в дългосрочен план може да скапе бъбреците на животното,защото е от соя, вече не помня името..)
Та ако ходите там, да си имате едно на ум, също да потърсите второ мнение на друг специалист,пък може и трето - каквото направих и аз,което надявам се ще оправи моето куче.
Благодаря,ако сте прочели цялата история! Бъдете здрави!

# 1
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 426
Само заради това ли се регистрирахте в сайта?

Общи условия

Активация на акаунт