Skyscanner и Bravofly безопастни ли са?

  • 877
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте! Тъй като тази година няма да ходим на почивка, със сина ми решихме да посетим майка ми, която живее във Варна. Първоначално идеята беше да пътуваме от София с автобус, но той потърси полети чрез сайта www.skyscanner.net и излязоха сравнително евтини варианти с Bulgaria Air - 84 лв. за двама ни в едната посока (решихме, че ще се върнем с автобус) , с включен багаж и места. Офертата е от Bravofly, и понеже четохме отзиви в някои различни сайтове, се оказа, че има доста недоволни от тях. Вие какво мислите, има ли случайно някой, който е резервирал чрез Skyscanner и доволни ли сте? Всякакви отговори по темата биха били от полза, благодаря! Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 13 289
А защо направо не се свържеш с Бългериа Ер? Споменатите фирми не съм ги чувала. Цените са горе-долу такива, но при положение, че авиопревозвачът е роден, не виждам проблем направо да се свържеш с тях.

# 2
  • Мнения: 963
Почти винаги резервирам през Skyscanner и до сега не съм имал никакви проблеми. Само внимавайте при финалните стъпки да не натиснете неволно някоя допълнителна опция, която би оскъпила билета.

# 3
  • Мнения: 963
Явно толкова и пътувате със самолет.

А защо направо не се свържеш с Бългериа Ер? Споменатите фирми не съм ги чувала. Цените са горе-долу такива, но при положение, че авиопревозвачът е роден, не виждам проблем направо да се свържеш с тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 13 289
Пътуваме достатъчно често, но резервирам директно през авиокомпания или работя с 3 конкретни големи фирми, но няма да е коректно да им направя реклама.
Трябва ли човек да познава всички фирми в бранша, за да пътува?

# 5
  • Мнения: 963
Всеки сам може да прецени дали го устройва да плати 50 лв. през сайта или 100 лв. на авиокомпанията.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 289
Както може и да сравни цените на няколко компании и да избере. За редовни клиенти авиокомпаниите имат също преференции. Нека не изместваме темата.

# 7
  • Мнения: 159
Skyscanner е много популярен сайт, поне в Германия. Всичко си е точно, резервирам полети единствено там.

# 8
  • Мнения: 963
Ако хората не са чуждоезиково грамотни няма как да се оправят като ги пренасочи към англоезичната или друга версия на bravofly, сигурно за това и не резервират от там.

# 9
  • Мнения: 4 358
Принципно са "безопастни", но при проблеми (отмяна на полет заради пандемия например) ще имате двойно повече проблеми, отколкото директно с компанията.

Като си помисля, че става дума за България Еър, няма как да са двойно повече проблеми, с България Еър проблемите са толкова големи, че всичко друго бледнее

Общи условия

Активация на акаунт