"Смешно" ли е раждането?

  • 300 859
  • 1 072
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 194

Видя ли си мъжлето с големия атрибут?

 Joy Joy Joy

за мое щастие ДА Joy Joy Joy

# 916
  • Мнения: 2 803
Много забавна тема.  bouquet

# 917
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
 newsm62 много весела тема   bouquet  bouquet  bouquet

# 918
  • Мнения: 94
Ето и от мен малко!
Ден преди да родя първата си дъщеричка,мъжът ми се натравя с една баница Shocked.Цял ден само повръща и разстройство!Късно вечерта вече ме хвана страх за него защото нищо от прахчета до домашна медицина не помагаше.Обадих се на наши приятели и с колата го закарахме в "Пирогов".След не много дълъг преглед съпруга ми излезе от кабинета и каза,че трябва да почакаме.Пет минутки по-късно дойде доктора и обясни,че единствената възможност за моментното му състояние е КЛИЗМА #Crazy!!!Миличкия като чу присъдата,за части от секундата си възвърна руменината на бузите и хукна да бяга из коридорите на болницата Joy Joy Joy Хванах корема в ръце и хукнах след него.Цяла нощ и през следващия ден го скъсахме от майтапи smile3532.Обаче познайте !Следващия ден през ноща преди да родя какво ми направиха на мене  smile3515 newsm62 КЛИЗМА!!!

# 919
  • Мнения: 2 013
Здравейте,на мен ми предстои раждане и въпреки паниката която ме е обзела,тази темичка ме успокои и разсмя.Дано след раждането се включа с моя история,а сега ще ви разкажа как е било при мама - Тя ме е родила по нейни думи много бързо и безпроблемно за 15-20 мин някъде,без усложнения и никакви разрези и шевове!Проблема бил че я било срам.Дошъл момент да излизам и и казали "аиде мам4е на магарето" тя изпълнителна тръгнала и преминала расоянието цитирам на "патешко ходене" Ка4ила се мам на магарето ама вместо да си сложи краката на поставките,тя ги кръстосала.Доктора и рекал "жена,ти ще раждаш кво се свиваш като девствена девойка,я се разкрачи!!!" А мама "не мога бе,срам ме е" доктора какъв срам,бебето е на път тя за срам ми говори,я разтваряй краката"!!!1 Мама вече събрала решителности,а и под въздействие на болката толкова силно изритала доктора в зъбите че едва не го оставила без усмивка !!!

Братовчедка ми пък като почнали напъните и,вече на магарето напънала 2 пъти и усетила страшно облекчение.Помислила си,слава Бого,родих,свърши се.Да ама нищо не се било свършило,просто тя се била....изакала. П.С. В суматохата не останало време за клизма  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 920
  • Мнения: 878
Братовчедка ми пък като почнали напъните и,вече на магарето напънала 2 пъти и усетила страшно облекчение.Помислила си,слава Бого,родих,свърши се.Да ама нищо не се било свършило,просто тя се била....изакала. П.С. В суматохата не останало време за клизма  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
rotfImao rotfImbo Х а ха не е истина как се смях на това Joy

# 921
  • Мнения: 2 013
Братовчедка ми пък като почнали напъните и,вече на магарето напънала 2 пъти и усетила страшно облекчение.Помислила си,слава Бого,родих,свърши се.Да ама нищо не се било свършило,просто тя се била....изакала. П.С. В суматохата не останало време за клизма  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
rotfImao rotfImbo Х а ха не е истина как се смях на това Joy

Голям смях hahaha smile3532 smile3550 ама на нея едва ли тогава и е било "толкова" смешно.Представям си я горката като са и обяснили какво всъщност е "родила"  smile3517 Blush

# 922
  • Мнения: 961
Тогава може и да не и е било смешно, но сега като се връща към този момент, сигурно се залива от смях!  Joy

# 923
  • Мнения: 9 973
 Joy Joy Joy винаги като вляза и се разбивам от смях

# 924
  • Мнения: 1 159
Този форум е необятен просто!А аз да не съм видяла тази сладка темичка!!!
Имам нещо смешно и аз да ви разкажа,нищо,че беше преди 6 години,все едно,че са минали няколко месеца!Трябваше да родя със секцио(имам мн.висок диоптър),но нали съм суетна,изпадах в ужас,че ще ме разрежат като пуйка от пъпа надолу.Затова(тогава още не знаех,че само при спешни ситуации така правят разреза)взех да се пазаря с доктор Димитров,който беше на смяна в "моя"ден,да ми направи незабележима операцията,защото ,забележете,ще ходя на море Crazy!Той е голям шегаджия и като излязъл от операционната,вместо да каже на мъжа ми как е минало всичко и въобще какво бебе се е родило,взел да го разпитва къде сме щели да ходим на почивка,кога,за колко време.. #CrazyМладия татко загубил ума и дума,Абе какво море,бе докторе... newsm78

# 925
  • София
  • Мнения: 1 524
На времето колеги от летището ми бяха разказали следния случай: Арабка беше родила бебето си в български самолет по време на полет. Познайте как се казваше момчето?! .... Балкан!
Аз пък знам, че е негърче  Mr. Green То все тая де, момчето е вече голям мъж на име Балкан.  Joy Joy
Как да не се смея, като  така кръстих първото си куче.

# 926
  • Мнения: 1 006
 Twisted Evilхич не ми беше до смях...... Twisted Evil

# 927
  • София
  • Мнения: 843
Избирайки дата за секциото по нумерология и незнам какво си / изперкала бях тотално/ отивам при лекарката да кажа кога. Отваря мацката тефтера и тук дата там дата не стават мойте избрани а със смътен спомен за дата което е свободна дали ме устройва. Направихме уговорка да проверя по дебелите писания и да е обадя до няколко часа да потвърдя. Прибрах се,четох четох и накрая потвърдих.
Отивам сутринта деня преди секциото в болницата и се почнаха едни изследвания едни документи.... та към 5  след обяда решавам,че вече ми е скучно и ще си търся списание, хващам по коридора и успех да стигна до асансьора - там хлъцнах опулих очи от болка и едвам се върнах обратно. Но пуста нумерология знам,че се почва но реших да си трая още малко hahaha  Траях, траях ама то не става,  познати девойки от отчетни  минали предния ден ясна им бе картинката. И се почна ти раждаш,  а аз о не само ме боли  Joy дойде сестра включи апарата мери мери, мери тонове изкопчих часа зор да наближим 12 часа/за датата  не друго/. Да ама положението почна да става напечено сестрата почна "ама ти си вече с истински контракции" а аз гледам  и се чудя как да кажа "не" като сълзи ми капят от очите и се чудя да се смея или да плача от болка. Дойде дежурната лекарка /изплувала от операция/ и пак почнахме да викаме лекаря а аз "не може ли по-късно" - пазарлък голям спазарихме се накрая,че няма да ме режат преди 12 Отдъхнах си,че съм извоювала дата да ама не  малката даде зор да се ражда  а дойде още едно секцио но явно преди мойта лекарка и на нас ни се наложи да чакаме да приключи предното hahaha та най-накрая родих в 3  и 22 през нощта. Пуста нумерология. Laughing

# 928
  • Пловдив
  • Мнения: 1 275
Еееее голЕм смЕх е тая тема!!!Браво на вас мами  newsm78 newsm78 newsm78

# 929
  • Мнения: 3
Страхотна е темичката.На някои случки съм се смяла със сълзи. newsm62

Общи условия

Активация на акаунт