Колко бързо растат космите ви?

  • 15 905
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 Абе и аз не се втелявам прекалено, но ми е чудно как става номерът "вечно гладки крака"  Thinking

Според мен трябва ежедневно да се бръсне мястото, иначе  не е възможно!

# 16
  • Мнения: 377
И аз бях така, че даже и по-зле - всеки ден с епилатора. Но като се замислих с епилирането всеки ден само влошавах положението, почнах да се епилирам веднъж в седмицата, понякога и на 10 дни и определено съм по-доволна. Космите ми растат много по-равномерно.
Колкото и да се кривя и свивам все остава по някое косъмче, но само аз си ги забелязвам и взех да не им се втелявам толкова. Пробвай постепено да увеличаваш с по 1 ден времето през което се епилираш /все ще изкараш 1 ден "космата"  Wink/ и съм сигурна, че ще се подобри положението.  Peace

# 17
  • Мнения: 5 539
И аз съм така. Имам чувството, че само чакат да прибера епилатора, и започват да растат с бясна скорост, гадовете Twisted Evil На 3-ия ден има доста, които са по половин см. - откъде идват, не знам.
И много ме е яд на рекламите на епилатори - 4 седмици с гладки крака #2gunfire, дрън-дрън. А Хайди Клум ходела на почивка за 2 седмици, без да си вземе епилатор, как пък не Crazy

# 18
  • Мнения: 377

 Абе и аз не се втелявам прекалено, но ми е чудно как става номерът "вечно гладки крака"  Thinking

Според мен трябва ежедневно да се бръсне мястото, иначе  не е възможно!

Не става.  Tired
От далече само така изглежда, но пък и това е важното, никой няма да ти гледа с лупа краката, само ти.  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
И моите са така. Confused Много бързо растат, особено сега лятото. През 3 дена съм с епилатора. Абе, направо всеки ден има какво да се скубе. И аз незнам как някои хора спокойно изкарват поне 2 седмици без да поникват косми.... Tired

# 20
  • Мнения: 8 505
Мда,бързо растат-всяка седмица ги джъткам Rolling Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
всеки ден се намира по нещо за скубане  Sick  ooooh!
И при мен така Tired

# 22
  • Мнения: 1 014
Аз епилирам само до коляното всяка седмица, сега през лятото (зимата, на 2-3-та  седмица). Нагоре почти нямам (много малки и русички и са и не се забелязват изобщо).

# 23
  • Мнения: 2 180
И аз не нося поли и веднъж седмично ги махам-не растат толкова бързо. А зимата видимо по-бавно растат.При вас така ли е? Не знам каква е зависимостта. Знам само, че по време на новолуние е добре да се обезкосмява, защото растежа е по-бавен.

# 24
  • Мнения: 221
колко по-често се махат-толкова по-често растат..
аз средно веднъж на 2 седмици-ако толкова много ме дразнят със самобръсначката (знам, че е гадно, но понякога нямам времето)

# 25
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Блазя ти, че нямаш един космомразец в къщи като моя. Не ме остави този човек толкова години за тези косми и за големината на задника ми. Постоянен тормоз. Само ако съм болна имам мира Cry

Това е много ценно качество на моя съпруг. Laughing
Имам чувството,че някой ден и с тенджера на главата да се поява няма да му направи впечатление.Сори за оффа.

И аз не нося поли и веднъж седмично ги махам-не растат толкова бързо. А зимата видимо по-бавно растат.При вас така ли е? Не знам каква е зависимостта. Знам само, че по време на новолуние е добре да се обезкосмява, защото растежа е по-бавен.

Особено след море се развиват много добре./космите де/

# 26
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Оффффф, и аз съм така.  И аман вече от подкожни косми...Какво ли не пробвах,ама нъц... #Cussing out

# 27
  • Мнения: 769
Ей ма на още една косматка в отбора  Embarassed Embarassed Няма отърване хора, няма... как да се бориш с природата и генетиката - при мен наследствено си ги имаше,  не стига това ами и хормонален дисбаланс от преди няколко години - ЧУДНО ВИ КАЗВАМ се получи!! Положението е ужасно.. растат и се набиват подкожно.... сега съм решила по-радикални мерки да вземам, ще пробвам фотоепилация.. ма на' те мойте каквито са мутанти може и да не се повлияят... а бе прецакване от всякъде... newsm78 newsm78 newsm78

Иначе преди бях всеки ден с епилатора.. това лято ходя предимно с панталони и ми е МНОГО МЪЧНО!

# 28
  • Мнения: 8 505
колко по-често се махат-толкова по-често растат..

Съгласна съм с това,но първоначалното изчакване ще ме побърка CrazyА през седмицата нямам време,така че чакането трябва да е седмица ooooh!

# 29
  • Мнения: 5 622


 Добре де, те така не са и гладки на пипане краката. То не е само до това какво се вижда и какво не. Щото много от космите не се виждат с просто око, но на пипане се усещат. Аз искам да съм гладка като сатен  Heart Eyes А това става само веднага след кола маска. Ама всеки ден ли да ходя?  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт