91 НЕГ "Професор Константин Гълъбов" - тема 5

  • 42 476
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
Чета ви и аз, макар и от друго училище; Шарлот - понеже ти поемаш щафетата от Русалка, и аз моля за достъп до темите; не че няма да го запиша на курс в същия учебен център точно при преподавателката на малките русалки( позната ни от 6 и 7 клас), ама като си го знам колко е сериозен и на какво ще прилича неговата папка...отсега по-добре да имаме и достъп до “оригинала”.  Впрочем авторите може и да бъдат променени дотогава, но повечето предполагам ще останат! И благодаря на такива хора като Русалките, защото са не само умни и прилежни, но и добри и широкоскроени и буквално се раздават!!!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 688
Дали е удобно да запитам: кой е учебния център на русалките? И аз чета, но явно твърде диагонално... Пенсионирана русалка, прощавай отново за въпроса...

# 17
  • Мнения: 888
Ами нали си питанка - не мога да не ти отвърна на питанета, ама за да не е директна реклама преведи на английски “хилядолетие” и ще намериш школата. Те за подготовка за ДЗИ не са толкова много!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 688
Благодаря Simple Smile
сега съм на етап НВО и съм още малка питанка, като наближи ДЗИ ще съм си отявлена въпросителна Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 18 023
Ами нали си питанка - не мога да не ти отвърна на питанета, ама за да не е директна реклама преведи на английски “хилядолетие” и ще намериш школата. Те за подготовка за ДЗИ не са толкова много!
Simple Smile Виждам, Питанка, че вече са ти отговорили.
Сафрон, всъщност са доста, почти всички школи с курсове в 7 клас подготвят и за ДЗИ -  Веди, Бултест, Регалия, Елина, Софроний, Хилядолетие...

# 20
  • Мнения: 44
Балът е обявен на 26 06. Ама се чудя дали ще се допусне събирането на толкова хора в затворено пространство.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 154
Балът е обявен на 26 06. Ама се чудя дали ще се допусне събирането на толкова хора в затворено пространство.
Това сигурно ли е? Обсъждаше се 27 юни?

# 22
  • Мнения: 1 392
И аз знам за 27ми. На 26ти ще им дават дипломите. Чувам обаче нещо за 12ти... Самостоятелно организирано.

# 23
  • Мнения: 44
Да, съжалявам.Тя ги е объркала датите. Но въпроса е дали ще се състоят.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 008
Тези материали би трябвало да са в помощ и на по-малките - нали по новата програма много произведения и автори се учат в 9 и 10 клас. Даже се надявам, че после тези произведения ще отпаднат от матурите.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 023
Тези материали би трябвало да са в помощ и на по-малките - нали по новата програма много произведения и автори се учат в 9 и 10 клас. Даже се надявам, че после тези произведения ще отпаднат от матурите.

+1 Simple Smile , затова съм се разбрала с Шарлот да се чуем другата седмица. 
Скрит текст:
И всъщност, разсеяна съм, какво да се прави,  та забравих да напиша нещо важно.. Надявам се, че доста ще се облекчи работата й със сканирането, понеже папката може и да е идеално подредена на хартиен носител, но това не е от особено значение, когато една значителна част от нещата в нея  е всъщност разпечатвана от девойките СЛЕД получаването на  pdf или doc файлове. Ще остане осезаемо по-малко материал за сканиране. И понеже не са хаотични като майка си девойките, а са подредени и на компютъра, имат  папките (или поне голяма част от тях) и в електронен вид. Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 юни 2020, 17:56 от пенсионирана русалка

# 26
  • Мнения: 626
. Чувам обаче нещо за 12ти... Самостоятелно организирано.
Confused

# 27
  • Мнения: 264
И аз знам за 27ми. На 26ти ще им дават дипломите. Чувам обаче нещо за 12ти... Самостоятелно организирано.


И моята информация е такава.

# 28
  • Мнения: 74
https://dariknews.bg/novini/bylgariia/izliazoha-rezultatite-ot-m … ostnicite-2229321
Излезли са резултатите от матурите. Дано новините да са добри.

Последна редакция: пт, 12 юни 2020, 19:52 от MIKSONIA

# 29
  • Мнения: 3 974
И аз знам за 27ми. На 26ти ще им дават дипломите. Чувам обаче нещо за 12ти... Самостоятелно организирано.


И моята информация е такава.

В момента е уау пред немската! Минахме от там и се шмугнахме бегом в колата да се укрием от рикушет. Бяха малко, но от класа!

Общи условия

Активация на акаунт