Лидл 140 - Здравей лято!

  • 103 236
  • 2 088
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 146
Ние с моя мъж сме на тема туристически обувки. Ще пускат ли скоро и някой ако може да ме ориентира с ориентировъчни цени и отзиви?

# 31
  • Мнения: 20 086
Ей такива шушонки😸 търся аз, само че според брошурата са пускани чак септември, много тъжно:

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Angela 61, какво е това приложение? Да не би да има такова с актуална информация, а аз да не го знам, УЖАС!

# 33
# 34
  • Мнения: 9 910
За Астониша - намира се и във Ф. (явно е в асортимента, не ми е трябвало, че си имам и не съм търсила), като този в Лидл - там е с 16 ст. повече в момента (на оферта). Та който не намери в Лидл, да знае алтернативния вариант. Имаха и доста повече видове и за различни цели, не съм им помнила на тях цените, но те бяха на редовни.

# 35
  • София
  • Мнения: 15 910
Преди време си купих анатомична възглавница. Не ми беше удобна, твърда ми се видя,а спя само с такава.  Пробвах я няколко дни и я върнах. Добре, че не бях изхвърлила старата за 5 лв. от Бриколаж.

# 36
# 37
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Ние с моя мъж сме на тема туристически обувки. Ще пускат ли скоро и някой ако може да ме ориентира с ориентировъчни цени и отзиви?
Препоръчвам Декатлон за туристически обувки и други джаджи! Simple Smile

# 38
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Ей такива шушонки😸 търся аз, само че според брошурата са пускани чак септември, много тъжно:

Май в Кауфланд имаше подобни. Мотаеха се доста време.

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
В Испания приложението на Лидл е с много игри и купони за намаление. Освен брошурите да разглеждаш, можеш и да плащаш направо с него. С всяка покупка ти излиза билет за търкане, с който печелиш различни намаления.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 435
Да се включа и аз в коктейлите, не обичам никак Аперол шприц, горчиво ми е, но имам друг любимец Хуго шприц, от Лидъл миналата година също взимах няколко пъти, то е просеко със сок от бъз и газирана вода, сладнее, добавят му се листа от мента по желание.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Дали мога да намеря бадемово брашно в Лидл и на каква цена?

# 42
  • Мнения: 11 816
Дали мога да намеря бадемово брашно в Лидл и на каква цена?
По Коледа вече.. Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 3 156
Днес минах през магазин InHouse и забелязах туристическа сгъваема маса Споделям тук, защото подобна маса е тази седмица в Лидл и имаше доста питания за нея.  В Лидл е в комплект с малки столчета, а в другия магазин е само маса, като има отвор за поставяне на чадър.

# 44
  • София
  • Мнения: 848
Набелязала съм щорите от четвъртък. Ето тези:
Скрит текст:

Ако някой ги има, моля да сподели отзиви. Интересува ме и дали могат да се режат и да станат по-тесни.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт